Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marchello novi album  (Pročitano 7656 puta)
02. Okt 2005, 16:27:56
Ucesnik diskusija

Isqliraj , popi pivo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava Leskovac
Cuo sam da uskoro treba da izadje novi album od Marchella,dali neko zna kad izlazi
« Poslednja izmena: 29. Dec 2005, 11:01:54 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Album je usao u fazu mixa... producent je Dragoljub Markovic Bleq. Ex-klavijaturista BlockOuta a matrice je radio neki lik iz Hrvatske... toliko ja znam...
pozdrav
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Isqliraj , popi pivo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava Leskovac
jel ne znas kad izlazi nesto preciznije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
ne.... to je sad tesko retji jer se ne zna koliko tje trajati mix, stampanje etc...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
nemojte da me drzhite za rech, ali ja mislim da je album izashao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
nije josh izashao
uskoro ce izaci
p.s.ujedno ce izaci i kniga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 26
Zastava slovenija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
nov album još nije izašao, kolko ja znam album če biti 15.12

evo jedna pesma s novog albuma http://rapidshare.de/files/7855848/Marchelo_-_Sharada.mp3.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Marčelo - novi album

 Sredinom decembra 2005. u prodaji će se pojaviti drugi studijski album najpoznatijeg domaćeg rep izvođača novije generacije - Marčela, pod naslovom "Puzzle Shock!".

Kako iz diskografske kuće Multimedia Records najavljuju album će sadržati 16 novih pesama i svoje ime probaće da opravda opravda fuzijom velikog broja, za hip-hop, neuobičajene tematike tekstova, ali i muzičkih pravaca upakovanih u hip-hop aranžman.

U ulozi producenta ovog puta se našao Dragoljub Marković, nekadašnji član grupa »Ništa ali logopedi« i »Block Out«, koji je ovom prilikom uzeo pseudonim Dr Dra. Marčelo se pojavljuje i kao ko-producent svoje ploče.

Od gostiju se na albumu pojavljuju Sky Wikluh i Timjah (Bad Copy), Škabo, X-centar, Marko Milivojević (E Play), zatim nadolazeće mlade snage - Ministar Lingvista i Flip Flop, kao i nezaobilazna diva hrvatske scene Remi (Elemental).

Za prvi radijski singl izabrana je numera »Šarada«, dok će prvi spot, u režiji Ivana Šijaka (Mechanical Duck) biti snimljen za pesmu »Otkucaji«.


Izvor: B92-Kultura

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

img.1php.jpg
(16.78 KB, 200x203)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
Normalno je trebao izaci danas^^ a beki kazu 20.... ce da vidimo^^
IP sačuvana
social share
:: skyserky.free.fr :: One - Sky Design :: skyserky.free.fr ::
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Novi album repera Marčela

BEOGRAD - Najizrazitiji predstavnik novije generacije domaćeg rep hip-hop zvuka Marko Šelić, alijas Marčelo, preksinoć je u klubu "Ptica" predstavio svoj drugi album "Puzlle Shock", u izdanju "Multimedia rekordsa". Na ovom dugoočekivanom albumu "najboljeg liričara među reperima" našlo se 16 pesama obojenih ličnim doživljajem društvene stvarnosti, sa neizbežnom dozom "asfaltske gorčine".

Tragom Marčelovog prvenca "De Facto", na kome se okupila eminentna hip-hop ekipa eks-Jugoslavije, i u "Puzlle Shock" su se lepo "uklopili" gostujući vokali - Sky Wikluh i Timjah (Bad Copy), Škabo, X-centar, Marko Milivojević (E Play), Remi (Elemental), Ministar Lingvista i Flip Flop.

Producent albuma je Dragoljub Marković, nekadašnji član grupa Ništa ali logopedi i Blok aut, koji je ovom prilikom uzeo adekvatni pseudonim Dr Dra, a Marčelo se javlja i u ulozi koproducenta. Za prvi radijski singl izabrana je numera "Šarada", dok će prvi spot, u režiji Ivana Šijaka biti snimljen za pesmu "Otkucaji".


Izvor: Glas Javnosti \ A. S. K.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.211 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.