Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da ste Tolkinov junak, bili biste...
Gimly
4%  (2)
Aragorn
26%  (13)
Legolas GreenLeaf
36%  (18)
Gandalf
14%  (7)
Frodo
2%  (1)
Sauron
4%  (2)
Saruman
0%  (0)
Gollum
2%  (1)
Tom Bombadil
6%  (3)
Elrond
6%  (3)
Ukupno glasova: 50
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: LOTR:Najbolja trilogija svih vremena...  (Pročitano 11608 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W880i
Da li neko zna da li ce kod nas izaci jos nesto sem ovoga sto je izaslo (poslednje su bile "Nezavrsene Price")?
Btw. LOTR je zaista najbolja triologija ikada! 
IP sačuvana
social share
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost.
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost.
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
knjige su OK,ali oko filma je stvorena takva fama kao da je to ne znam sta,a u sustini da nema efekata - sranje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ima serial knjiga od Artura Dzordana pod nazivom Tocak Vremena.
Napisao je jedanaest knjiga od kojih sam procitao samo prvu.Izvanredna epska fantastika.
Ko voli knjigu Gospodar Prstenova sigurno ce mu se svideti i ovo.Knjige kod nas izdaje LAGUNA

http://www.laguna.co.yu/naslovi.php?id=63

Da li je iko od vas gledao film Lord Of The Rings sva tri dela tj. produzene verzije gde ima dodatnih scena koje nisu bile u bioskopu.Ako je neko uzimao iz video kluba bilo koji od tri filma znate da se dobija bonus disk gde je prikazano kako je sniman film.E pa tu je prikazano o tim produzenim verzijama.Navodno produzena verzija Two Towers ide na 4 DVD.
Ima li to da se nabavi kod nas ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 464
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.60
Ima serial knjiga od Artura Dzordana pod nazivom Tocak Vremena.
Napisao je jedanaest knjiga od kojih sam procitao samo prvu.Izvanredna epska fantastika.
Ko voli knjigu Gospodar Prstenova sigurno ce mu se svideti i ovo.Knjige kod nas izdaje LAGUNA

Samo da te ispravim, upitanju je Robert Džordan. Ja sam pročitao ovo što je do sada izašlo, tj. 5 knjiga. Kod nas je problem što je Laguna malo lijena pa će posljednja knjiga (koja još nije izdata u svijetu) izaći otprilike kad Srbija i Crna Gora (možda sa Republikom Srpskom:)) uđe u Evropsku uniju.

Da li je iko od vas gledao film Lord Of The Rings sva tri dela tj. produzene verzije gde ima dodatnih scena koje nisu bile u bioskopu.Ako je neko uzimao iz video kluba bilo koji od tri filma znate da se dobija bonus disk gde je prikazano kako je sniman film.E pa tu je prikazano o tim produzenim verzijama.Navodno produzena verzija Two Towers ide na 4 DVD.
Ima li to da se nabavi kod nas ?
Ja sam u dvd klubu iznajmio i narezao onu verziju na dva dvd-a, ako ima na 4 - ekstra!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 464
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.60
Ups, nešto sam zeznuo, dakle prvi odgovor: Samo da te ispravim, upitanju je Robert Džordan. Ja sam pročitao ovo što je do sada izašlo, tj. 5 knjiga. Kod nas je problem što je Laguna malo lijena pa će posljednja knjiga (koja još nije izdata u svijetu) izaći otprilike kad Srbija i Crna Gora (možda sa Republikom Srpskom:)) uđe u Evropsku uniju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dobra je knjiga i Mach od Shanare - 3 dela
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W880i
knjige su OK,ali oko filma je stvorena takva fama kao da je to ne znam sta,a u sustini da nema efekata - sranje

U sustini se slazem, jer mnogo kljucnih scena i likova (Tom Bombadil) je izostavljeno iz filma , mnogo toga je prepravljeno prema ukusu Coca-Cola publike.
IP sačuvana
social share
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost.
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost.
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung Galaxy Nexus
bicje i sniman film po knjizi "Hobbit" od Dzh R R Tolkina... peter jackson (piter dzhekson) again Smile Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ima serial knjiga od Artura Dzordana pod nazivom Tocak Vremena.
Napisao je jedanaest knjiga od kojih sam procitao samo prvu.Izvanredna epska fantastika.
Ko voli knjigu Gospodar Prstenova sigurno ce mu se svideti i ovo.Knjige kod nas izdaje LAGUNA

Samo da te ispravim, upitanju je Robert Džordan. Ja sam pročitao ovo što je do sada izašlo, tj. 5 knjiga. Kod nas je problem što je Laguna malo lijena pa će posljednja knjiga (koja još nije izdata u svijetu) izaći otprilike kad Srbija i Crna Gora (možda sa Republikom Srpskom:)) uđe u Evropsku uniju.

Da li je iko od vas gledao film Lord Of The Rings sva tri dela tj. produzene verzije gde ima dodatnih scena koje nisu bile u bioskopu.Ako je neko uzimao iz video kluba bilo koji od tri filma znate da se dobija bonus disk gde je prikazano kako je sniman film.E pa tu je prikazano o tim produzenim verzijama.Navodno produzena verzija Two Towers ide na 4 DVD.
Ima li to da se nabavi kod nas ?
Ja sam u dvd klubu iznajmio i narezao onu verziju na dva dvd-a, ako ima na 4 - ekstra!

Koja je to verzija od dva DVD-a.Jel na oba film ili je jedan film a drugi Behind The Scene.

[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 02. Mar 2006, 13:22:16 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


'til the end of time...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 423
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia C3
Bolja je Chopicheva pionirska... Smile
chuo sam da se Spilberg i Lucas otimaju za rezhiju druga dva dela  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.