Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marčelo promovisao novi album „Treća strana medalje"  (Pročitano 19794 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus


Иначе, ове године је понуда у српском хип-хопу била јако лоша. Једино су Пртији одлично одрадили, и још је добра компилација Царског Реза "Рез. 1" (обавезно послушајте траке двојца Sqb & The Easst, најсвежији су тренутно код нас).

a wikluh sky?
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N73
То је било 2007. ако мислиш на Ортаци не знају.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
jeste... ja konj...  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Topaz
Иначе, ове године је понуда у српском хип-хопу била јако лоша. Једино су Пртији одлично одрадили, и још је добра компилација Царског Реза "Рез. 1" (обавезно послушајте траке двојца Sqb & The Easst, најсвежији су тренутно код нас).
a kajmak&katran? ;o
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Qtek 小米
Добар је Марчело, стварно има добре текстове, ал није претерано симпатичан, јбг. А флоу... јебига Гамбино , није исто репер из Америке и репер из Србије. Некако му текстови имају превише речи да би се направио прави флоу , ... Не разумем се претерано у хоп , ал ја га делим на две врсте: одсечни, надркани са добрим флоувом.. и филозофски са већим акцентом на квалитет текста, ту спада Марчело. Код нас је "full time job" можда у области народне музике и тезгарења. Како нешто тако може да успе са хипхопом код нас или на пример са металом - одговор: не може. Глупа су ми та поређења.
Флоу мора да има сваки репер, нема везе каквом се тематиком бави и није тачно да они који филозофирају да кажемо, морају да имају густе риме, чак шта више поента је рећи што више информација са што мање речи односно рећи суштину.
Twista и  Krazy Bone пишу још гушће риме него Марчело и имају одличан флоу и нису изгубили на квалитету.
Није ни тачно поређење хип-хоп са металом, као музика од које не може да се живи, чак напротив један Гру је зарадио добре паре и ко зна где би му био крај да се није прерано заситио и постао лењ, а зарађени новац је уложио у стан, кола и на крају приватни бизнис ... додао бих још само 187.
Данас репери нису способни да постану део естраде, а једини ће можда успети Мароко (Марко 187)  са набуџеном аудио/видео продукцијом на новом албуму који ће ускоро и вероватно одличним маркетингом који ће то све да изгура.

Наравно репери попут рокера сами себи затварају врата, пошто не желе да гостују у емисијама где су претежно народњаци ... ја их потпуно разумем , желе да сачувају свој имиџ, али то и није баш професионално.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
marchelo je kralj.   .   .   .   za nove pjesme malo je reci da su predobreeee  :D Smile Smile

I love Marchelo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tvrdoglavi Kernel

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Linux
Browser
Epiphany 2.22
Ma Gru i 187 su šabani, to nije hiphop ,to je ipak napucana komercijala. Šo bi oni bili bolji od Marčela? A da su uzeli pare - jesu.
« Poslednja izmena: 28. Dec 2008, 18:29:33 od Growlboy »
IP sačuvana
social share
Il' si hardkor il' si smor...
no woman no grind
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Uclanila sam se na ovaj glupi forum kad sam pregledala vase post-ove, cenjena gospodo. Pre nego sto nastavite da lecite svoje neostvarive ambicije neargumentovanim blebetanjem o onome koji se dokazao, mozda ne bi bilo lose da vas malo prosvetim, da svoju gresnu dusu ne sahranim.  Dakle:

1. Marchelo ne studira poeziju, zapravo niko ne studira poeziju, jer takve studije ne postoje.  Studira knjizevnost na Filoloskom fakultetu u Beogradu.  Sto se vremena studiranja tice, on studira pet,sest godina, i ne vidim u cemu je tu problem, jer on iza sebe vec ima plodove svog znanja, za razliku od vecine vas koja ili ne studira u uopste, ili studira jos duze od njega ili daje sve u roku,ali to joj ne smeta da i dalje tapka na onovnoskolskom terenu znanja, jer je glupa i ne izlazi nigde osim na net.
2. Sto se tice njegove "povrsnosti" i "nedovoljnog zalaganja" ja samo mogu da primetim da on radi, a ne visi po forumima.
3. Ako mu flou nije dobar, snimite nesto, posto je vas bolji, da vidim sta znaci dobar flou. . . pa da mogu da prosudim i biram.
4. Za tekstove vazi isto sto i za flou.
5. Demo reperi koji rade sa njim svakako imaju osobine koje on ceni,a cene i oni njega. . . vi samo mozete da ih pljujete,jer tesko da ce vas Marchelo ikad pozvati da radite sa njim.
6. Da, ja sam zensko i branim ga "jer se lozim na njega i nemam pojma o repu",a ja vam kazem, da, lozim se na njega kao sto bih se lozila na Majakovskog ili Pekica,kao sto bih se lozila na Dostojevskog, kao sto se lozim na onog starca Barikoa. Poznajem rep jer sam na njemu odrasla kao na sastavnom delu novobeogradskih ulica.  I iz iskustva i knjiga koje sam upoznala na toj istoj knjizevnosti,na tom istom Filoloskom fakultetu, mogu da kazem da su muskarci bolji pisci i govornici, a zene bolji citaoci i slusaoci, sto za neobrazovane znaci-zene bolje kapiraju receno.
Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Topaz
testament:

Citat
jer sam samo vagabundo - pa bogatstvo ne vagam bundom, kolima, parama, šampanjcem, sličnim govancima i šundom

Citat
a bolna kopita - ko pita, kad svejedno- sve je dno

par stihova koji su me impresionirali Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Qtek 小米
Citat
Sto se tice njegove "povrsnosti" i "nedovoljnog zalaganja" ja samo mogu da primetim da on radi, a ne visi po forumima.

Ради, али наопако. А јеси ли ти можда шеф БИА-е или пишеш његову биографију када знаш да он не виси на форумима.

Citat
lozim se na njega kao sto bih se lozila na Majakovskog ili Pekica,kao sto bih se lozila na Dostojevskog, kao sto se lozim na onog starca Barikoa.
А пишеш једним занимљивим писмом, које не спада ни у српску латиницу.

Citat
Poznajem rep jer sam na njemu odrasla kao na sastavnom delu novobeogradskih ulica.
Мала ти си опасна, немој само да ме упуцаш.
А пошто Марчело није одрастао на врућем београдском афалту, вероватно је био главни баја у Параћину, што му појачава улични кредибилитет који је јако ''битан'' у хип-хопу.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.