Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:09:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 48 49 51 52 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mafija može, vladika ne  (Pročitano 27673 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
ma da Crna gora ima sva prava, Hrvatska ima sva prava, BIH ima sva prava,.sipci na Kosovu imajusva prava a Srbija????????????????
E pa JBG ja sam ipak za nasa prava i prava Srba .
A u Crnogorskoj politici i drustvu nerma kontrovrznih-familija Djikanovic braca Aco i Milo  - dalje necu -spisak bi bio kilometarski ?????
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
stami4

Nije pitanje odrastanja, vec pogleda na zivot....
Problem je u tome sto je doticni "vladika" vrlo kontraverzna licnost (u svakom pogledu) za jednog crkvenjaka. CG ima pravo da stiti svoje interese i da se pokaze u svetu u najboljem svetlu...
meni je kontraverznija osoba koja cisti haustore po nju meksiku Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile.......mada,mozda je i vladika to radio Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
stami4

Nije pitanje odrastanja, vec pogleda na zivot....
Problem je u tome sto je doticni "vladika" vrlo kontraverzna licnost (u svakom pogledu) za jednog crkvenjaka. CG ima pravo da stiti svoje interese i da se pokaze u svetu u najboljem svetlu...
meni je kontraverznija osoba koja cisti haustore po nju meksiku Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile.......mada,mozda je i vladika to radio Smile Smile Smile Smile
Znas kako se kaze: "Bolje haustor u Novom Meksiku, nego citava zgrada na Balkanu"... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
stami4
Srbija je svoja prava "procerdala" bud' zasto....tokom proteklih decenija. Treba biti toga svestan.

Prvo: "Vladika" uopste nije smeo da strajkuju gladju, zato sto to nije hriscanski....tj, mogao je, ali da se odrekne svoje "titule" Smile

Drugo: Taj covek je naneo ovim gestom samo zlo Srbiji, tj "igrao" je za svoju licnu korist.

mrgec
Ja ti ostavila ponudu da mi se pridruzis, a ti nista Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
stami4
Srbija je svoja prava "procerdala" bud' zasto....tokom proteklih decenija. Treba biti toga svestan.
Prvo: "Vladika" uopste nije smeo da strajkuju gladju, zato sto to nije hriscanski....tj, mogao je, ali da se odrekne svoje "titule" Smile
Drugo: Taj covek je naneo ovim gestom samo zlo Srbiji, tj "igrao" je za svoju licnu korist.

Procerdali su ih svi- samo se treba postaviti na pravo mesto i stvari gledati iz pravog ugla.
nervira me sto se gledaju samo greske Srbije. ALi ajde imaju svi prava to da rade. No mene zivo zanima koji je to pravac u kome Srbija treba da krene a da ne pristane na ucene, potcenjivanja, omalovazavanja i slicne gluposti??
Filaret - ako nisi upoznata sa pravilima SPC ne moze da se odrkne svojih parva kako hoce- SPC ga moze rasciniti kao Mirasa Dedejica.
Zar to treba da uradi Filaret pa da bude po volji  nekome. Svidelo se to nekome ili ne on ima svoj rang u hijerarhji SPC i to treba da se raspravlja unutar crkve a ne mi.
A inace ne smatram da je igrao bas na kartu samo za sebe. Onda je i Vladika Jovan u Mekdoniji u zatvoru zbog sebe samoga a ne zbog toga sto je kao i Filaret hteo da vrsi kanonske duznosti medju svojim vernicima ??
Znaci draze bi ti bilo da je Filaret bio uhapsen i da je godinicu ili dve odlezao u "demokratskoj" Crnoj gori i onda ????
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Motorola V3i
Citat
Znaci draze bi ti bilo da je Filaret bio uhapsen i da je godinicu ili dve odlezao u "demokratskoj" Crnoj gori i onda ????

i onda vracen u Srbiju na sudjenje povodom ratnog profiterstva, voznje ukradenog dzipa, sverca benzina, itd.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Filaret: Dobro je ipak pobedilo zlo
Autor: Beta - Tanjug | 09.09.2007 - 22:00

Nakon izlaska iz bolnice u Prijepolju, episkop mileševski Filaret je izjavio da je "dobro pobedilo zlo" i najavio da će uskoro posetiti deo mileševske eparhije u Crnoj Gori.

"Nije trebalo da se desi 28. avgusta to što se desilo. Sad iz ove kože ne možemo u drugu", rekao je vladika Filaret za TV Pink i dodao da "kao vladika srpske crkve i svoga naroda svima prašta, bez razlika koliko je ko čemu doprineo".
Vladika mileševski je ranije danas rekao Tanjugu da se oseća bolje, kao i da je jutros prvi put prihvatio hranu.
"Malaksao sam, imam vrtoglavice i znam da doktori nisu za to da napustim bolnicu, ali ja hoću pa makar na svoju ruku i makar se narednih dana vratio", rekao je vladika objašnjavajući da za to ima i lične razloge.
On je rekao da je jutros pojeo malo jogurta i hleba.
Vladika je potpuni post na srpsko-crnogorskom graničnom prelazu Ranča započeo 28. avgusta, na veliki crkveni praznik Veliku gospojinu, nakon što su mu crnogorske vlasti u četiri navrata zabranile da pređe granicu s obrazloženjem da se nalazi na "crnoj listi" Saveta Evrope osumnjičenih da pomažu haškim beguncima.
Osvrnuvši se na događaje proteklih dana episkop je rekao da njegov potpuni post kome se prepustio 11 punih dana "nije bila utakmica i zato nema pobednika ni pobeđenih, a ako neko treba da bude pobednik onda je to, svakako, narod".
"Meni je kao čoveku i hrišćaninu bila obaveza da čuvam crkvu i svoj narod i to mije uvek na prvom mestu... zato svima praštam pa i ako je u sve bila upletena pomalo i politika", rekao je episkop mileševski.
On je dodao da će "sarađivati i živeti sa svakim ko bude hteo sa njim jer je to hrišćanski i tako ga uči jevanđelje".
Vladika je rekao da će sutra u 11 sati biti na Jabuci zajedno sa ministrom za infrastrukturu Srbije Velimirom Ilićem i narodom, položiti kamen temeljac za hram. On će tom prilikom, kako je najavio, osveštati taj čin i održati besedu.
Vladika mileševski Filaret je zbog pogoršanja zdravstvenog stanja u petak, 8. septembra, 12. dana štrajka, prebačen u prijepoljsku bolnicu.
Crnogorske vlasti su, nakon iznenadne posete ministra spoljnih poslova Vuka Jeremića Podgorici, juče odlučile da vladici mileševskom ukinu zabranu ulaska na deo Mileševske eparhije koji se nalazi u toj državi radi obavljanja svešteničke dužnosti.

Sutra skup u čast episkopu Filaretu


Najveća crnogorska opoziciona grupacija Srpska lista sutra će na graničnom prelazu Ranče, između Srbije i Crne Gore, gde je štrajkovao glađu mileševski vladika Filaret, organizovati veliki narodni skup.
U proglasu se navodi da je episkop Filaret "aposlutnim postom i molitvom branio prava Srpske pravoslavne crkve i srpskog naroda u Crnoj Gori".
Organizatori su najavili da će na prelazu Ranče biti postavljen kamen temeljac crkve, "koju će graditi srpski narod Crne Gore i Srbije".
Najavljeno je da će na skupu, pod nazivom u "pet do dvanaest", govoriti lideri Srpske liste i ministar za infrastrukturu u Vladi Srbije Velimir Ilić, koji je pre dva dana otkazao dogovorenu posetu Crnoj Gori, obrazloživši da "kada u Crnu Goru ne mogu srpski episkopi, ne moraju ni ministri".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Filaret na skupu podrške

Podgorica - Na graničnom prelazu Srbije i Crne Gore počeo je miting u organizaciji Srpske liste Crne Gore povodom štrajka glađu vladike Filareta.

Njemu prisustvuje i sam Filaret. Kako je najavljeno, u pet do 12 počeo je "veliki narodni skup". Osim čelnika crnogorske opozicione grupacije Srpska lista, govoriće i srpski ministar Velimir Ilić, u svojstvu lidera svoje stranke. Biće udaren i kamen-temeljac za novu crkvu, koju će graditi "srpski narod Srbije i Crne Gore". Skup organizuje crnogorska opoziciona Srpska narodna stranka.

Filaret će blagosloviti skup, koji se i organizuje njemu u znak podrške"zbog torture koju je doživio, a i koja se najavljuje", rekao je potpredsednik Srpske narodne stranke Novica Stanić, misleći na najave da će Filaretu biti dozvoljeno da ulazi u Crnu Goru samo zbog verskih obreda i to pod policijskom pratnjom.

Deo crnogorske opozicije je ocenio da su ti uslovi gori od prethodne zabrane i oštro su kritikovali crnogorsku vlast, ali ne i vlast Srbije, koja je pristala na te uslove.

Episkop je štrajkovao glađu pošto su mu crnogorske vlasti zabranile da pređe granicu, s obrazloženjem da se nalazi na "crnoj listi" Evropske unije osumnjičenih da pomažu haškim beguncima.

Crnogorska vlast je juče odlučila da Filaretu dozvoli ulazak u Crnu Goru, isključivo radi vršenja verskih obreda i pod nadzorom državnih organa.
 
B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Citat
onda vracen u Srbiju na sudjenje povodom ratnog profiterstva, voznje ukradenog dzipa, sverca benzina, itd.

класични коментар лдповске кукавичке стоке , само немој ти као лдповац да причаш о краденим џиповима ... ајде ћути и бежи!
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
LG Nexus 5
Citat
Znaci draze bi ti bilo da je Filaret bio uhapsen i da je godinicu ili dve odlezao u "demokratskoj" Crnoj gori i onda ????

i onda vracen u Srbiju na sudjenje povodom ratnog profiterstva, voznje ukradenog dzipa, sverca benzina, itd.


Verujes li ti u nekog Boga ili slusas samo atheist rap? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 48 49 51 52 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:09:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.