Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Loši telefoni u „Telenor“ paketima  (Pročitano 8255 puta)
01. Feb 2007, 20:17:04
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
 Građani imaju dosta problema sa radom mobilnih aparata
Loši telefoni u „Telenor“ paketima

Violeta Gajić početkom godine, tačnije 10. januara, veoma se obradovala kad je na poklon od ćerke dobila telefon kupljen u okviru „Telenorovog“ paketa. Ta radost, međutim, bila je kratkog veka pošto se ekran telefona pokvario samo desetak dana kasnije.

Od tada ne uspeva da telefon ili popravi kako treba ili jednostavno raskine ugovor sa „Telenorom“.

- Telefon marke „nokija 5200“ pokvario se dok mi je bio u ruci. Pokušala sam da okrenem nečiji broj telefona i odjednom ekran se „zaglupio“. Odmah sam ga odnela kod ovlašćenog servisera „Mobis elektronik“, ali su mi oni rekli da ne mogu da ga servisiraju, jer je navodno u pitanju kvar nastao mehaničkim oštećenjem, iako meni za deset dana telefon iz ruke nijednom nije ispao - objašnjava Violeta Gajić.

Po njenim rečima, ona je i u „Telenoru“ pokušala da raskine ugovor, ali u tome nije uspela.

- Sad za telefon koji je u kvaru, ne mojom krivicom, moram naredna 24 meseca da plaćam mesečno 2.000 dinara iako ga ne koristim. Takođe, telefon sam nosila i kod privatnog servisera koji su mi potvrdili ono što sam i znala - da telefon nema fizička oštećenja - kaže Gajić.

Po njenim rečima, o ovome je obavestila i tržišnu inspekciju, koja već nekoliko dana ne uspeva da kontaktira sa „Mobis elektronikom“.

Jedna druga čitateljka „Blica“ kupila je telefon za ćerku. Posle samo dva dana ćerka je počela da prima pozive koji su bili namenjeni prethodnom vlasniku broja. Pozivi su bili česti i nepristojni. Sve molbe da joj u „Telenoru“ pomognu tako što će taj broj zameniti drugim ostale su potpuno bezuspešne. Obrazloženje je bilo da kupljeni paket sadrži novi mobilni broj, tako da nikakva objašnjenja nisu uvažena.

Redakcija „Blica“ poseduje i pismo Darka Vukašinovića, koji je takođe kupio „Telenorov“ paket, ali znatno skuplji, od 16.000 dinara, uz koji je dobio telefon marke „nokija N73“. On u pismu kaže da je telefon kupio 17. novembra, a da ga je već 13. decembra odneo na popravku kod ovlašćenog servisera, jer su mu dugmići na aparatu zablokirali. Dva dana kasnije podigao je telefon kao ispravan, da bi se samo četiri dana kasnije telefon i po treći put pokvario.

Telefon opet predaje kao neispravan 19. decembra, a kao ispravan ga dobija 12. januara kada su mu u ovlašćenom servisu rekli da su ga poslali proizvođaču u Finskoj kako bi se zamenila matična ploča. Samo tri dana kasnije telefon se opet pokvario. Na kraju Vukašinović je telefon odneo u privatni servis gde su ga pogledali i rekli da matična ploča uopšte nije menjana.

- Ja i dalje uredno plaćam račun za taj paket, nisam imao telefon mesec dana, a ovo malo vremena što ga imam uglavnom više ne radi nego što radi. Takođe u „Mobis elektroniku“ nisam mogao dobiti ime i telefon vlasnika da se čujem sa njim lično, kako bi se razrešila nastala situacija - kaže Vukašinović.

Kao i tržišna inspekcija, tako ni redakcija „Blica“ nije uspela da stupi u kontakt sa „Mobis elektronikom“, a mnogobrojni vlasnici pokvarenih telefona ne znaju šta da rade sa njima dok im stižu mesečne rate za plaćanje.

M. Cvejić

    „Telenor“ pere ruke

    „Telenor“ nema nikakve veze sa telefonima, osim što ih u okviru svojih paketa prodaje korisnicima. Naime, za kvar su zaduženi ovlašćeni serviseri kompanija koji proizvode telefonske aparate sa kojima „Telenor“ ima potpisane ugovore.

    Što se tiče ugovora između „Telenora“ i korisnika, oni mogu da se raskinu, ali korisnik telefon mora da otplati do kraja. Razlog je jednostavan - zbog toga što neko može da kupi ceo paket samo zbog telefona, a zatim da sa nama raskine ugovor a da ne otplati telefon koji je kupio - objašnjava Sandra Štajner, izvršni direktor za komunikacije u „Telenoru“. Po njenim rečima, od 10.000 prodatih paketa, manje od deset ljudi se žalilo na kvar telefona.


Izvor: Blic

(01. May 2007, 10:35:22)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC HD2
meni radi za sad, 3 februara mesec dana od kako sam kupio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Car careva vlada nad carevima

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 3330
Sramota, zaista sramota Smile Smile
IP sačuvana
social share
Live long and prosper
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC HD2
pogotovo za takvu veliku firmu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ja takodje nisam imao problema,uzeo sam 2xN73 i K510.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svice svice tek sto nije!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 622
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630, N79
moj cale je uzeo k510 i za sad sve super radi!
IP sačuvana
social share
Put do pakla je poplocan dobrim namerama!!!

arhitekta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


sta reci

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8pr
mob
HTC wildfire
Ja sam uzeo n73 pre tri meseca i nisam ga ni upalio on je vec riknuo isti dan.
Sutra dan su mi dali drugi aparat nosio sam ga oko mesec dana i shvatio da stvarno ima istine u tim pricama prvo sam mislio da je do verzije softvera sve sam ja to odradio odmah ali sve uzalud.
Moj drugar ima kupljen u radnji n73 iz TIM mreze slusalica ima jaci i cistiji zvuk bar 40% prijem je bolji bar 30% sve vam pricam iz licnog iskustva.
Tako sam se ja patio jace od mesec dana onda sam prodao telefon i uzeo n70 sa kojim sam prezadovoljan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
HTC desire s
Ja sam uzeo n73 pre tri meseca i nisam ga ni upalio on je vec riknuo isti dan.


Brate ja sam  Smile znaci ne mogu da verujem. Sramota sta rade, e tako velika firma kao predstavili se kao neke velike budze a u stvari su obicno j4je Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia E61i & S200
Strasno!!!   Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moja keva je uzela u novembru Nokiu 6070, i za sada nema nikakvih problema, sve sljaka super! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.