Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maja Nikolic kao uspesna bizMismenka  (Pročitano 9737 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Ova će na kraju da završi na posmatranju,za poslatranje je odavno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
Sony xperia
Maja Nikolić planira da se odmah smesti među 200 najbogatijih na svetu

Firma „Špar“, u kojoj je direktor pevačica Maja Nikolić, planira da se odmah smesti među 200 najvećih kompanija na Forbsovoj listi.



U video-prezentaciji objavljenoj na sajtu, „Špar“ tvrdi da ima projektovani promet od „tričavih“ 17 milijardi evra. Majina kompanija bi s takvim prometom stala tik uz rame američkom trgovinskom lancu „Volmart“, koji pritom ima 6.000 prodavnica u svetu, upola manje nego što planira „Špar“.
 
Bizarnosti plana poznate pevačice svakog dana su sve očiglednije.

Firma „Špar“ planira i da zaposli preko 120.000 ljudi za pet godina. Toliko ljudi živi u Leskovcu, a toliko radnika nemaju svi trgovinski lanci u Srbiji. Zajedno. Primera radi, kompanija „Delta holding“, u čijem su vlasništvu bili trgovinski lanci „Tempo“ i „Maksi“, prema podacima iz 2010. godine imala je oko 20.000 zaposlenih. Kompanija NIS, jedna od najvećih u Srbiji, trenutno upošljava 17.000 ljudi.

- Firma trenutno ima dva zaposlena i osam lica koja rade honorarno, a obezbedićemo posao za 6.000 nezaposlenih do marta 2015. godine. Očekujemo da se taj broj utrostruči do kraja 2015. - ponovila je juče za „Blic“ Nikolićeva.

„Špar“ ne bi imao konkurenciju u Srbiji. Naftna industrija Srbije (NIS) protekle dve godine bila je najveće preduzeće u Srbiji, s poslovnim prihodima većim od dve milijarde evra. Odmah za NIS-om su „Elektroprivreda Srbije“ i „Telekom“, ali oni su, po rečima Nikolićeve, male bebe za „Špar“.

Prema podacima u APR-u, račun firme Maje Nikolić u poslednje dve godine bio je u blokadi čak devet puta. Ni tu činjenicu, koja nije preporuka za ulazak u posao od 17 milijardi evra, ne želi da objašnjava.
 
- Imamo kapital, ali poslovna je tajna odakle mi novac. Već smo potpisali jedan milionski ugovor, ali vam neću reći s kim - kaže ona.

Iako Nikolićeva i vlasnik kompanije „Špar“ Duško Danikov Vorgić tvrde da je kompanija registrovala projekat „Open Shopping“ u Zavodu za intelektualnu svojinu, on se u elektronskoj pretrazi ovog zavoda ne može pronaći. Na pitanje da nam dostave dokaz o tome, Nikolićeva nam je rekla da „nema više šta nama da pokazuje“.
 
- Sve ću otkriti na sudu, ali vi ste niko i ništa da bih s vama dalje pričala o tome - kaže ona.
 
Na ponovno pitanje zašto se „Špar“ poziva na preporuku Ministarstva trgovine kada je nema, Nikolićeva treći put daje drugačiji odgovor.
 
- Da, rekla sam da ćemo dobiti preporuku za pet dana. Zapravo, ponudili smo ministarstvu saradnju, ali nisu odgovorili. Ali ja imam preporuku i pokazaću je na sudu, ne želim vama da je pokažem jer ću tako ugroziti onoga ko mi ju je dao - kaže nevešto Nikolićeva.

„Blicu“ preti tužbom od 50 miliona evra
- Sve što sam imala da kažem rekla sam na konferenciji za štampu. Danas ćete dobiti tužbu na 50 miliona evra jer ste rekli da varam narod. Ja, da sam htela da prevarim narod za tolike pare, to niko ne bi saznao, a kamoli novinari. Kada uzmem od „Blica“ pare, uložiću ih u vaše novinare i sve ću zaposliti u prodavnicama za plate od 500 evra - kaže Maja Nikolić.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 39.0.2171.93
mob
I-mate 30 Pro
Kako srbin zamislja biznis.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Maja da vodi Spar???  Smile Smile Smiley 1 Smile Smile Sve mi nesto lici pre na neko pranje para skroz nevezano za Austrijski lanac.
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Chrome 39.0.2171.65
mob
Apple iPhone SE 2020
To nije Spar.

Ta kopmanija se evo vec 16 dana zove Spar...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Sony 
Bravo Majče, odličan plan!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Chrome 39.0.2171.65
mob
Apple iPhone SE 2020




« Poslednja izmena: 17. Dec 2014, 10:42:59 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Jedina stvar koja me zadržala 10 minuta je lep dekolte  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Chrome 39.0.2171.65
mob
Apple iPhone SE 2020
Sine, ona ima uniboob...

click


Crtice:

5:06 - "Da ako se prikljuce nacionalnom projektu Spar d.o.o imati na mesecnom nivou 200.000 eura donacija za istrazivanje... m...m...mhm... za razvoj istrazivackog novinarstva."

7:07 - "Dobro, reci sad sta je bilo sa tvojim angazovanjem u Zeleznicama? To si sad napustila zbog ovog?" - "Nisam napustila! Ja sam.... Aaaam, mene ljudi obicno angazuju za posao, i kada zavrsim posao..."



IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Citat
Sine, ona ima uniboob...
Kliknuh termin na google slike  Smile ...nemoj da me traumiraš   Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.