Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:21:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mali problem...  (Pročitano 6895 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Mislim da se ovde desava nesto mnogo vise od uobicajenih konflikata na relaciji roditelji-dete.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ja sam joj poverovao ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
I ja.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
LG 4X HD
@ marthita

Citat
Vise puta sam s njom razgovarala o tome,cak sam predlagala da odemo zajedno u neko savetovaliste,ali ona bi napravila scenu:izmlatila bi me,spakovala stvari i cekala da je molim da ostane.

nemoj da je molish,verovatno bi za tebe najbolje i bilo kada bi otishla mada je sigurno da ona nema nikakvu nameru da to stvarno i uchini.

Moj savet ce mozda izgledati chudno ali...vrati joj duplo,uvredu,udarac,izadji bez pitanja,spavaj kod drugarice.pokazi joj da si jacha.
iskuliraj do punoletstva i onda bezi i ne osvrci se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11618
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i ako se jos jednom spakuje i kaze da ce otici, ti joj otvori vrata i pozeli srecan put

pa ces videti reakciju

takvom tipu ljudi treba pokazati da si jaci od njih, da ne zavisis emotivno od njih, da ti prakticno i ne trebaju u zivotu....jako brzo se promeni prica

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Hvala svima na vrlo realnim savetima!
Sto se rzgovora s tatom tice,ne bi pomoglo,ali cu probati.On je vrlo stidljiv,povucen tip koji nema snage a ni zelje da se suprotstavi bilo kome.A i sad je upao u fazu "tata jedne tinejdzerke" Smile,pa se zanima za moje (ne)izlaske,drustvo i decka(koji je,bas kao po njegovom,400km udaljen od mene-zivi u Nisu). Smile

Najiskrenije,jedva cekam da prodju jos dve godine!Vec skupljam pare da odem,a i verovatno cu studirati u inostranstvu...uh,kako ce to biti lepo! Smile

U poslednje vreme vrlo cesto upadam u konflikt s njom,jer branim svoje stavove i ciljeve,a ona je besna jer sam ja u "ludim" godinama i ,po njoj,dosta sam se promenila(hvala Bogu sto nisam vise ona mala,prilagodjena devojcica!).

Necu odustati od svojih potreba za normalnim zivotom,samo...malo sam se umorila od konstantne "borbe". Smile

Btw,sto se tice scena njenog odlazenja,ja sam je poslednja dva puta pustila da ide,ispricala sam ceo monolog o tome koliko me gusi i ostalo,ali,oba puta,tata i sestra nisu dali da ode...jbg...bilo bi bolje bez nje. Smile

Odoh da se izborim za pravo da popdne odem sama,autobusom na akademiju... Smile

Puno hvala na savetima! Smile
IP sačuvana
social share
La vita e bella...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
uz tebe smo 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 16
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
SonyEricsson 
E,jbg,nista od mog >>solo<< odlaska na akademiju...sad sam bogatija za jednu ruznu modricu ispod oka.:-(
Valjda ce sve ici na bolje s godinama...nadam se,a vi verujte & be with me,please!

M.
IP sačuvana
social share
La vita e bella...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


It's Better To Burn Out Than To Fade Away

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 15639
Zastava Negotin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6131
Marthita,dušo,i ja sam roditelj,mada je moje dete malo. Da li tvoja majka zna da može krivično da odgovara zbog zlostavljanja. Ma odi u prvu stanicu policije i prijavi je,jel od tate izgleda vajde nema(vidiš da je i on digao ruke od nje). To su lake telesne povrede, ali dovoljno da je upozore. Ako se ponovi-tresni je svom snagom,pa je prostri po podu,a ako te povredi,ponovo prijava...Izvini, ali žena je za psihijatriju. Umesto da je presrećna što ima tako dobro dete, ona ti pravi stresove svaki drugi dan. Nema tu kompromisa. Ako ništa,napiši mi privatnu poruku-imam jednu dobru priču za tebe. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ja sam, blago rečeno, zgranuta.

što moj ćale reče jednom, trebalo bi ukinuti polaganje za vozačku dozvolu, a uvesti polaganje da možeš biti roditelj...

ne znam šta da ti kažem devojčice.
u suštini se slažem sa arlekinom. odatle se samo može otići, teško da će nešto drugo pomoći.
jaka si, izdrži još malčice, brzo ćeš imati svoj život koji neće zavisiti od blesavih roditelja.
a hvala bogu, te imaš sposobnosti i mogućnosti da budeš potpuno nezavisna...
ali strpi se do 18. posle si svoja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:21:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.