Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:40:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Macak mi je oboleo !  (Pročitano 7370 puta)
05. Maj 2009, 20:05:10
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.169.1
mob
Samsung Galaxy S III
Imam Macora starog oko 2  godine kojeg smo navikli da povremeno drzimo u kucu. Za sve dve godine njegovog zivota nijednom nije vise od jednog dana napustao dvoriste, medjutim bas to se desilo pre sedmicu dana. Nestao je na 5 dana negde i vratio se sav iscrpljen , prvljav i mokar. Ubrzo nakon povratka poceo je da kije, nos mu je suv a oci vlazne i sav je "depresivan". Takvo stanje ga drzi vec par dana i kao da polako prolazi... ili mi se cini..

Medjutim...

Problem je taj sto se moja macka ( od pomentog macora majka ) omacila skoro i ima male macice koji su tek prohodali, pa se plasim da je oboleli macor zarazio i nju, a samim tim preko nje i male macice jer svi povremeno kijaju...

Koliko je situacija ozbiljna po macice , tj opasna po njihov zivot?

« Poslednja izmena: 05. Maj 2009, 20:06:26 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
macak ti je verovatno bio u teranju. otprilike 5 dana nista nije jeo niti pio. pustaj ga napolje kako bi mogao da pase lekovitu travu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Jadna maca.  Smile

Nemam pojma nista o mackama, ali se nadam da ce brzo ozdraviti!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Ubrzo nakon povratka poceo je da kije, nos mu je suv a oci vlazne

ne znam za macke, ali ovo kod pasa nije dobar znak, tj znak je da se prehladio vjerovatno.
trebao bi ga drzati dalje od macica, odnosno morao bi.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
vodi ti sve to kod veterinara,više ce ti on pomoći,nego dva bureka...
plašim se da se nešto ne desi mačićima  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mačak je pokupio neki rinitis ili ko zna šta. Mačke oboljevaju od raznih bolesti, baš kao i ljudi, i od tih bolesti se moraju lečiti ili se protih istih moraju vakcinisati. Čini mi se da ti mačke ne vakcinišeš i ne vodiš kod veterinara redovo. Tog mačora moraš hitno da vodiš kod veterinara. Takve prehlade kod mačaka obično su virusnog porekla ali se vrlo brzo nadovežu i bakterijeske infekcije pa mčak može da ti strada. U pravu si, predstavlja veliku opasnost po mačiće. Mačak će verovatno dobiti par inekcija a onda još neko vreme piti sirup. Za to vreme ga drži u kući da bi mogao da sprovedeš terapiju do kraja. Što se mačića tiče, i njih moraš kod veterinara čim napune 4 nedelje. Moraju da dobiju terapiu protiv parazita (koja se kod svih mačaka ponavlja na 3 meseca) a kasnije vakcine i revakcine protiv besnila i mačijih bolesti. Ako hoćeš da budeš odgovoran, predlažem ti i sterilizaciju ženki jer je na ulicama stvarno previše mačaka koje stradaju, oboljevaju i o kojima niko ne vodi računa. Ako ti treba broj veterinara ili bilo šta drugo u vezi maca, javi se na pp, rado ću ti pomoći.
Mačka što pre vodi kod veterinara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1208
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Daj macku mlako mleko, sa malo secera, to ce da ublazi prehladu i ako ima otrova, izbacice ga. Nije na odmet da mu u parce mesa stavis malo andola.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.169.1
mob
Samsung Galaxy S III
Hvala vam ljudi na komentarima i savetima. Drago mi je videti da ima ovoliko vas koji ste zeljni pomoci. Pokusacu sve sto budem mogao da ga izlecim, nadam se da nije kasno.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vodi ga kog veterinara Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja mislim da je tvoju macu neko namerno negde držao. Dešavalo se da moje mačke jedan komšija uhvati i zatvori da bi hvatala miševe... to je radio dok nisam provalila ko je u pitanju. Nema šanse da ne dodje kući da je nahraniš, pa i kada je teranje u pitanju, moje mačke su svakog dana u odredjeno vreme bile ispred vrata i čekale da im dam hranu. Neverovatno koliko su tačne. Sad imam samo jednog mačora koji me svake večeri u 01h čeka kod kapije kada nisam kući,verovali vi ili ne  Smile A kada sam kući popne se na moj prozor i gura roletne da me podseti da nije jeo četvrti put Smile

U svakom slučaju, odvedi ga kod veterinara da primi potrebne vakcine. I javi šta se dešava Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:40:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.