Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:24:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mafia 2  (Pročitano 76875 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Коначно играм јебени затвор у некој игри. Коначно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Каква бруталност у игри сурово убиство Хенрија...Много сам се потресао ту...О крају да не причам.

Много добра игра. 8/10 препорука свима. Ја сам се много скењао на крају.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Zavrshio igru i ascu da dam mishljenje. Igra je dobra, ali (po meni) ne koliko i prva Mafija. Problem je u scenariju, ali ne na onaj nachin na koji ste mislili. I pored dosta dogadjanja u okviru igre, zanemareni su mnogi likovi i slabo iskorishceni. Npr. devojka od Joea (ona namigusha sa pochetka i kroz dosta medjuanimacija) ostaje neiskorishcen karakter u prichi. Zashto? Struktura i razvoj priche su standardni i repetativni. Idi tamo, radi to, idi vamo, radi ovo. Vito je lik sa kojim se ne mozemo identifikovati, a jedino shto igra potencira je njegovo prijateljstvo sa Joe-m. Lep detalj, ali smatram da je moglo mnogo vishe.  Ovako nema misija ili dogadjaja koji su nezaboravni kao vecina misija iz prvog dela, koji su imali raznolik karakter, a dosta njih je imalo twistove koji su bili nadovezivani na neku od ranijih misija. Uz sve to, posle scene sexa iz keca, dobili smo peep show u dvojci, ali ne i hrabrosti za prikazivanje necheg visheg. U prevodu Dragon Age nivo erotike.
Shto se tiche zanra, teshko se ovo moze nazvati sand box igrom, iz prostog razloga. Sand box igre ostaju igrive posle prelaska, dok ovo ima konkretan kraj. Chak i bez njega, grad je ogroman, ali se oseca praznina sem glavne priche i standardnih prodavnica. Opet, ni Mafija 1 nije nudila vishe, ali je imala nezaboravnu prichu. Ne kazem da je dvojkina losha, vec me nije ispunila kao u sluchaju jedinice.
Stvari koje redeemuju stvaru su grafika i muzika. Grafika je eye candy, ali muzika. Well da kazem ovako, ja slusham metal, ali volim dobre stvari. Smatram da je muzika u ovoj igri najbolji deo. To se ogleda u definisanju perioda u kojem se igra dogadja, sa izvrsnim melodijama koje su me terale da cupkam nogom dok sam vozio kola. Stvarno fenomenalno.
Od mene igra dobija 86/100 samo zato shto nema replay vrednost kao proshla, ali ne zbog dodatnog sadrzaja, vec zato shto je pricha bila takooo dobra.

Свака част са свиме се слажем  Smile

Да се надовежем на Џоову курву... Чинило се у почетку да ће бити неке шеме са Витом и њом јер се очигледно палио на њу...То су могли да разраде, фалила је женска личност у игри. И оно са сестром му...Шта одјебе га преко телефона након што јој је пребио мужа и то је то? Дај. Затвор су могли детаљније да одраде... Много детаљније. 6 година тек тако прескочити... Супер би било да су нашли неког са којим би се Вито зближио, неко попут Џоа...И онда ту да буде срања. Силовања, да га убију на крају...Све оно што иде са затвором. То је морало детаљније да се уради.

Иначе игра је боља за две класе од ГТА 4 који је највеће гејмерско разочарење за мене,

Него нека ми неко објасни...Отишао сам на википедију и читао оно о ликовима из игрице...И пише да је Вито Скалета умро 2003. године и да је после игре почео да ради за Леа и Винчи фамилију где је постао један од најјачих  Smile За Џоа се каже да није умро тад него да је Виту јављено да је 16 година после тога убијен у пуцњави након што га је ЕфБиАј јурио 15 година  Smile Који курац?
« Poslednja izmena: 22. Avg 2012, 00:03:46 od Џеј Џеј Окоча »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
ja igram mafiu po meni nije losa igra samo sto bi prica mogla biti malo interesantnija i bilo bi dobro da se napravi mafia 3 i da bude pravljena prema ovoj sadasnjoj modernoj mafiji a ne ono 1870 i tako nego lepo neka bude year 2013 ili 14 sve zavisi kada izadje    Smile     
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nec Vivaz U5i
Igraj pethodni deo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.57
mob
Sony Miro
Imam pitanje nedostajao mi je dll fajl, nakon ubacivanja tog fajla nece igra da se pokrene ?  Smile a komp mi je dovoljno jak za tu igru
IP sačuvana
social share
I sad' me po tebi poznaju...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Cuz i'm V.I.P till i D.I.E

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 213
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.62
Imam pitanje nedostajao mi je dll fajl, nakon ubacivanja tog fajla nece igra da se pokrene ?  Smile a komp mi je dovoljno jak za tu igru
Mrkelo ili skini ponovo i instaliraj,mada dll fajl ne mora uvek da bude fajl koji treba da se nalazi u sklopu odredjene igrice,bar se meni tako desavalo...
IP sačuvana
social share
Cuz i'm V.I.P till i D.I.E !
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung 
Каква бруталност у игри сурово убиство Хенрија...Много сам се потресао ту...О крају да не причам.

Много добра игра. 8/10 препорука свима. Ја сам се много скењао на крају.

Пичко.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Pročitah negde da se uveliko sprema treći deo.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:24:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.