Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:54:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 107 108 110 111 ... 148
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Makedonija  (Pročitano 173355 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Meni samo nije više jasno ko gura ovu bagru i nikako ne mogu da provalim koji je to interes koji bi opravdao to. Jebote daš hordi Kosovo i majmuni od njega naprave Kartel Lend, crnu rupu Evrope iz koje sami beže u Evropu tražeći izlaz iz tog beznadja i sad neko maltene želi isti scenario za Makedoniju... i dalje ne verujem šta gledam.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Vidim da su mnogi vec prezalili i podelili Makedoniju,ja misli da ce se ovo smiriti za neki dan. Bilo je i gorih dana u novijoj makedonskoj istoriji pa je drzava prezivela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Хаос у Скопљу: Фотографије крваво Зијадин Селе на друштвеним мрежама
Фацебоок порука се да ако Зијадин Села умре, умре и Славомакедонија.

Он пише:
фахрудин Смаиловић
@ФахроАЈБ
Македонски медији су известили да су демонстранти у нападу користили столице, тврдих предмета и песнице Скриншот / Фацебоок
удео
фацебоок
твиттер
e-маил
Представник Савеза за Албанце Зијадин села најтеже је рањено када су демонстранти упали у зграду Собрања након што је парламентарна већина бира Талат Ксхаферија Демократске уније Албанаца за новог предсједника Скупштине.

Македонски медији су известили да су демонстранти у нападу користили столице и тврдих предмета.

Фотографије које су шире на друштвеним мрежама види репрезентативни села леже на поду парламента крваве главе.

Корисници друштвених мрежа пријавио да су села боре за његов живот. Неки су послали поруку да се боље, а остали су угрожени државни удар, ако албански представник умире због повреда.

"Очекујемо грађански рат ако Села умре", саопштио је један корисник Твиттер на албанском језику.

Фацебоок порука се да ако Зијадин Села умре, умре и Славомакедонија.

Међу осталим јавно доступних коментара је онај који у тренутку напада на село, "македонски фашисти викали 'проклете Албанаца' '.

"Зијадин села ... Ми смо са тобом, ми се молимо за тебе", написао је један корисник Фацебоока.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/haos-u-skoplju-fotografije-krvavog-zijadina-sele-na-drustvenim-mrezama
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ic mi ih nije zao...


APEL IZ NEMANJINE Vučić: Molim Makedonce da probleme rešavaju mirnim putem

- Ovo što se događa u Makedoniji nije više samo makedonski problem, već problem svih nas koji ovde živimo, izjavio je večeras premijer i izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić i apelovao na građane Makedonije da probleme rešavaju na miran način - kazao je Vučić.

Na pitanje "Tanjuga" kako vidi ovo što se događa u Makedoniji i šta bi bila njegova poruka građanima Makedonije, Vučić je odgovorio:

- Kao predsednik vlade Srbije i kao izabrani predsednik Republike Srbije uvek sam činio sve za održavanje najboljih odnosa između Beograda i Skoplja i između Srbije i Makedonije. Mislim da građani Makedonije to dobro znaju i poštuju način na koji se Republika Srbija odnosila prema građanima Makedonije, ali i prema državi Makedoniji. Veoma sam zabrinut zbog svih večerašnjih događaja i moja jedina poruka je, a mislim da ljudi u Makedoniji dobro znaju da to dolazi od njihovog iskrenog prijatelja, je da ih zamolim da sve probleme i nesuglasice rešavaju na miran način, da, ako imam bilo kakvo pravo, da kažem da je smirivanje situacije sasvim sigurno u najvećem interesu i Makedonije i njenih gradjana, a sve druge stvari i svi drugi problemi mogu da se rešavaju za pregovaračkim stolom, na miran način, u mirnoj atmosferi - naveo je Vučić.

On je naveo da to nije "samo makedonski problem, već postaje problem svih nas koji ovde živimo i bolje je da odmah zaustavimo sve probleme, i da obezbedimo mir i stabilnost za našu decu".

- I zato molim sve u Makedoniji, i one koji su mi i poznanici, a neki i prijatelji, ali i one koje ne poznajem, da samo razumeju ovu poruku kao dobronamernu i da učine sve da ponovo zavladaju mir i sigurnost za sve građane Makedonije, a u Srbiji ćete uvek imati iskrenog i odanog prijatelja - poručio je Vučić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Vidim da su mnogi vec prezalili i podelili Makedoniju,ja misli da ce se ovo smiriti za neki dan. Bilo je i gorih dana u novijoj makedonskoj istoriji pa je drzava prezivela.
Arnauti imaju zeleneo svetlo iz Vašingtona za federalizaciju BJRMaćednonije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
GRUEVSKI DOVEO FAŠISTE SA USTAŠKIM OBELEŽJIMA DA BIJU: Pogledajte batinaša sa ustaškim znakom


MAKEDONIJA 23:10, 27.04.2017. 29
SKOPLJE - Napetost u Makedoniji ne jenjava, a na društvenim mrežama su se pojavili dokazi, odnosno slika huligana koji u makedonskom Sobranju napada poslanike, a nosi majicu sa simbolima ustaškog HOS-a!

NE PROPUSTITE...
UZNEMIRUJUĆI SNIMAK IZ SKOPLJA: Pogledajte kako su Zaevu razbili i okrvavili glavu!
UZNEMIRUJUĆI VIDEO: Evo kako su poslanici SPASAVALI živu glavu od RAZJARENIH BATINAŠA VMRO-DPMNE!
Huligan nosi majicu ustaškog i fašističkog HOS-a, (Hrvatskih odbrambenih snaga) sa natpisom "Za dom spremni".

 
HOS su na početku rata u Hrvatskoj osnovali poznati eksktremni nacionalisti Dobroslav Paraga i Ante Paradžik. Brojni pripadnici HOS-a su tokom rata 90-tih nosili crne uniforme i ustaško znamenje iz Drugog svetskog rata što je dovodilo do toga da su ih protivnici redovno nazivali ustašama.

 
HOS je takođe bila skraćenica za Hrvatske oružane snage u (NDH), koje su nastale 1944. spajanjem domobranskih i ustaških jedinica.

http://www.kurir.rs/region/makedonija/gruevski-doveo-fasiste-sa-ustaskim-obelezjima-da-biju-pogledajte-batinasa-sa-ustaskim-znakom-clanak-2806191

« Poslednja izmena: 27. Apr 2017, 23:46:14 od Arijada (drugi profil) »
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Meni samo nije više jasno ko gura ovu bagru i nikako ne mogu da provalim koji je to interes koji bi opravdao to. Jebote daš hordi Kosovo i majmuni od njega naprave Kartel Lend, crnu rupu Evrope iz koje sami beže u Evropu tražeći izlaz iz tog beznadja i sad neko maltene želi isti scenario za Makedoniju... i dalje ne verujem šta gledam.

Destabilizacija regiona je uvek bila dobar motiv iliti interes. Medju pravoslavce turi balije i podrzavaj ih, medju balije turi jevreje i podrzavaj ih i uvek je veselo, uvek se nesto desava, povremeno se neko ubije, cveta biznis i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
GRUEVSKI DOVEO FAŠISTE SA USTAŠKIM OBELEŽJIMA DA BIJU: Pogledajte batinaša sa ustaškim znakom




То је одлична вест да усташе не помажу шиптарским смрадовима, већ чак напротив.


IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
То је одлична вест да усташе не помажу шиптарским смрадовима, већ чак напротив.

Баш то усташе и желе да Маћедонци помисле па су у том циљу платили неколико идиота да обуку мајице са симболима геноцидне солдатеске.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Vidim da su mnogi vec prezalili i podelili Makedoniju,ja misli da ce se ovo smiriti za neki dan. Bilo je i gorih dana u novijoj makedonskoj istoriji pa je drzava prezivela.

Nije stvar u tome. I Bosna prezivljava kao i Makedonija..ali kakav je zivot u tim "Drzavama" je posebna prica Smiley

Po meni, msm da sam vec pisao na temi..Rat je ovde neizbezan a kapiram da je izvesno da i nas uvucu sa Presevskom dolinom.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 107 108 110 111 ... 148
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:54:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.