Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:17:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Looper (2012)  (Pročitano 8610 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
Ko hoce da pogleda ima moju preporuku.  Smile

Ako se zanemari par detalja, odlican film.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Ima nekoliko zajeba, al što više razmišljam o njima, sve veća konfuzija mi se stvara tako da ću da se okanem te rabote.  Smile

Sve u svemu, dobar film. Prijatno iznenađenje u moru današnjih reebotova, nastavaka i isklišeiranih i po 100 puta prežvakanih tema.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Sve u svemu, dobar film. Prijatno iznenađenje u moru današnjih reebotova, nastavaka i isklišeiranih i po 100 puta prežvakanih tema.

I ovde je sve išlo ka tome ali kraj mi je totalno promenio utisak o filmu.

Ajde recite šta vas to buni ? Ja i nisam nešto obraćao pažnju na detalje oko tajm trevela jer sam odmah posle toga gledao još neki film.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
mob
Apple 5
Sve u svemu, dobar film. Prijatno iznenađenje u moru današnjih reebotova, nastavaka i isklišeiranih i po 100 puta prežvakanih tema.
Znaci ja je se sad ubijem i i svi moji postovi nestaju il je to samo film  Smile

 
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10

Ajde recite šta vas to buni ? Ja i nisam nešto obraćao pažnju na detalje oko tajm trevela jer sam odmah posle toga gledao još neki film.
Pa skoro svi filmovi koji imaju putovanje kroz vreme kao radnju imaju obicno par detalja vezanih za isti. Eto, meni ovde smeta spoiler sto kazu kako je ubistvo dosta teska stvar u buducnosti(sto bi pretpostavilo da ga je skoro nemoguce izvesti bez ikakvih posledica) i da zati postoje "Looper"-i a kada hvataju Vilisa lagano mu(doduse nesrecnim slucajem) ubiju zenu. Druga stvar je vezana za "timetravel" i to da kada bi ubio sebe to bi automatski znacilo da Vilis iz buducnosti ne bi ni dosao i ne bi samo nestao vec bi se i sve sto je cinio promenilo. Eto, cisto taj "timetravel" i sto reziser nije malo objasnio neke stvari ako vec razradjuje tu buducnost. Smile

Ali sve u svemu, odlican film koji i preporucih na "Predlozima za gledanje".
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Spojler kad sadašnji Džo pada sa one terase na kola, ovaj ga gleda i ne oseća nikakve posledice. Onda, ako se on vratio kroz vreme, zar nije logično da zna šta će da se desi i da će ako utiče na to promeniti i budućnost, a ako je promenio budućnost, promenio je i svoj život i pitanje je dal bi onda uopšte upoznao onu ženu zbog koje je i uradio sve one stvari.

Što se tiče ubistva u budućnosti, mislim da je bilo reči o tome da nije moguće izvršiti ubistvo i proću nekažnjeno, a ne da je ubistvo kao čin teško izvesti.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
kad sadašnji Džo pada sa one terase na kola, ovaj ga gleda i ne oseća nikakve posledice. Onda, ako se on vratio kroz vreme, zar nije logično da zna šta će da se desi i da će ako utiče na to promeniti i budućnost, a ako je promenio budućnost, promenio je i svoj život i pitanje je dal bi onda uopšte upoznao onu ženu zbog koje je i uradio sve one stvari.


On iz budućnosti zna šta će da se desi ako njega nema u prošlosti. A on je hteo da menja budućnost samo ubistvom klinca i samo se na kratko vratio u prošlost. Njegovo dugoročno prisustvo u prošlosti bi tek drastičnije izmenilo budućnost.

fuck it  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
ja mislim da bi vracanjem u proslost poremetio svoju buducnost i da ne mogu da postoje dva dzoa u jednom univerzumu i da bi poremetili prostorno-vremenski kontinium i da bi planeta eksplodirala  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
kad sadašnji Džo pada sa one terase na kola, ovaj ga gleda i ne oseća nikakve posledice. Onda, ako se on vratio kroz vreme, zar nije logično da zna šta će da se desi i da će ako utiče na to promeniti i budućnost, a ako je promenio budućnost, promenio je i svoj život i pitanje je dal bi onda uopšte upoznao onu ženu zbog koje je i uradio sve one stvari.


On iz budućnosti zna šta će da se desi ako njega nema u prošlosti. A on je hteo da menja budućnost samo ubistvom klinca i samo se na kratko vratio u prošlost. Njegovo dugoročno prisustvo u prošlosti bi tek drastičnije izmenilo budućnost.

fuck it  Smile

Nebitno je koliko vremenski boravi u prošlosti, dovoljno je da promeni jednu malu stvar i budućnost se menja. A i ovo što kaže krejzi ima smisla.
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
Pa ne bi univerzum eksplodirao, samo sto, trebao bi da drasticno promeni sve oko njega i u buducnosti samim svojim prisustvom tu. To je onaj "butterfly effect" prema kome mozes da se vratis ko zna koliko godina u proslost i ubijes jednog leptira i tako mozda promenis i poremetis buducnost celog covecanstva.  Smile


Što se tiče ubistva u budućnosti, mislim da je bilo reči o tome da nije moguće izvršiti ubistvo i proću nekažnjeno, a ne da je ubistvo kao čin teško izvesti.
Pa da, samo sto, nekako, nekako, ako je stvarno doslo do toga da moraju da se vracaju u proslost i ubijaju ljude jer bi ovako bili kaznjeni, zasto uopste i nose pistolje i slucajno pucaju na ljude?  Smile
« Poslednja izmena: 21. Nov 2012, 16:25:42 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:17:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.