Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:31:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Manjak samopouzdanja, konflikti.  (Pročitano 11440 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
 anea u cemu se  radi., o stavu,nacinu razmisljanja ,promeniti sebe i svoja uverenja ? radikalno promeniti misljenje o zivotu,gledati na zivot sa vise hrabrosti, gneva   jel sam blizu? vruce ili  hladno?  simijon pokojnikovo lice nije baby face,samo je uredno po ps izbrijan, jer je vojnik...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 
demijanov druze koliko bese ono imas godina ?

sto bi rekao moj popa jebes tvoj fakultet kad ti ni zabaviste nemas ...

o cemu se ovde vrti prica ...imas kakav fejs ? imas kkave bicepse ?

a sta je sa mozgom ?

kako treniras mozak ?: na forumu podizes scoje samopostovanje ?

ovde se dolazi kao formirana licnost ako to vec nisi tesko tebi ako mislis da ce 1000 postova da promeni misljenje sveta o tebi.

i sta je to sa imenom ?
demijanov drug ?
je li to tvoj identitet ?
strasno
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Mozda je to resenje... pusti bradu...

dzobi...pojasni mi to  sa problemom u mojoj glavi,neka sam i utripovao nema veze ne interesujeme. zelim da znam sta tu ne funkcionise ,promenio bih to nesto

Pa ja licno ne mogu da ti kazem sta tu ne funkcionise, nemam dovoljno ni materijala ni iskustva da bih "sudio" o ovakvom slucaju... definitino si "utripovao" da su svi protiv tebe kao sto i sam kazes...

Zvucace ujedno najjednostavnije i najkomplikovanije (bar za tebe) ali potrebno je da "odtripujes" sve to i na konju si...

Dok god budes mrzeo druge, na neki nacin ce i oni mrzeti tebe (zae'ebi ti tu sa forama "sto gori prema nekom - to on bolji prema meni, lepo mi je to Bambina objasnila da je to parola za nesrecnu decu... e sad, drugo je ako i sam sebe smatras detetom zbog face (baby face))

Postuj druge, ali uvek vise sebe, jer tako i oni razmisljaju... To ti naravno ne daje za pravo da budes sebican i licemer, ali ti daje za pravo da branis sebe od upravo takvih uticaja kojima se oni "brane"...

Ti mozda i njihov nacin odbrane dozivljavas kao napad... verovatno si previse osetljiv (i u neku ruku paranoik)... a za tim u stvari nema razloga... i zato sad sve posmatras iz ugla "vecite" zrtve...

I da, izuzeci ne cine pravilo... ako se ovo sto ti se desilo desilo par puta a ti ga "preuvelicao" (zbog panike da se to ne desava u buducnosti) to ne znaci da ce tako uvek i biti... nego da se ti samo plasis da ce to tako uvek biti...

P.S. I dalje brkas veliki broj dogadjaja u jednom... kao da pocinjes polako da se otvaras ali ne pravim redom... eto, sad sam iz nekog razloga ubedjen da je tebe neko napao dok si bio sa curom (ili zbog nje) pa se osecas dodatno ponizenim i povredjenim... i jos jedan dobronameran savet - koristi paragrafe/pasuse, previse je tesko pratiti pricu u jednom redu a i to je mozda razlog tvog nejasnog pojasnjavanja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
hvala dzobi,ne vredjam nikoga , ne provociram ,postujem sve.jednostavno,ko me je jedanput ili dvaput nasamario ne verujem vise, kraj. necu mu to reci licno ali za mene to nije covek kome treba verovati. mozda drugi u mom prisustvo imaju potrebu ili strah da se zastite od mene ubedjeni da ja nisam siguran lik.da zelim da im naudim ili su jednostavno zlobni i zavidni.ne znam. treba da pustim bradu ,promenim frizuru ili cak ofarbam kosu...o tome razmisljam ali ne mogu da verujem da sam nateran na takve poteze. za kraj,potvrdjujem da sam ponekad osecam ponizeno, pa kad se ja tako osecam sta ce misliti osobe u mojoj blizini .ja mogu da promeni mesto zivljenja, da smanji pritisak na sebe ali  uvek ce postojati mala doza straha.a to me nervira. mislis, da neko tek tako ujutru se probudi ,po meni problem postoji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Koliko sam ja mogao da primetim tvoj problem je u tome sto te gotovo niko ne postuje. E pa postovanje se zasluzuje, i to sigurno ne dobrotom, koliko sam ja primetio iz svog iskustva, postovanje se zasluzuje na taj nacin sto je nekome lepo u tvom drustvu, ili iz nekog straha ili divljenja - strahopostovanje. Takodje koliko sam primetio posebno iz tvog prvog posta ti potcenjujes druge ljude, i to je takodje jedna dobra osnova da te ljudi ne cene, a i dobra osnova da se osecas ocajno, jer ce oni uspevati u zivotu a ti ces gledati na to kao da gori od tebe nezasluzeno bolje prolaze...
A sto se tice agresivnosti prema tebi, ako postoji u velikom broju, onda to sigurno znaci da na neki nacin provociras (npr. feminizirani pokreti i slicno), to sto si "bejbi fejs" nema apsolutno nikakve veze s tim, i moj drug je pa ga svi gotive i svako vece na'vata drugu ribu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 
Oh moj Boze ........
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
dzambo,slazem se sa prvim delom. ne znam kako si zakljucio da podcenjujem druge . jer  zaklljucio si da ja provociram ljude mozda mojim feminiziranim pokretima itd.lepo sam napisao  da nisam feminiziran ,gej i sta ti ja znam sta vise smeta ljudima . za mene je covek  ma kakav bio, nemam predrasuda totalno sam tolerantan(posle ovakvog iskustva malo manje prema nekima) u svakom slucaju  za prvi deo se slazem ,hvala dzambo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
e, brate, tražio te Demijan  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
pozdrav radule, majstore!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
pozdrav radule, majstore!!! Smile

 Smile Smile
elem, do kog ste zaključka došli na kraju ? jel problem u tebi ili okolini i dal treba da menjaš sebe ili okolinu ?
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:31:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.