Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:22:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Manjinska Vlada DSS uz podrsku radikala  (Pročitano 8559 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 ILIĆ: IZJAVOM SAM ŽELEO DA ISPROVOCIRAM JAVNOST I RADIKALE

Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić rekao je da je izjavom da bi radikali mogli da podrže manjinsku vladu njegove stranke i Demokratske stranke Srbije želeo samo da isprovocira javnost i radikale kako bi se videlo ko stvarno želi da Srbija dobije vladu.

On je za novi broj nedeljnika 'NIN' kazao da je time želeo da 'isprovocira' javnost i Srpsku radikalnu stranku jer je prošlo mnogo vremena od izbora a nema nikakvih ozbiljnih razgovora o formiranju nove vlade.

'Sve se zakočilo, poslovi stoje, građani su sve nervozniji a po nekim stranačkim štabovima se 'nadgornjavaju' kao mlada deca. Sad smo videli da radikali i dalje razmišljaju po principu što gore za Srbiju to bolje za njih, oni izgleda stvarno očekuju da sami formiraju vladu što se nikad neće dogoditi', izjavio je on.

Prema njegovim rečima, 'zaista je preterano' to što Demokratska stranka, traži sva važna ministarstva, većinu u vladi, predsednika Skupštine i guvernera Narodne banke iako niko ne spori da je ta stranka dobila šest odsto glasova više od koalicije DSS-NS.

'Vlada je već morala da bude napravljena, imamo već veliku štetu zbog toga ali koliko znam mesec dana nismo imali ozbiljne razgovore. Sve se vodi nezvanično po nekim stranačkim kancelarijama ali nema ničeg ozbiljnog', istakao je predsednik Nove Srbije.

Ilić je pozvao predsednika Srbije Borisa Tadića da zakaže razgovore kojima bi prisustvovali predstavnici medija kako bi se videlo ko zaista želi vladu a ko ne.

'Jasno je da Tadić morao već da poveri mandat nekome. Mi mislimo da najviše šansi da sastavi vladu ima Koštunica ali ako ima drugo rešenje neka ga predloži', kazao je Ilić i dodao da je 'bio red' da Tadić, mesto mandatara ponudi zameniku predsednika SRS Tomislavu Nikoliću kako bi se videlo šta ta stranka želi i može.

Predsednik NS je naglasio da se ne vode razgovori na najvišem nivou i izrazio očekivanje da će do tih razgovora doći ubrzo.

'Više nemamo vremena ali sam sve skeptičniji i plašim se da ulazimo u ozbiljnu krizu', kazao je Ilić.

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zasto se ljutite na ogledalo kad vam je lice ruzno

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1880
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K-750i
Konacno velja nesto pametno da kaze!!!
IP sačuvana
social share
Кад си био дете мало комшија те силовао, јасно је ко дан волиш партизан!!!
Звезда је живот, све друго су ситнице!!!
Хвала ти Боже што сам Србин!!!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Pa to je veoma pametno. Ne formiramo vladu jer ovi preteruju. Mi koji smo treci po jacini u glasovima hocemo samo predsednika vlade, pendrek nad neposluusnima i pare sa kojima zaduzujemo zemlju, da ih tracimo bez ikakve odgovornosti, a sto vise u licne svrhe.
A za sve je kriv Tadic. U ustavu pise da treba poveriti mandat onome ko moze da garantuje vecinu. Tadic nudi Kostunici i premijersko mesto i glasove demokrata da ima vecinu. Ali to nije predsednik, to je izdajnik jer to nije dovoljno.
Onaj drkadzija Toma, salje nosoroge da traze Tadicevu ostavku, kaze da mu ne treba mandat jer nece ni sa kim u koaliciju, a posle kuka sto mu predsednik ne nudi mandat nego se tamo ljubi sa nekim zenskama, a ne gasi svetlo.
On bi bio idealan predsednik, niko mu ne bi dolazio a nikuda ne bi isao. Mozda u Bjelorusiju.
Bravo Veljo, bravo Tomo, za sve je Tadic kriv.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Баш ми је мило што су их радикали одбацили.Хоће Коштуница да буде премијер,е па неће моћи више!!!!
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Prvi put da se ja slozim sa Veljom Seljom.... "Sto gore za Srbiju, to bolje za njih (radikale)." Smile
Najbljutavije, jeste sto se kod svih vidi iz ociju zelja za plenom, u prkos porazu na izborima a sve uvijaju u neke oblande sa kojima se apsolutno svi biraci ne slazu, evidentno se vidi da je sve gore i gore i ipak zele vlast i imaju objasnjenja kako je to za nas veoma dobro.
Najdirektniji je danas bio Vucic, kada je rekao da: ne mozemo u vlasti sa onima protiv se cijih lopovluka borimo.
Tako da se svinjar moze slobodno okrenuti zavrsavanju svoje klinike.
Biraci moraju da shvate da su apsolutno potrebni novi izbori, jer ako se i sloze, takva vlast na nista dobro ne mirise.
Ma kakva bila koalicija.

Posto ste toliko principijelni, sto LDP i SRS ne formiraju vladu...
I onako se slazu ko nokat i meso...

Sto gore za Srbiju, to bolje za LDP i SRS...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Mozda cemo i to jednog dana doziveti Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:22:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.