Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:27:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maltretiranje osoba ometenih u razvoju  (Pročitano 19182 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Mozda ne govorimo istim jezikom, ali mozda i ti ne znas da citas ... pazi sad:


Opet kazem: majka jednog deteta, intervju na B92 ... prijavljivala nekoliko puta i kao ida nije.



Ne znam, da li ne razumes recenicu, reci ili je latinica ono sto ti ne ide od ruke. Koji deo nije jasan?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne, to nije odgovor i dalje...
Posto smo utvrdili da govorimo slicnim jezikom, to znaci da je problem u tvom dozivljaju javnosti, te povezivanju elemenata u logicku celinu...
Mozda je vreme da se obratis strucnom licu.
Srecno!
« Poslednja izmena: 15. Nov 2007, 19:57:15 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Колико разумем пита те само дал је причала о томе где је она било док су јој дете мучили?
И сада на РТС приказиваше Ковин и Вршац, и сада су све реорганизовали у року од два дана, и поизбацивали све болеснике. А директор болнице у Ковину је све лепо објаснио шта је и како је!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Hvala  Smile

A sta treba da se uradi? Prijave medijima, prijave policiji? I nista.... Sta ti predlazes? Da se stvar uzme usvoje ruke? Narodna policija i te fore, a? Smile

cg ac
Koliko ja razumem ti mene smtras za majku tog deteta, zar ne? Posto te ja uverevam da to nisam (na svu srecu), nemas kud, nego da od silne zelje za istinom, pozoves B92 za dalje informacije, jer ste me smorili sa glupostima i nemam nameru da na ovoj temi vise kuckam  Smile Smile

Sve u svemu, koga interesuje, neka se pozabavi i neka istrazuje ... toliko od mene na ovoj temi .....  puno srece i svako dobro  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
О Боже!
О којим глупостима....аман причаш о телефонским кабловима, где је то изјављено....прво не знаш дал сам пратио емисије или не!
б92 ни у сновима не бих звао а сада то дал неко жели мало реалније да расравља не везујући се за једну изјаву је друга ствар.
Ти си се тога ухватила као пијанац плота и не одустајеш. Ево направише десет емисија о томе, разне извештаје од наших људи о стању у тим установама, белешке о везивању болесника етц...
И сада сви они су дебили једино је б92 и та организација релевантна....ма да!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Motorola V3i
Evo ga ceo izvestaj doticne MDRI organizacije.

U normalnoj zemlji zbog ovoga bi pala Vlada, a ovde nece ni resorni ministri.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
serbia ex summ ser... (1202.97 KB)
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Evo ga ceo izvestaj doticne MDRI organizacije.

U normalnoj zemlji zbog ovoga bi pala Vlada, a ovde nece ni resorni ministri.


ne zanimaju me izvestaji fasistickih organizaciji...to ti daj svom gospodaru da se malo edukuje Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
mob
Samsung 


A sta treba da se uradi? Prijave medijima, prijave policiji? I nista.... Sta ti predlazes? Da se stvar uzme usvoje ruke? Narodna policija i te fore, a? Smile



Kakva policija, kakve fore. Pa zar jedna majka nije drugo nista mogla da uradi. Mogla je da uzme dete nazad i da se brine o njemu ako vec ti ljudi ne znaju. Ili je mogla da ga prebaci u drugu ustanovu. Najlakse je prebaciti krivicu i odgovornost na nekog drugog. Inace, zasto joj se ne vidi lice? Smile (kako mi izgleda kao namestaljka)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 3Gs
samo sam prelistao, nisam citao temu od pocetka.. anyway.. Danas sam na praksi bio upravo u Vrsackoj neuroloskoj bolnici.. I pustili su nas ranije jer je dolazio ministar u posetu Smile .. A sto se teme tice.. Posto imamo "pristup" svim odeljenjima.. Ono sto sam ja licno video nije ni blizu ovih fotografija.. Da se osoblje ne ponasa prema pacijentima kako bi trebalo, ne ponasa se.. Ali bar ja nikada nisam video da ih vezuju i izivljavaju se kao sto je predstavljeno. Naravno, to ne znaci da se to ne desava.. ali sigurno da se ne desava u svih 9 ustanova koje su oni naveli.. Jedna je dovoljno strasno.. U svakoj lazi postoji bar malo istine..verovatno i ovde.. kapiram da bi svaka normalna drzava najozbiljnije pristupila i ispitala ovakav slucaj.. Sto se verovatno nece desiti.. Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2007, 22:05:53 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia E50
Tema kao tema je jaka,ozbiljna...to su realne stvari nad kojima treba da se zamislimo.
I pored ocigledne politicke pozadine te "poruke iz Londona",mislim da joj ovde vise nije mesto.
Oni (neciji lobi u EU)to koriste za "stanje ljudskih prava u Srbiji"...jadno,podmuklo,bedno...
Imajuci u vidu sta je  napisano na ovih 12 strana...

Lock...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:27:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.