Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:08:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Losa godina za starlete  (Pročitano 9276 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Srednja cena 200e...jos poznate...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Саша Поповић је највећи промотер проституције и малограђанштине за ког знам. Има ли једна певаљка у том Гранду, да не личи на жену Тике Шпица ? Smile

nije on nego ona da vinca sto podvodi misice arapima
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Apple iPhone SE 2020
Smeštaju mi da sam prostitutka, laž je da sam naplaćivala 1.500 evra za seks! (FOTO)


 - Taj profil nema veze sa mnom, a to što je neko sebi dao za pravo i zloupotrebio moju fotografiju, za to bi trebalo, ako ima zakona, debelo da plati - izjavila je Živanovićeva prošle godine kada se njena fotografija pojavila na sajtu agencije za poslovnu pratnju



Vest da je starleta Milica Živanović, poznatija kao Mimi Oro, kako navodi “Blic”, uhapšena zbog prostitucije, izazvala je ogromnu pažnju, a da podsetimo, Živanovićeva je još u oktobru 2013, kada su se na sajtu jedne agencije za poslovnu pratnju, pojavile njene slike, demantovala priče da je prostitutka i najavila tužbe protiv svih koji to tvrde!

Pre više od godinu dana u medijima se pojavila priča o sajtu agencije za poslovnu pratnju, na kojoj se nalazio profil devojke po imenu Marinela, koji je predstavljen fotografijom Mimi Oro, i to istom onom koju je Mimi nešto ranije, postavila na svojoj Fejsbuk stranici.

Takođe, kako se navodi na ovoj internet stranici, Marinela pruža razne usluge muškarcima za sumu koja se kreće od 250 do 1.500 evra.

Živanovićeva je odmah negirala te glasine i objasnila da je taj profil lažan i da nema bilo kakve veze sa njom.

- Taj profil nema veze sa mnom, a to što je neko sebi dao za pravo i zloupotrebio moju fotografiju, za to bi trebalo, ako ima zakona, debelo da plati. Verujte mi da ću saznati i ko stoji iza toga. Dva dana se ceo Balkan smejao na pomen mog imena i nisam se ljutila ni na jednu od fora koje su izašle na moj račun i meni je to bilo simpatično, ali preko ovoga ne mogu da pređem. Zamolila bih sve medije i normalne ljude da ovu zloupotrebu moje fotografije ne shvataju ozbiljno, danas je jako lako nekome uraditi ovako nešto. Žao mi je što moja porodica mora da čita svakakve laži o meni jer je sve ovo već prešlo sve granice pristojnosti. Šale sam prihvatila, ali za svaku laž će morati da se odgovara - izjavila je tada Živanovićeva.



(Telegraf.rs)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Одавно тврдим да курвање треба озаконити. Ем боља здравствена контрола, ем се неки порез слива у државну касу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Starleta Mimi Oro osuđena zbog prostitucije



Mimi Oro
Foto: RAS Srbija Mimi Oro

Ona je prvobitno osuđena na osam dana zatvora i izdržala je polovinu kazne, ali sada neće morati da se vraća iza brave jer joj je novčana sankcija uračunata u presudu.

- U novom postupku saslušana su dva muškarca, koji su izjavili da su platili seksualne usluge Živanovićevoj, a prepoznali su je na osnovu fotografija koje su im predočene. Takođe je saslušan i inspektor koji je protiv nje podneo prijavu za bavljenje prostitucijom. Ovu presuda je potvrdio i Prekršajni apelacioni sud i Živanovićeva više nema pravo žalbe - rekao je izvor lista Alo.

- Živanovićevoj nije svejedno što je i novom presudom oglašena krivom za prostituciju, ali joj je laknulo što zatvorski krevet neće morati da je žulja još četiri dana. Međutim, protestuje zbog toga što se nije suočila sa klijentima koji tvrde da su bili sa njom i inspektorom koji ju je prijavio, ali i što sada ima i „diplomu“ prostitutke - otkriva naš sagovornik.

Živanovićeva je, kako je "Blic" ekskluzivno pisao, sa još sedam devojaka uhapšena u decembru pretprošle godine, a terećena je da se bavila najstarijim zanatom na svetu. U ženskom zatvoru u Požarevcu je izdržala polovinu zatvorske kazne od osam dana, na koju je tada osuđena.

Na slobodi se našla nakon što je Prekršajni apelacioni sud usvojio žalbu njenog advokata na presudu. Veće Prekršajnog apelacionog suda je tada utvrdilo postojanje bitnih povreda postupka, ukinulo predmet i vratilo ga Prekršajnom sudu na novo odlučivanje, a proces je okončan nakon godinu dana.

Starleta iz Jagodine je kod sudije za prekršaje poricala da se bavi elitnom prostitucijom i molila da je ne šalju iza brave. Ona je ranije u medijima pričala da „prostitucija postoji i na estradi, među poznatim ljudima“ i dodala da je i sama dobijala nepristojne ponude.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Svaka cast blicu za fotku... inace.. ima grozne noge...
Kako neko moze da bude riba, a da nema listove... ko dve letve... jbt..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 48.0.2564.95
Ali ali ... ALI ONA JE REVIZOR
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
1500 евра  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
I Nikolic ima fakultet... sta je on ista bolji od nje... mislim.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:08:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.