Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:44:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masakr u klancu  (Pročitano 7594 puta)
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Koga ti zavaravs , nema muslimanske svadbe u BiH na kojoj nisam vidio ili ljiljane ili polumjesec i zvijezdu, a pricate pricu o zuto plavoj zastavi e ko vas ne zna skupo bi vas platio!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Posto skrecemo sa teme,odgovorit cu ti samo jos ovaj put.Nije tacna tvoja konstatacija.Kao prvo u Sarajevu nikad nije bio obicaj da se na svadbi nose zastave(pa i ja san se zenio,valjda bi znao).Ali tacno je da se u ponekim svadbama pronese zastava,pa cak i ona koja nije iz nase Drzave,ali to je u procentima manje od 1%.i one ne predstavljaju niti vecinu niti oslikavaju njihovo misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Ericsson T28
To su price za malu djecu! Pogledaj svoju sugradjane u Ilijasu, Vogosci, Rajlovcu! Bio sam tamo i vidio sam sta sam vidio!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Ako ti tako kazes.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ja necu nista vise da kazem meni nedaju da nista da govorim  Smile   Smile
Mohaba i za tebe vazi!!
Ja gde god se pojavim zakljuca se tema

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Morao sam izmjeniti
Sorry nemogu se suzdrzati da nekazem ovom nasem cijnjenom @igorxxx Da blage on veze nema sta prica
Ali eto nek mu se broji i da on nesto kaze
« Poslednja izmena: 12. Jun 2006, 21:37:51 od Lafcina »
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Kad prestanete da pljujete mozda se tada i neka tema ne zakljuca, jer sam bio vrlo tolerantan prema svima ali mi je dokurcilo vase pljuvanje svega sto u nazivu stoji Srbija.
Vama niko ne brani da pisete ali postoje dve stvari a to je ili da pljuvanje uzvratimo pljuvanjem ili da to sasecem u korjenu. E posto ja necu da jedino moj dio foruma bude prava anarhija mjere ce biti preostre sto vazi za sve.
Ovo je Srpski nacionalisticki forum i moracete da se pomirite sa tom cinjenicom jer ce tako i da ostane, a mudzahedinsku propagandu tjerajte na vase forume a ovog se ostavite pa tamo pljujte i pricajte o klanjima i ostalim stvarima sta su radili Srbi.
Ko shvati shvati ko ne shvati zabole me najiskrenije.
Inace ovo sam pokupio davno sa vasih dobrih foruma koji daju slobodu govora i pisanja. Zato bi bilo bolje da  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T28
@Lafcina Dok ti budeš udarao u klin, ja ću čekić! Pa ćemo vidjeti, ko može više da izdrži! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Gledajte da dodje do toga da vam brisem postove, mislim da sam jebano bio jasan da necu da tolerisem vise gadosti i pljuvanja sa obje strane tako da pamet u glavu prije postovanja.
Dok god izvise mog nick-a stoji status moderatora ovog dijela ima da sankcionisem takve stvari s tim sto ako previse srljate u gluposti lagano cu da upostrebim drugi status.
Nemam namjeru vise da se objasnjavam jer vidim da vama covjek jedino batinom moze da promjeni neki nacin izrazavanja i postovanja na ovom forumu.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Kad prestanete da pljujete mozda se tada i neka tema ne zakljuca, jer sam bio vrlo tolerantan prema svima ali mi je dokurcilo vase pljuvanje svega sto u nazivu stoji Srbija.
Vama niko ne brani da pisete ali postoje dve stvari a to je ili da pljuvanje uzvratimo pljuvanjem ili da to sasecem u korjenu. E posto ja necu da jedino moj dio foruma bude prava anarhija mjere ce biti preostre sto vazi za sve.
Ovo je Srpski nacionalisticki forum i moracete da se pomirite sa tom cinjenicom jer ce tako i da ostane, a mudzahedinsku propagandu tjerajte na vase forume a ovog se ostavite pa tamo pljujte i pricajte o klanjima i ostalim stvarima sta su radili Srbi.
Ko shvati shvati ko ne shvati zabole me najiskrenije.
Inace ovo sam pokupio davno sa vasih dobrih foruma koji daju slobodu govora i pisanja. Zato bi bilo bolje da Smile Smile Smile

Slazem se sa tobom u potpunosti.Ovo nije mijesto gdje bi vrijedjali jedni druge.Misljenja sam da previse emocija unosis u ovaj posao,to nije dobro.S pravom si zakljucao neke teme u kojima sam ucestvovao,ponavljam s pravom.Medjutim uvije poslije mog ili nekoga ko dijeli moje misljenje,vrlo rijetko zbog "onog drugog".
Teme su takve,da se moraju iznositi cinjenice da je bilo zvijerstava i ubistava i zbog toga se neko nadje uvrijedjen.Slazem se da se ne treba vrijedjati i pljuvati po bilo kome,bez dokaza.Ali ako se iznesu dokazi onda to za normalnog covijeka nije uvreda,vise bi se reklo stid,zbog zlodjela koje je pocinio njegov narod.
Zato mislim da ne treba brisati postove u kojima su dokazi,vec brisati samo one u kojima su licna misljenja koja vrijedjaju.
Znam da sam ovo mogao poslati PP ali mislim da je bolje ovako da oni koji bez dokaza vrijedjaju jedan narod,pocnu da se ponasaju kulturno.
Tebi jedino zamijeram sto naglasavas da je ovo "Srpski nacionalisticki forum"i da na takvom ne smijemo iznosti zlodjela koja je pocinio Srpski narod,naravno ona za koje postoje dokazi.Trebao bi podjednako ocjenjivati uvrede,a ne samo jedne strane,jer ces u protivnom imati najvise LOK-ovanih tema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ajt i tebi da odgovorim da ne ostanes uskracen odgovora. Ovo jeste Srpski nacionalisticki forum i ne vidim zasto bi to predstavljalo neku smetnju s tim sto sam prema svima bio tolerantan i svima dozvoljavao da pisete sta hocete ali sam debelo pogrijesio sto se odnosi na sve koji ucestvuju u ovom dijelu. Inace rekao sam jasno i glasno da vrijedjanje bilo koje zemlje ili bilo kog naroda ima da sankcionisem brisanjem poruka. To sto je tema lokovana ne znaci da sam je zbog tvojih postova lokovao vec zbog svih zajedno koji su bili vise nego ocajni.
Sto se tice zlocina pricajte slobodno ali nemojte da sve svaljujete na nas i da stalno prosipate jednu te istu teoriju nemate snimke, ne to nije bilo, ne to je tako, zbog cega to kazem jer isto kao sto ste Vi ucestvovali u ratovima i bili svjedoci sranja ima i druge strane koja je prezivjela istu stvar i ima ljudi koji su dobro informisani.
S obzirom da sam mlad i zeljan zivota bez sranja i ratova takve stvari me ne interesuju tako da se uvijek distanciram u vecini slucajeva ali me pogadja cinjenica da samo Vi pravite halabuku i da sam vam dozvolio veliku slobodu na forumu jer je takva politika foruma odnosno otvoren je za sve ljude, nacije itd. dok situacija na vasim forumima je totalno obrnuta i to me strasno nervira. Ali to je nevazno samo hocu normalnu atmosferu na ovom djelu i posto sam vidio da bez ostrijih mjera prema svima to necu postici doneo sam odluku da sve gluposti kaznjavam bez obzira ko ih pisao.
Nadam se da sam bio jasan i da ne mislite da imam nesto protiv nekog samo hocu da malo spustite loptu i pokusate da poslije 14 godina shvatite da je rat zavrsen, bilo sta je bilo i ja sam izgubio dosta prijatelja, rodbine, drugova ali zivot ide dalje ali mi to ne daje pravo da mrzim ljude iz okruzenja.
Eh napisa esej u p.m
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:44:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.