Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Majka bičuje ćerku zbog golišave fotke na Fejsu!  (Pročitano 7534 puta)
26. Apr 2014, 18:10:18
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Sendo 
Na videu koji traje šest minuta vidi se kako majka bičuje svoje dete i psuje je dok devojčica (12) cvili od bola

Helen Bartlet, majka četvoro dece sa Trinidada i Tobaga, primenila je ekstremne mere kako bi kaznila svoju dvanaestogodišnju ćerku koja je na Fejsbuku postavila svoju golišavu fotografiju. Video u kojem majka surovo bičuje ćerku završio je na internetu i za kratko vreme je pogledalo oko 43.000 ljudi.

Na videu koji traje šest minuta vidi se kako majka bičuje svoje dete i psuje je dok devojčica (12) cvili od bola. Video je podelio javnost i dok jedni podržavaju majku i opravadavaju njene postupke, drugi je nazivaju zlostavljačem. Čak je i ćerka posle oduse javnosti stala na majčinu stranu.

"Znam da mogu da završim u zatvoru zbog toga. Ljudi mi govore da mogu da me optuže za zlostavljanje deteta, ali ja sam samo htela da prevaspitam svoju tvrdoglavu ćerku", rekla je Helen, i objasnila da joj je jedna namera da zaštiti svoju ćerku.



Helen, samohrana majka tri ćerke i sina, samo želi da sačuva svoju decu od svih nevolja jer joj je veoma teško da ih sama kontroliše jer ih je otac policajac napustio.

Majka je prvo posumnjala da se nešto dešava kada je pročitala SMS poruku koju je njena ćerka dobila od jednog dečka koji ju je nagovarao na seks. Otišla je na njenu Fejsbuk stranicu i videla da je objavila svoju fotografiju donjem vešu.

Devojčica posle snimka nije jedno vreme išla u školu, ali je sa sestrom odlučila da snimak na kojoj će da odbrane majku i opravdaju njeno bičevanje.

"Veoma mi je žao što sam osramotila sebe i porodicu. Znam da me mnogo voliš i ja tebe mnogo volim", rekla je devojčica i pozvala svoje vršnjake da odgledaju video i uče od nje.

Video

Izvor
« Poslednja izmena: 26. Apr 2014, 18:14:28 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Citat
Devojčica posle snimka nije jedno vreme išla u školu, ali je sa sestrom odlučila da snimak na kojoj će da odbrane majku i opravdaju njeno bičevanje.

Wait, what? (pomislih 'da objavi' ali onda ostatak nema smisla)

Verovatno je moglo to i bolje/bez toga.. ali hajd'..
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Sendo 


Nađoh ovaj snimak, skidaju ih neverovatno brzo, ali ajd.

A Dailymotion link mi daje drugi video klip. Inače s jedne strane se slažem sa majkom koja vaspita batinama, ali opet s druge, nastaće efekat zabranjenog voća, pa će mala još više želeti da bude promiskutetna zbog zabrane.
« Poslednja izmena: 26. Apr 2014, 18:20:39 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
od 1:07 pa do kraja je stvarno bolesno i preterano, do tada i nije strasno  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
12 godina i gole slike  Smile
A na ovom snimku izgleda previse razvijeno za 12 godina ili mozda su tamo bantusi ipak vrzi u razvoju  Smile

od 1:07 pa do kraja je stvarno bolesno i preterano, do tada i nije strasno  Smile

Sta ja znam, ne odobravam bas tako drasticne mere, drugo opet, zena je samohrana majka i sutra moze da dozivi da je cerka ostane trudna, dobije neku bolest, posto bantusi ne vole nesto zastitu il je neko siluje i ubije, na stranu kako ce na nju gledati u skoli kad vide njene slike na netu...  Smile
A sad, koji k... je snimala kako bije cerku  Smile
« Poslednja izmena: 26. Apr 2014, 18:28:29 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Sendo 
A sad, koji k... je snimala kako bije cerku  Smile

Snimala je jer nije mogla da nađe roditelje dvojce dečaka kojima je njena ćerka poslala slike.

Mom in Facebook beating: I didn’t abuse her

Helen Bartlett, the mother who beat her 12-year-old daughter on Facebook, told i.95.5 fm news yesterday she would be ready to face whatever action the Government or law wanted to take against her, if it came to that.
“I know that the government is trying its hardest best to show no nonsense and no tolerance, but as I said off air, I really do expect it and I will embrace it, I will wear that bracelet as a badge of honour for my kids,” she said. And she added, “I will go to jail and sit down proudly, knowing that my 12-year-old daughter, even the 10-year-old coming up, did not bring shame and bring a child for me at 15 or 12 or 16.”
Bartlett said she hoped the beating would make children who used Facebook for those purposes understand the consequences of teenage pregnancy.
She said she was against teenage pregnancy.
“I do not believe in that. They are not ready to raise a child. Look someone was telling me of a 15-year-old girl who is pregnant and her mother is not standing with her. Her mother told the authorities she is no longer capable of raising that child and today that 15-year-old is raising a child in an institution. We are gifts from God, you understand, Jesus came here and walked the road for us to follow and they prosecuted him and I will take that cross for my kids,” Bartlett said.
She also responded to those who saw the punishment she meted out to her daughter as abuse.
“I would say we don’t really know what is abuse. I grew up where my mother used to cut my tail and still put me to kneel down and hold a stone on a grater. I do not see it as abuse. My daughter is not suffering. She has no injuries. She is of sound mind, she has no injuries, she has a roof over her head, she is well educated.
Asked if she had expected the Facebook posting would go viral, Bartlett said no. And she said she did it as a last resort after being unable to contact the parents of two boys with whom her daughter had been sharing inappropriate texts, in particular one of them.
“I tried to reach out to his parents, when that failed I decided to deal with my daughter. When I saw the text, I told her I would cut her tail before school opened, so she would remember.”
Bartlett said she also wanted the boys to see the punishment that had been meted out to her daughter.

Izvor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Nokia 
12 godina? ma udri

i onda krive pedofile...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Safari 537.74.9
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Удри брате, не жали гранате  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Sendo 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.