Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:36:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masakr u klancu  (Pročitano 7593 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Tvoja mrznja je tolika da ne vidis realno stvari oko sebe.Protiv Alije nije podignuta nikakva optuznica,dapace,dobio je neka priznanja poslije rata od Americkog senata za zalaganje o ravnopravnosti,za razliku od suprotne strane gdje se nalaze najtrazeniji bjegunci koji se optuzuju za ratne zlocine i genocid.Moras sagledati realno stvari,smireni(mada je to kod tebe nepoznata pojam).Ne zelim da kazem da na strani ARBiH nije bilo pojedinaca koji su uradili stvari zbog kojih ih i ja osudjujem ali ipak to su pojedini slucajevi,a nikako organizovani i isplanirani zlocini(kao kod suprotne strane)Jedan masovni ubica nema pravo optuzivati nekoga ko je izvrsio jedno ubistvo.to se odnosi na VRS i njegovo rukovodstvo.Slazem se da je zlocin ,zlocin,ma sa koje strane dolazio,ali velicina tog zlocina je nesto drugo.Dokaz da ARBiH nije bila zlocinacka i da nije bilo naredjenja od strane BH politicara je i dokaz o naredjenju da se ne smije oskrnaviti niti jedan vjerski objekat.A to nije bilo nimalo jednostavno koliko izgleda s obzirom da je VRS rusila svaku dzamiju do koje je mogla doci,pa cak i groblja prekopavala da bi izbrisala svaki trag da su tu zivjeli i neki drugi narodi pored Srba.Zato kao sto sam vec rekao,i ako je ovo Srpski forum to ti ne daje za pravo da lazes i nevjesto opravdavas zlocine koje je pocinila VRS na celu sa Karadjicem i zlocincem Mladicem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Bogu hvala pa imamo zapisnichara mohabu. Prosto da covek ne veruje gde se taj sve nije nashao kao svedok, ucesnik ili egzekutor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Koga ti zavaravs , nema muslimanske svadbe u BiH na kojoj nisam vidio ili ljiljane ili polumjesec i zvijezdu, a pricate pricu o zuto plavoj zastavi e ko vas ne zna skupo bi vas platio!

Herojske Zastave a tu zuto plavu pocjepaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T28
Trulo iskrivljavanje istine o pravednoj borbi A BiH , koja dolazi od strane Mohabe i njemu sličnim dovodi do toga da dobijem osip po tijelu dok čitam njegove postove! Ako krenemo da sagledavamo stvari po Alijinoj Fildžan državi, možemo vidjeti da je svaki Alijin grad bio po jedan veliki kazamt za Srbe! Evo uzmimo Sarajevo gdje su jadni Srbi , koji su ostali vjerni domovini BiH platili skupo tu svoju lojalnost, sada se ne znaju grobnice 2500 duša!
Pa ti ja postavljam pitanje kakva je razlika pobiti par hiljada ljudi za par dana ili pobiti par hiljada
ljudi za 3 i po godine! Po meni nikakva samo narđenje dede Alije je bilo razvucite to malo!
Na prostoru Tuzle se traži 1500 srpskih duša!Tolike Srbe nije mogao da ubije jedan čovjek, nadam se da se slašeš sa ovim i zato mi nemoj govoriti o pojedinačnim slučajevima! Za sve njih postoji jedno narađenje koje je stiglo sa vrha tadašnje alijne vlasti! Pa da ne spominjem oko 500 logora na prostoru tadašnje alijine tvorevine! A tim ordenom američkog kongresa, alija sad može dupe da obriše i on je prošao dobro jer je umro na vrijeme inače bi mu dupe sad visilo u Der Hagu! Ali polako sprema se oko 10 000 optužnica pa ćemo vidjeti koliko će Bošnjaka da ih popase! Pa onda tu imamo i Hrvatsko bošnjačke odnose, npr. operacija Neretva 1993 gdje su alijine snage pobile hrvatsko stanovništvo u više sela oko rijeke Neretve.
Koliko je srpskih sela popaljeno na prostoru alijne fildžan države tek će se utvrditi, a i groblja izbrojati, a njih nije rušila Srpska vojska! Ti ovde možeš pričati koještarije, ali sad kad krenu sudski procesi, još ćete se više početi koprcati! A o mržnji mi ti nemoj pričati, tokom rata za vas je svaki Srbin bilo kog pola i starosti bio zločinac, srbočetnik, agresor. A naj otrcaniji naziv koji sam čuo na išljamskoj televiziji Hayat je bio srpskocrnogorskosrbočetničkajugoagresorska vojska! E kad sam to čuo smijao sam se jedno dobrih dva sata! Vaša mržnja prema Srbima, leži u 500 godišnjoj vladavini pod Turcima i to niko nikad neće izbrisati , a i Srbi su iz svog rječnika izbrisali onu Titinu poslovicu -ko tebe kamenom ti njega hljebom- pa smo preuzeli onu našeg velikog vođe i vizionara dr. Radovana Karađića- ko tebe kamenom ti njega kamenčinom! I da Rašu i Raleta nikad ne uhvate! A vi bošnjaci puklnite od muke!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Igorxxx
Manipulacije o broju zrtava u Sarajevu ne prestaju.Jedni kazu 10 000 drugi 5 000,trevi 128 000.Evo sad je oformljena komisija pa cemo vidjeti.Toliko se digla halabuka oko trazenja mrtvih i predpostavki.Danas nisu bas odusevljeni zbog te komisije,jer su mislili da ce samo odabrani srbi biti u toj komisiji i da ce moci naci onoliko mrtvih koliko im treba trenutno.Ali malo su se prevarili.Komisija je mjesovita i sto je sada najveca srpska muka,moraju istraziti broj svih poginulih u Sarajevskim opstinama,sto znaci i na Grbavici,Vogosci,Dobrinji,Mojmilu...opstine koje su bile pod kontrolom VRS.Sada bi najradije odustali od komisije,jer vrlo dobro znaju sta se desavalo u tim opstinama,ali sad je gotovo.

Drasticna je razlika kada Karadic naredi a Mladic izvrsi nredjenje i pobije 5000 -6000 civila za 3-4 dana i ubistvo nekolicine srba od strane bandi na pocetku rata.To se ne moze ni porediti.
Sto se tice Haga,e tu ste vi najveci protivnici to suda jer je tamo (normalno)najvise srba.Pa sta ste ocekivali.Naredjivati i izvrsavati taredjenja o ubistvima,protjerivanju,zatvaranje u logore,silovanja,a ocekivati da vam ne sude.To se moralo desiti.NAvise zlocina ste izvrsili i sasvim je normalno da imate osigurane apartmane u Hagu.

Vidim cifre vam idu od ruke.500 logora!!!!!! =D>Ma bravo za mjesec ce ih biti 1500 rastu logori ko gljive poslije kise,kao i broj "zrtava".Ne mogu da vjerujem da neko moze biti toliko bezobrazan da moze izmisljati takve gluposti i ocekivati da neko povjeruje u to.Pored velikog broja TV ekipa i stranih novinara i ostalih organizacija ti tvrdis(i vjerujes u svoju laz)mislis da to nebi vidjeli ti isti novinari.Nemoguce.Da je to tako potvdjuju dokazi gdje su novinari vidjeli i snimili mnoge logore u RS i to objavili.Tako da je svijet saznao za logore smrti koji su u rangu nacista iz II s.r.
Zato mali,zacepi!!!"prelistaj"malo internet,ali ne srpske nacionalisticke stranice i pogledaj ko je bio djelat u proslom ratu i procitaj ko je kriv za smrt hiljada nevinih.Znam da ti je tata pricao suplju o ratu u Bosni,znam da vise vjerujes zlocincima(Sratku i onom psihijatru)nego svojim ocima,ali ne iznenadjuje me s obzirom na tvoju inteligenciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
E mohaba mohaba ti si jedan tezak slucaj , kome je dedo Alija *sada je on rahat od svega* isprao mozak, sa tvojom zatucanoscu ja necu da se nosim! Kad neko ne vidi dalje od nosa! Prvo da ti odgovorim kada se formirala komisija za Srebrenicu nije vam odgovarala cista komisija, ali sta vam ja mogu pa su istrazeni zlocini prije 1995. Kada je Naser Oric i njegovi krvoloci palili srpska sela i ubijali srpske seljake , e sada ce naser da dobije ono sto je zasluzio, a tu nece biti tesko zakljuciti da je postojao lanac komande! Kada govoris o Sarajevu, stalno spominjes neke bande, e ja ti porucujem da lzaes i da su posotjali dobro ustimanovani napadi alijinih snaga na kasarne jna odakle ste krali sto se moze ukrasti i pripremali za rat! Tacnije 526 logora, koje je potvrdio Medjunarodni crveni krst, a kojima nije bio dozovljen pristup da to slikaju i snimaju! A koliko logora su strani novinari snimili na prostoru RS, samo dva i ona su se raspustila iste 1992, a vasi su radili punom parom!
Ako ste vi ljubili dupe Aliji Izmetbegovicu, Srbi i Hrvati niti su morali niti su htjeli! I kad na kraju vidimo ostali su izgubljeni slucajevi, kao npr. ti!
PS
Daleko vam lijepa kuca!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@igorxxx
526 logora???? hajde nadji mi na internetu link gdje to pise ako je crveni krst to potvrdijo!!!! na kojoj su to teritorji bili ti svi logori?? nadji mi link,stranicu gdje to pise..nadji mi te izvore svoih informacija, potvrdi ih necim, a ne samo moj dedo reko, moj tata reko, ja cuo od ovog ja cuo od onog
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ja mislim da je najbolje da vas dvoje lijepo napravite jedan phbb forum Igorxx & Mohaba i tamo da se svadjate i prozivate ko je cist ko nije.
Tako da ce ovo biti samo jos jedna u nizu zakljucanih tema.
Enivej trebalo bi da se malo dozovete pameti i smirite jebane strasti, jer mi je stvarno dosta vasih prepucavanja.
lock
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:36:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.