Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da ste Tolkinov junak, bili biste...
Gimly
4%  (2)
Aragorn
26%  (13)
Legolas GreenLeaf
36%  (18)
Gandalf
14%  (7)
Frodo
2%  (1)
Sauron
4%  (2)
Saruman
0%  (0)
Gollum
2%  (1)
Tom Bombadil
6%  (3)
Elrond
6%  (3)
Ukupno glasova: 50
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: LOTR:Najbolja trilogija svih vremena...  (Pročitano 11609 puta)
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pitanje: Da ste Tolkinov junak, bili biste...  Eomer
Definitivno najbolja trilogija... Ovi koji kažu da nije nisu je niti pogledali cijelu..
Imam u kolekciji sve 3 knjige + hobit, i trilogiju na dvd-u sva tri filma produžene verzije..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A gde si to knjige Tolkinov recnik, pa Tolkinov prsten, pa.....
Mora to malo dublje, prijatelju. Mora.
Ja razmišljam da XviD-ujem svih 6 DVD-a na 1 DVD, isecem spice i napravim 1 film od 10 ipo sati. Tu bi mi trebao neki joiner, da sve tu bude odjednom, ali problem ce mi biti titl. Ima li neko od fanova ideju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


metavika moj drugar...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 342
Zastava Trijebine
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson t630
ja nemam idejuuu
inache imam prsten ali nije original, od srebra je, kupljen u pragu, nije losh, stoji mi okachen o zid...original je jedno 200e od zlata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy Nexus
ja imam obichaj da ponekad, otvorim neku od 3 knjige, i nasumichno krenem da chitam... nekada prochitam 1 pasus, nekada prochitam 4 strane, a nekada prochitam po 100-200 strana... iako sam prochitao trilogiju nekoliko puta, svaki put osetim neshto chudno u stomaku... misli mi se pomrse i odlutam.. to volim kod lotra.. baci me iz ovog sveta, u neki drugi [ne kazhem da se tripujem kao klinci da sam gandalf ili slichno [] ]...
mozhda pomislite da kenjam , ali to sam uradio upravo pre 10-ak minuta.. prochitao sam 3 stranice iz knjige "Povratak Kralja"...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Imaš pravo odmah odlutaš i na kraju ti je zapravo žao šta je gotovo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ništa onda, ja cu da zbudžim ovako, bez titla. Jer nikako ne uspevam da nateram AutoGK da mi nalepi original titl sa DVD-a na XviD zapis, i da tako ostane, da mogu i plejeri koji ne citaju titlove da ga citaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


metavika moj drugar...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 342
Zastava Trijebine
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson t630
ja imam obichaj da ponekad, otvorim neku od 3 knjige, i nasumichno krenem da chitam... nekada prochitam 1 pasus, nekada prochitam 4 strane, a nekada prochitam po 100-200 strana... iako sam prochitao trilogiju nekoliko puta, svaki put osetim neshto chudno u stomaku... misli mi se pomrse i odlutam.. to volim kod lotra.. baci me iz ovog sveta, u neki drugi [ne kazhem da se tripujem kao klinci da sam gandalf ili slichno [] ]...
mozhda pomislite da kenjam , ali to sam uradio upravo pre 10-ak minuta.. prochitao sam 3 stranice iz knjige "Povratak Kralja"...
a najvise volim kada ga zimi citam, pa se lepo utoplis i citam po nekoliko sati, naprzim se i procitam da 100 strana...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy Nexus
lotr je fantazija.. lotr je neshto uzvisheno...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Шта мислите колико је тачно да Питер планира да за пар година, када се распростране БлуРеј или ХДДВД поново избаци још продуженију верзију, јер га је до сада спутавао МАЛИ простор на садашњим ДЛ ДВД'има?
Мислим, како је луд и ѕзагрижен, не би ме чудило, али ће проћи још 3 године минимум.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ništa onda, ja cu da zbudžim ovako, bez titla. Jer nikako ne uspevam da nateram AutoGK da mi nalepi original titl sa DVD-a na XviD zapis, i da tako ostane, da mogu i plejeri koji ne citaju titlove da ga citaju.


Ja sam kompresovo neke dvd u divx(ne sećam se baš koji je program bio,znam da nije GK,probo sam mnoge) i snimio sam prevod u film.
Ti to i uradi i kad sve kompresuješ onda spoji u jedan.


Citat
Шта мислите колико је тачно да Питер планира да за пар година, када се распростране БлуРеј или ХДДВД поново избаци још продуженију верзију, јер га је до сада спутавао МАЛИ простор на садашњим ДЛ ДВД'има?
Мислим, како је луд и ѕзагрижен, не би ме чудило, али ће проћи још 3 године минимум.

To ne bi bilo ni malo loše,jer ja bi ga gledo i da samo jedan deo traje 5 sati.Tako da što se publike tiče to bi bilo dobro, e sad dali će to on uraditi ili ne to je njegova stvar!Ako iko ima Blue Ray i Hd - DVD diskove onda su to kuće koje izdavaju filmove,tako da im medij nisu problem.imaju oni to na tone.
« Poslednja izmena: 27. Sep 2006, 11:58:48 od AcaN »
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.