Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:11:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lovac na zmajeve-Haled Hoseini  (Pročitano 9068 puta)
11. Sep 2009, 19:37:20
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Zanima me kakva su vasa misljenja o knjizi. Na mene je ostavila neopisivo jak utisak i mislim da je zaista odlicna... Toplo preporucujem svakome ko voli dobru knjigu (mada je to malo diskutabilno i individualno)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_2_2
Hm.... početak je obećavao... i nailazi deo koji  više godina zbrza u nekoliko stranica.... ali dobro, verujem da je tu tek da bismo imali odgovor na: "šta je bilo između" i na kraju začinjeno slikama iz latinoameričkih sapunica "kad je Rodrigo otkrio da je sam sebi otac"  Smile  Šalim se.... od prelepog stila, preko zanimljive priče, do kraja bez kraja koji inače obožavam.... zaista dobra knjiga... "hiljadu čudesnih sunaca" takođe Hoseini je još bolja...
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
e imam i nju, slazem se da je takodje odlicna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

samo trepćem

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Ja je upravo sada citam.  Zaista mocna knjiga koja se tesko ispusta iz ruku.  Ja sam odusevljena.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Odlicna,proguto je u 3 dana. Bas mi se dopala,nisam se dosad susretao sa tom istocnom tematikom i stilom pisanja,ne znam jel im to karakteristicno. Cim nabavim Hiljadu cudesnih sunaca,citam i nju
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Обе су добре и људски потресне (мада не и скроз деполитизоване).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Memento vivere.

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Smart
Divna je knjiga, ali je meni ipak "Hiljadu čudesnih sunaca" malo bolja. Smiley
IP sačuvana
social share
"Unesite u monotoniju i mrtvilo nečijeg života malo svoje neozbiljnosti, neodgovornosti i lošeg ukusa."
                                                                                                                       
                                                                                                                             Duško Radović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 6120
Meni se ne svidja tematika...stil mi je ok, mada moze to i bolje.... Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
tek nedavno sam je pročitala. i to na moru,tako je ispalo Smile
i da je htio da uljepša,zna da mu ne bismo vjerovali...jer ono je njihova realnost,svidjalo se nekom ili ne.
više lošeg je ostavila u meni,iako mnogi kažu da ta ljubav koja iz knjige izlazi prosto...briše sve ostalo ili bar baca u zapećak.
e sad...sama ta činjenica da je dozvoljena onakva gadost,da nije ispravljena...da je Hasan cijelog života ostao makar bez tog-izvini...meni je neprijatna . i nikako ne volim glavnog lika,možda eto u tom pokušaju iskupljenja i toj prvoj epizodi istinskog zbližavanja,na samom kraju...kad lovi zmaja. Hasan je oličenje svega onog dobrog što biva kažnjeno zbog predrasuda..i neko je ko zbog odanosti prema nekom ko to boga mi i ne zaslužuje...baca sve svoje šanse u vodu. Soraja mi je fina sva,borac...a Amirov otac je ipak gospodin,jbg  ta afera jeste odvratna..ali bar nije pobjegao,nego je brinuo o djetetu.

zaplakala sam u momentima kad se saznaje da je Hasan mrtav,čisto zbog toga što taj krug nepravde nikad neće biti zatvoren,bar dok je on živ. i ono na kraju-za tebe,ako treba,i 100 X...osjetilo se kajanje djeteta od 12 godina..

odlična knjiga,mnogo teška i definitivno nešto što se ureže u pamćenje
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Ja sam oduševljen ovom knjigom, kupio sam je i pročitao sam je za 4 dana, takođe svakom bih je preporučio, knjiga je za pamćenje. Planiram da pročitam i hiljadu čudesnih sunaca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:11:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.