Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:41:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Machete  (Pročitano 23834 puta)
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Sendo 
Ja se izvinjavam, ali pre svega morate da skapirate shta je tachno Machete. U pitanju je omaz exploitation filmovima iz 60tih i 70tih godina proshloga veka. Exploitation filmovi su uzimali neku neku temu, obradili je u nezavisnoj produkciji sa niskom budzetom i distibuirali je kroz lokalne kanale. Vecina tih filmova je bila toliko losha (u smislu glume, kvaliteta snimka i ostalih aspekata da cak nisu ni za B movie status) da su postali antologiski i imaju kultan status. Vishe o tome na wiki strani http://en.wikipedia.org/wiki/Exploitation_film. Tako da ako su neke stvari u Macheteu loshe, one su loshe upravo kao glorifikovanje ovih filmova.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2010, 11:39:51 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 287
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Smile Smile Da...zaista nepotrebno kenjas, posto sam ga i gledao u bioskopu.  Smile

prikazuje se negde u Srbiji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Sendo 
Od 16 septembra. Jedino ako nije gledao u inostranstvu ili preko (loshih) DVD kopija.

http://www.ncmagazin.rs/multimedija/film/1603-film-roberta-rodrigeza-machete-u-bioskopima-od-16-septembra.html
« Poslednja izmena: 08. Sep 2010, 12:31:41 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 287
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
jebem ti novi sad! arena je trebala biti gotova u aprilu, a kraj radova se još ni ne nazire.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
A jadran je nidje veze sa svojim premijerama.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 287
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Jadran je zatvoren, ali su se radnici sami organizovali da ga ponovo otvore tako da dobro još i radi.

Sami nabavljaju filmove, pa ako izađu u plusu podele tu siću među sobom. Nema tu mesta za nešto ozbiljnije, puštaju samo ono što sigurno može da se isplati, tipa Seks i grad 2, neke super ložačke akcije, dečji filmovi,...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ja gledao Predators-e prošle sedmice tamo. Slika im je dobra, samo ozvučenje jako slabo. Totalno gledljivo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 130
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
Ja se izvinjavam, ali pre svega morate da skapirate shta je tachno Machete. U pitanju je omaz exploitation filmovima iz 60tih i 70tih godina proshloga veka. Exploitation filmovi su uzimali neku neku temu, obradili je u nezavisnoj produkciji sa niskom budzetom i distibuirali je kroz lokalne kanale. Vecina tih filmova je bila toliko losha (u smislu glume, kvaliteta snimka i ostalih aspekata da cak nisu ni za B movie status) da su postali antologiski i imaju kultan status. Vishe o tome na wiki strani http://en.wikipedia.org/wiki/Exploitation_film. Tako da ako su neke stvari u Macheteu loshe, one su loshe upravo kao glorifikovanje ovih filmova.

A ja ti kazem da ja znam sve ovo i da znam sta su Rodrigez i Tarantino uradili u Gridhousu. Nisu to oni izmislili. To je preuzeto iz Kamp pravca u umetnosti, gde je neko delo toliko lose da je dobro i da su to radili da bi se sprdali sa citavom holivudskom produkcijom. Ali posle 2 godine od Gridhouse, ja jednostavno ne mogu da ponovo gledam namerno lose uradjene filmove, zato sto po meni posle prvog puta nema vise smisla. Ponovo kazem da me je Planet Terror odusevio, ali da sam posle ovog filma bio u fazonu": I sta sad??? Ocekivao sam nesto bolje, poput Inglorious Bastards, koji je isto zajebancija,satira, plagijat, ...ali i u isto vremen neverovatno ozbiljan film. Po meni Machete je i suvise uradjan na silu i mislim da je to ne dopustivo za takvog reditelja kao sto je Rodrigez. npr...imas 2 sex simbola kao sto su Alba i Michelle Rodriguez koje nisu nista pokazale u filmu ??? Dok na drugoj strani je izvanredna scena striptiza i scena sexa sa drvenom nogom iz Planet Terror.
Mozda ce se nekom drugom svideti, meni na zalost nije.
« Poslednja izmena: 09. Sep 2010, 02:47:26 od le matou »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Sendo 
Ako gledash film zbog sex scena onda stvarno ne znam shta da ti kazem. Ja sam mislio da ga ljudi gledaju zbog Danny Trejo koji ide i kasapi sve pred sobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 287
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
A ja ti kazem da ja znam sve ovo i da znam sta su Rodrigez i Tarantino uradili u Gridhousu. Nisu to oni izmislili. To je preuzeto iz Kamp pravca u umetnosti, gde je neko delo toliko lose da je dobro i da su to radili da bi se sprdali sa citavom holivudskom produkcijom. Ali posle 2 godine od Gridhouse, ja jednostavno ne mogu da ponovo gledam namerno lose uradjene filmove, zato sto po meni posle prvog puta nema vise smisla.

moram da te ispravim u vezi Grindhouse-a. QT i Rodrigez nisu Grindhouse napravili da bi se sprdali sa holivudom (ne vidim kakve veze holivud uopšte ima sa tim) nego zbog lične fascinacije sličnim filmovima iz 70-ih. a GH nema nikakve veze ni sa umetnošću. ti filmovi su jednostavno imali male budžete, glumce treće klase,... i naravno da su ispadali smešno kolikogod se ljudi koji su na njima radili trudili da naprave dobar film (čast izuzecima koji su stvarno završili kao kultni filmovi zahvaljujući tome što su i pored malog budžeta ispali odlično).

meni je death proof bio pomalo dosadan jer je QT u svom maniru razvukao film, ali su izozstali upečatljivi dijalozi koji su odlikovali njegova remek dela, dok mi je PT jedan od najboljih filmova ikad.

eto, DP mi se ne sviđa previše, ali ne može se reći da je to loše urađen film, a isto važi i za PT. To može da kaže samo neko ko od celog filma vidi samo dijaloge. oba filma imaju odličnu muziku, kameru i još brdo elemenata koje mogu da snime samo vrhunski filmski umetnici.

verujem da je slično i sa Machete, a sad što si ti očekivao nešto što od tog filma niko normalan ne bi očekivao to je već tvoj problem. ko te je terao da ga gledaš? imaš gomilu "ozbiljno" urađenih akcija, pa uživaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:41:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.