Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:05:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lord of the rings 2  (Pročitano 453 puta)
10. Feb 2010, 10:17:59
Pocetnik


nemam licni tekst ,ja sam bez teksta

Zodijak Leo
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
SonyEricsson c905
Please halp.  .  .   imam sledeci problem skinula sam linkove igrice lord of the rings 2 (put u srediste zemlje) i napravila sam poseban folder i tu prebacila iz rara sve sto je bilo u njemu (dakle dosta dugo se prebacivalo) to sam napomenula jer mislim da nisam pogresila rar koji se treba otpakovati i sad kada se sve to zavrsilo.  .  .   otvorim ja lepo tu fasciklu novu i sta da radim? ? ? ? Prosli put kada sam isto tako uradila i kopirala krek u tu istu fasciklu igrica nije htela da radi pa sad ja cu da sacekam da mi vi objasnite da opet ne pogresim i opet obrisem sve.  .  .  evo stavila sam sliku kako izgleda kada se otvori folder 
hvala unapred pozz[color=navy][/color]

[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

lord.JPG
(96.67 KB, 1440x900)
« Poslednja izmena: 10. Feb 2010, 11:09:27 od maxmara187 »
IP sačuvana
social share
Talk to me softly
There is something in your eyes
Don't hang your head in sorrow
And please don't cry
I know how you feel inside I've
I've been there before
Somethin is changin' inside you
And don't you know
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Ako nakon raspakivanja dobijes fajl(ove) sa nekom od ovih ekstenzija: .iso .bin .nrg
onda treba da instaliras program Daemon tools (lite verzija je besplatna), koji ce ti napraviti virtuelni DVD drajv preko koga mozes da otvaras te fajlove

druga varijanta je ako imas instaliran Nero (nebitno koja verzija), proveri da li u okviru programa postoji Nero Image drive. kada prvi put pokrenes trazice da kreira virtuelni drajv, posle samo stikliras kvadratic pored First drive i u tabu koji ce se pojaviti pokrenes pretragu za image fajlovima (tada program uputis na fajl od igre)
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


nemam licni tekst ,ja sam bez teksta

Zodijak Leo
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
SonyEricsson c905
ukapirala sam sve... evo igrica radi super! hvala lepo! pozz
« Poslednja izmena: 10. Feb 2010, 13:24:29 od maxmara187 »
IP sačuvana
social share
Talk to me softly
There is something in your eyes
Don't hang your head in sorrow
And please don't cry
I know how you feel inside I've
I've been there before
Somethin is changin' inside you
And don't you know
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
np Wink
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:05:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: the LORD RINGS
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.