Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:13:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Majice Online - Kupovina  (Pročitano 2321 puta)
27. Nov 2014, 10:41:05
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
Nokia E72
Da li naručujete majice online i odakle?

Pošto uglavnom u buticima ne mogu da nađem majice kakve mi se dopadaju (crne sa blesavim natpisima, fotkama i sl.), naručim sa interneta, međutim, retko kad naiđem na dobar kvalitet.

Uzimao sam sa Vizioshopa pre par godina, bile su ok, dok mi jednom nisu uvalili neku buđavu sintetičku majicu sa loše printovanim znakom, tu sam ih batalio 'na par godina'. Skoro sam uzeo XL majicu, štampa odlična, ali je majica kratka, kao da nije xl...

Pazario sam i na majice.rs, uzeo tri... Majice dobre, print krš. Prva je bila dosta tamna, reko' aj drugi put će biti bolje, ne može da bude kao na slikovitoj ponudi... Drugi put jako bedno štampano, al' ajde, da probam još jednom, možda im se 'desilo'... Uzeh novu prekjuče, sad je toliko očajno da mi dođe da vratim i da tražim pare nazad... Nisam zadovoljan kako rade, nikako...

Možete li vi da mi preporučite gde da naručim, a da kvalitet majici i printa bude odličan?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora cg_ac (Vreme: 27. Nov 2014, 10:44:07)
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
A zasto ne kupis majicu koju ti hoces i odes u neku malo bolju fotokopirnicu sa printom koji ti zelis i odrade ti to.
Ja barem tako radim, ortak mi radi u jednoj i imaju veoma dobru print masinu. Klincu sam za rodjendan odradio tako majicu i traje evo vec 5-a godina  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
Nokia E72
Radio i to, ali nisam zadovoljan štamparijama u okruženju... :/
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
E jbg...vrteo se ovde na forumu onaj baner sa sajtom za majice e sada kako ide sajt jebem li ga ne mogu se setit sve i da oces.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
Apple iPhone SE 2020
To je bio vizio.  Smile

Inace, ako ti nije bas toliko vazno da bude ultra jeftino, a hoces nesto prihvatljivo... ono sto sam kupovala i sto su ljudi oko mene kupovali oko mene i nije se raspalo posle xy pranja:

1. Braca Burazeri iliti DechkoTzar
2. Lapot (siju i po meri i eventualno izbor ponudjenih motiva)
3. Jbte Majice
4. Over Clothing



IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
Nokia E72
To je bio vizio.  Smile

Inace, ako ti nije bas toliko vazno da bude ultra jeftino, a hoces nesto prihvatljivo... ono sto sam kupovala i sto su ljudi oko mene kupovali oko mene i nije se raspalo posle xy pranja:

1. Braca Burazeri iliti DechkoTzar
2. Lapot (siju i po meri i eventualno izbor ponudjenih motiva)
3. Jbte Majice
4. Over Clothing


Ajde, baš ću da googlam Smile

Evo, sjajna ideja upropašćena odvratnom štampom... Nije nošena, nije prana, a već po sredini krenula da se ljušti boja... Stvarno ne kapiram kako ih nije sramota da prodaju ovako...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_7591.JPG
(883.13 KB, 2000x1333)
IMG_7594.JPG
(843.85 KB, 2000x1333)
IMG_7595.JPG
(1099.34 KB, 2000x1333)
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
to je i moj najveci problem  Smile
keva mi savija majice sa printom kako ne treba pa se pojavi to sranje na pola slicke
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
Nokia E72
Ma ovo je otpakovano, nije bilo u veš mašini, nije nošeno... Mogli su samo oni da saviju, niko drugi... I nije samo stvar u tom sranju po sredini, provali kako je loše nalepljeno, kako je očajan print na prvom mestu...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
e pa onda su djubrad
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:13:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.