Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:37:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maj­ka­ma tu­đa de­ca  (Pročitano 605 puta)
04. Sep 2006, 01:17:14
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
A. DE­LIĆ, 3. septembar 2006

ŠA­BAC - Na Ode­lje­nju gi­ne­ko­lo­gi­je i aku­šer­stva ša­bač­kog Zdrav­stve­nog cen­tra, uoči pro­te­klog vi­ken­da, za­me­nje­na su no­vo­ro­đen­čad dve­ju po­ro­di­lja: D. B. iz Do­bri­ća iz D. S. iz Šap­ca. Slu­čaj je br­zo raz­re­šen, ali je na­čel­nik slu­žbe pri­ma­ri­jus dr Go­ran Ma­le­tić o ovom ne­mi­lom do­ga­đa­ju, ipak, oba­ve­stio is­tra­žne or­ga­ne, ka­ko i na­la­že za­kon.
Be­be su ro­đe­ne 28. av­gu­sta - že­ne su na svet do­ne­le zdra­vu mu­šku de­cu, iden­tič­ne te­ži­ne i vi­si­ne.
Po­što se po­ro­di­la car­skim re­zom D. S. je osta­la u po­ro­di­li­štu, a D. B. u če­tvr­tak sa be­bom ot­pu­šte­na ku­ći. U me­đu­vre­me­nu, de­čak po­ro­di­lje D. S. do­bio je fi­zi­o­lo­šku žu­ti­cu, pa je šef neo­na­to­lo­gi­je dok­tor­ka Lu­kić , za­tra­ži­la na­laz kr­vi. Re­zul­tat, me­đu­tim, ni­je od­go­va­rao uzor­ku iz pup­ča­ni­ka uze­tim od­mah po­sle po­ro­đa­ja.
- Dok­tor­ka Lu­kić je ot­kri­la i da se ime na iden­ti­fi­ci­ra­noj tra­ci na ru­ci be­be raz­li­ku­je od ime­na za­pi­sa­nog na po­vo­ju. Od­mah je oba­ve­sti­la, i sa še­fom po­ro­di­li­šta dr Mi­lo­ra­dom Mi­ći­ćem, do­go­vo­ri­li smo da su­tra­dan uju­tro po­zo­ve­mo sve ro­di­te­lje, utvr­di­mo nji­ho­ve krv­ne gru­pe, ka­ko bi­smo bi­li si­gur­ni da li je do­šlo do za­me­ne - ka­že dr Ma­le­tić.
Na po­ziv le­ka­ra, u su­bo­tu uju­tru u ša­bač­ku bol­ni­cu do­šli su svi ro­di­te­lji, ko­ji­ma je sa­op­šte­no da su be­be naj­ve­ro­vat­ni­je za­me­nje­ne. Oba­vlje­na je ana­li­za kr­vi i utvr­đe­no da be­ba od­ne­ta u Do­brić, pri­pa­da po­ro­di­lji ko­ja je još na ode­lje­nju.
Na­čel­nik Ma­le­tić je o to­me oba­ve­stio di­rek­to­ra Zdrav­stve­nog cen­tra za struč­ne po­slo­ve dr Dra­ga­na Ta­na­si­ća i ša­bač­ku po­li­ci­ju. Već u su­bo­tu, u pod­ne, na ode­lje­nje su do­šli dvo­je in­spek­to­ra Po­li­cij­ske upra­ve i is­tra­žni su­di­ja Okru­žnog su­da u Šap­cu Sa­ša Kne­že­vić, ko­ji su uze­li iz­ja­ve ro­di­te­lja i le­ka­ra.

IS­TRA­GA
BEZ ob­zi­ra što je ova za­bu­na le­po re­še­na, za­kon na­la­že da ipak bu­de is­pi­ta­na - ka­že dr Go­ran Ma­le­tić.
- Po­red po­te­za dr­žav­nih or­ga­na i mi će­mo spro­ve­sti in­ter­nu is­tra­gu u okvi­ru na­še slu­žbe
 

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:37:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Maj

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.