Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Šta bi po vama bila adekvatna nagrada za ovog malog vunderkinda?
Nacionalna penzija
Orden(je) od Tome
Doktorat državnog fakulteta
Mesto predsedavajućeg u Skupštini UNa (javićemo Jeremiću da sredi nešto sa Manki Munom)
Doživotna BusPlus personalizovana kartica za 1,2 i 3 zonu
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Majka besna na državu što ne ceni ćerin plavi pojas u karateu i poznavanje saobr  (Pročitano 6280 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Citat
inace meni zbog uspeha na takmicenjima tokom osnovne skola kupi komp, ili opstina, ne znam. kupili pentium 1998me pa ga uzme sebi direktor skole sps-ovac, a meni da njegovu staru 486-ticu hehe kakva beskrupulozna svinja

 Smile Smile Smile

Ja se ne sećam dal sam ikad dobio išta od škole... ako izuzmemo džeparac i užinu za taj dan (što za to vreme uopšte nije malo, za osnovca je u to vreme 100 dinara bila velika para, 50 Minti žvaka, malo li je)... posle kad su došle demokratske promene ni to nismo više dobijali, jednom sam se samo ja iz cele škole plasirao na okružno iz srpskog, ni prevoz nisu hteli da obezbede, roditelji me vozili u Potočac. Na kurac ih nabijem žuti (direktora i školski odbor, naravno).

Citat
Ovo što Džoni kaže - još u doba SRJ takmičenja su nosila po 1 bod, i to ako i samo ako bi bio prvi u Republici ili možda čak i na Saveznom. Ostalo se nije priznavalo.

Ustvari, ako se dobro sećam tehnički je to bilo 20 bodova, pošto oslobađa od celokupnog prijemnog za taj predmet, odmah se dobija maksimum.

Inače, stvarno nisam imao pojma da takmičenje iz npr. istorije sad nosi nekakve bodove... ili karate. Mislio sam da su ukinuli ovo za republička, pa mi nije bilo jasno zašto, a za ovo što su uradili - ako su.

Pa i na fakultetima se zna koji predmet oslobađa od kog prijemnog, i to isključivo jedno od prva tri mesta na republičkom... zamisli dođaš da upišeš ETF i kažeš: "Bio sam treći na opštinskom iz folklora"... jbt sunce.
« Poslednja izmena: 06. Apr 2016, 14:29:06 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
moze li neko da skrati ovo sranje - sta je problem da upise matematicku osim tog besmislenog opstinskog natjecanja?
zar nema matematica i dalje prijemni koji se boduje?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Ima, ali njeno dete bi trebalo da dobije dodatne bodove jer je išlo na Mislišu. I ume samo da pređe ulicu.

Verovatno računa da će mala da prsne na prijemnom, kao što se često dešavalo kod preopterećene dece.
« Poslednja izmena: 06. Apr 2016, 14:31:28 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Nije ni čudno da takva deca ubrzo prsnu, jbt koji ona teret nosi.

Znam ja jednog takvog što se mlatio sa takmičenjima pa su mu u osnovnoj i srednjoj školi nastavnici i roditelji napunili glavu ubeđenjima da zato što zna matu i fiziku, zna sve na ovom svetu.

Eno ga sad, sad ga zovu ''gonič riba'' jer dok je muvao s ortacima neku počne da priča o Teoriji grafova!  Smile Naravno ribe se razbežale posle 5 sekundi!  Smile Jer lik jedino o čemu zna da priča su Matematika i Fizika. Do te mere da ga čak i profesori zaobilaze jer ih mrači do bola, i to nekim ŠBB KBB glupostima.  Smile

moze li neko da skrati ovo sranje - sta je problem da upise matematicku osim tog besmislenog opstinskog natjecanja?
zar nema matematica i dalje prijemni koji se boduje?

Pa ima, ali Uber Mama bi da Ćera ima 108 poena pri upisu i da dobije odlikovanje za to.
« Poslednja izmena: 06. Apr 2016, 14:35:45 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 49.0.2623.105
mob
Nokia krntija
Ja sam u osnovnoj skoli bio djak generacije, dakle podrazumeva se vukovac. U vise navrata sam se plasirao na opstinska takmicenja iz matematike, fizike, biologije, ruskog, istorije, a na gradsko iz geografije jednom i dva puta na republicko iz srpskog, zbog cega sam dobio posebno priznanje skole za izuzetan uspeh i doprinos. Redovni clan hora, folklor sekcije, trenirao kosarku, a do osmog razreda sam vec imao braon pojas u karateu, sotokan stil naravno... pa se ne kurcim lol.

Nisam imao ikakve dodatne benefiti, niti smo ja i moji roditelji smatrali, da mi vise od maksimalnih 60 bodova treba. Izasao sam na prijemni, pokidao  upisao skolu koju sam na prvom mestu hteo. Ako je tvoja cera isti takav ful berstre, nece ni ona imati problema. Tako da - mrs!


Sto se ostalog tice, smatram da Hrvatsku treba razoriti.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
a onda je sve jasno - spalite tu kucku od njene mame a maloj prijemni ispit u ruke pa nek popunjava pa da je vidimo.
dok traje ispit moze da nosi svoj pojas iz karatea ali ne sme da svira niti jedan instrument ili divani jezike kolonijalista kako ne bi uznemiravala drugu djecu..
eto...problem je rijesen.
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Citat
Ja sam u osnovnoj skoli bio djak generacije, dakle podrazumeva se vukovac. U vise navrata sam se plasirao na opstinska takmicenja iz matematike, fizike, biologije, ruskog, istorije, a na gradsko iz geografije jednom i dva puta na republicko iz srpskog, zbog cega sam dobio posebno priznanje skole za izuzetan uspeh i doprinos. Redovni clan hora, folklor sekcije, trenirao kosarku, a do osmog razreda sam vec imao braon pojas u karateu, sotokan stil naravno... pa se ne kurcim lol.

Pa šta ti se desilo u međuvremenu?
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Registrovao se na bureku.




Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 49.0.2623.105
mob
Nokia krntija
Seks, droga i rokenrol.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
LG Nexus 5
Ono kad roditelj jase svoje dete zbog licnih kompleksa i neuspeha u zivotu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.