Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Majice pitanje za moderatore!!!  (Pročitano 5752 puta)
20. Mar 2006, 23:12:16
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
LG gt540
Zanima me da li ste zainteresovani za izradu majica za znakom Vaseg sajta. Vlasnik sam jedne stamparije koja se bavi sivenjem i stampanjem majica. Dosao sam na ideju da mozda ne bi bilo lose da se naprave majice BUREK.CO.YU.
Recimo o mom trosku bi se uradile majice koje bi se prodavale ljubiteljima ovoga sajta. Naravno Vi bi dobili procenat od  svake prodate majice. Ako ste zainteresovani mozete se javiti na clipartbb@ptt.yu.
Poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Extra, a najjača bi bila i imena članova na majcama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Konkretna ponuda je?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux 2.4.27
Browser
Konqueror 3.3
mob
Samsung SGH-E630
Koliko sam razumeo, da štampa majice sa Burekom i da prodaje ljubetiljima foruma, a da ti dobijaš neke pare po procentu od prodanih majica.
I ja mislim da bi bilo extra da tako nešto postoji Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Konkretna ponuda.. to sto si ti napisao i sto je on napisao je sve samo ne konkretno.
I onako je planirano da se tako nesto uskoro radi, ali hocu da cujem uslove, cene, procente pa mozemo mozda da pricamo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG gt540
Majica je 160 gr. pamuka, cena majice bi bila recimo 500 din po komadu (ako je stampa u jednoj boji), a 600 din (ako je stampa  u dve boje). U oba slucaja vas procenat bi bio 100 din. Za 15 dana pocece sa readom nas sajt preko koga mozemo da vrsimo prodaju. Vi postavite link ka strani na kojoj ce biti  vasa majica, mi naplacujemo pouzecem a sedmicno da vam uplacujemo procenat. Jedino samo kako resiti da Vi imate u uvid koliko je majica prodato.
Unapred zahvalan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
S obzirom da su american style majce od 160 grama otprilike 220 dinara za pristojan broj komada, a da je stampa u 4 boje na taj broj manje od 150 din po majci (za jednu boju i dve je 50-60 dinara) ... nisam zainteresovan.
Kada otvorite sajt pogledacu ponudu, ali ovo sto sad nudite me ne zanima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
LG gt540
Ocito da se nismo razumeli. Sta tebi znaci veca kolicina? Recimo kod mene 1000 majica blanko kosta  170 din po kom. To su majice domaceg kvaliteta koje se neskupljaju kada se operu, neistezu i nemenjaju boju. Bitna je samo kolicina, Vi recite koliko vas komada zanima u koliko boja i ja cu vam dati cenu. Ja sam tio zamislio malo drugacije. Da vi nista ne ulazete novac nego da se u saradnji sa vama napravi majica koja bi se prodavala kod vas na sajtu. Odredi se cena po kojoj ce da se prodaje, mi saljemo majice pouzecem, mi uzmemo nas deo a vama uplatimo vas deo. Mislim da je prosto. Vi tu nista ne ulazete. Ako ste zainteresovani za neku drugu varijantu vi recite, jer mi smo spremni za svaku saradnju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Kada me nesto bude konkretno zanimalo pokupicu cene pa izmedju ostalog i vasu, pa cemo pricati ako je ponuda najbolja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
ce da bude nesto od tih majci?
mislim u principu bi bio bas dobar fazon da se urade...za pocetak recimo obicne sa nekim logoom koji bismo vec smislili a posle mozda i polo majce(skuplje malo,doduse) i sta ti ja znam vec sta...
majca zajedno sa stampom moze da se odradi za max 400dinara(moze da se nadjee i manje naravno,ali max 400djunti),a ja mislim da to uopste ne bi bilo mnogo i da bi bilo dosta zainteresovanih...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.