Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Loši telefoni u „Telenor“ paketima  (Pročitano 8272 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
ja mislim da je i Mobis kriv jer Telenor valjda njihove telefone prodaje......
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zene javite se

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple 3GS 32gb SimFree
Vrzino kolo! Svako od njih ima objasnjenje.... a napaceni SRPSKI NAROD ispasta!!!
Kao i obicno....Opet stativa!
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 441
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N73
ja sam juce uzeo N73 Smile valjda ce raditi dobro Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Razocarali ste me Smile Linkovao sam jednu humanitarnu akciju i vi ste sklonili link... vama na cast Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Partizane,ti nikad neces ostati sam

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N95 8GB
Biceti sve ok samo uradi update softvera i radice ti odlicno.Ja cak imam i 1GB akrticu i nista mi nekoci jer nemozes ti sa symbian telefonima da izlazis na crveno(prekid poziva) kao na ostalim telefonima i samim tim ako izlazis na crveno smanjuje ti se radna memorija jer nije zatvorena aplikacija.Tako da uradis firmware softver i to je to.Evo kako treba da ti izgleda kad ukucas *#0000#
V 3.0649.0.0.1
30-11-2006
RM-133
(c)Nokia N73 (07)
Ja sam svoju uzeo 30.11.2006 i radi mi odlicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 441
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N73
Smile izgleda da ima istine u ovoj prici, da telefoni ne valjaju... Smile danas sam kupio karticu 1Gb i odma nabacio muzike malo... pa sam pustio muziku i probao da snimim video u fabrickom softwareu i kad dodje do snimanja video fajla, obavezno blokira, ili se resetruje, itd... sad to mozda ima veze sa tim sto ne moze da snimi video dok cita mp3 sa kartice, ali mi je jednom snimanje videa puklo iako nista drugo na telefonu nije bilo upaljeno...
probacu sutra da update-ujem software, ako nije mnogo komplikovano, mada kad pomislim na Pc suite pripadne mi muka jer se secam muke koje sam imao da osposobim N6600, da radi sa PCsuitom Smile valjda su do sada sredili to sranje....
inace verzija softwarea je:
V 3.0638.0.0.1
30.10.2006
RM-133
Nokia N73 (07)
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Razocarali ste me Smile Linkovao sam jednu humanitarnu akciju i vi ste sklonili link... vama na cast Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


You'll never walk alone

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2606
Zastava Anfield Road
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG G2 32GB
a sta ste vi ocekivali od nekadasnjeg mobtela?
IP sačuvana
social share

vozio sam motor 300 km/h skoro 4 minuta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


sta reci

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8pr
mob
HTC wildfire
Biceti sve ok samo uradi update softvera i radice ti odlicno.Ja cak imam i 1GB akrticu i nista mi nekoci jer nemozes ti sa symbian telefonima da izlazis na crveno(prekid poziva) kao na ostalim telefonima i samim tim ako izlazis na crveno smanjuje ti se radna memorija jer nije zatvorena aplikacija.Tako da uradis firmware softver i to je to.Evo kako treba da ti izgleda kad ukucas *#0000#
V 3.0649.0.0.1
30-11-2006
RM-133
(c)Nokia N73 (07)
Ja sam svoju uzeo 30.11.2006 i radi mi odlicno.
ako nisi provalio na n serijama kad pritisnes crveno dugme zatvaras aplikaciju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Pismo kompanije „Telenor“ upućeno redakciji „Blica“

Povodom teksta „Loši telefoni u ‘Telenorovim’ paketima“, objavljenog u vašim novinama od petka, 2. februara, na 8. i 9. strani, radi istinitog obaveštavanja javnosti i „Telenorovih“ korisnika, želimo da vam skrenemo pažnju na nekoliko ozbiljnih propusta i materijalnih grešaka koji su u njemu objavljeni.

Što se tiče konkretnih primera nezadovoljnih korisnika koji se pominju u tekstu, želimo da kažemo sledeće: gospođa Violeta Gajić nije evidentirana kao korisnik „Telenora“, te nam nije poznato o kom ugovoru i raskidu ugovora govori. Aparat koji se u njenom slučaju pominje registrovan je na drugog korisnika, čije su ime i adresa poznati redakciji. Gospodin Darko Vukašinović, koji jeste „Telenorov“ korisnik, od kompanije „Mobis elektronik“ dobio je nov aparat „Nokia N 73“ 1. februara 2007. godine.

Važno je da javnost zna da korisnicima od „Telenora“ stižu mesečni računi za tarifni paket na koji su pretplaćeni, a ne za telefon. Telefon se kupuje uz paket, po beneficiranim cenama, kao dodatna pogodnost koju je „Telenor“ obezbedio za svoje korisnike i plaća se odmah i u celosti i više ne postoji kao stavka u mesečnom telefonskom računu. „Telenor“ je u ovom poslu dobronamerni posrednik između proizvođača telefona i korisnika.

„Telenor“ korisniku predaje telefon u originalnom pakovanju i s garancijom proizvođača na godinu dana, u kojoj je jasno naznačeno da je za popravke u tom roku nadležan isključivo ovlašćeni servis, odnosno servis proizvođača telefona. „Mobis elektronic“ je jedan od zvaničnih ovlašćenih distributera i servisera „Nokije“ u Srbiji.

Kupovinom tarifnog paketa i telefonskog aparata, korisnik se ugovorno obavezuje da će dve godine koristiti „Telenorove“ usluge. Ugovor se može raskinuti uz plaćanje penala, koji se obračunavaju na osnovu broja meseci preostalih do isteka ugovora i pretplate na izabrani tarifni paket.

Svaki postpejd korisnik, bez obzira na to koji tarifni paket poseduje, može u bilo kom trenutku da promeni telefonski broj, ako to želi.

Ovim tekstom, odnosno ozbiljnim greškama i netačnim navodima u njemu, naneta je šteta ugledu i poslovanju Kompanije „Telenor“. Zbog toga tražimo da redakcija „Blica“ objavi ovu ispravku uz izvinjenje i nama i svojim čitaocima, u skladu sa članom 47 i 56 Zakona o javnom informisanju Republike Srbije, kaže se u pismu koje je „Blic“ primio iz ove kompanije.Centar za medijaciju rešio oko 1.700 sudskih tužbi

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Koliko ja znam, vlasnik Blica i da li Kurira ili Press-a (same shit), je isti covek. Po meni to je dovoljan razlog da tom listu nista ne verujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
nije...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.