2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lončar: Čelnici Partizana prodaju maglu  (Pročitano 6725 puta)
09. Jan 2006, 03:00:58
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Lončar: Čelnici Partizana prodaju maglu
Bivši košarkaš crno-belih još uvek ne želi da komentariše odluku kluba da sa njim raskine ugovor

Nikola Lončar od četvrtka nije više igrač Partizana. U saopštenju čelnika kluba takvu odluku su obrazložili formiranjem tima za završnicu takmičenja, pa se javila potreba za igračem s drugačijim karakteristikama. Međutim, u javnosti se pojavila informacija da je Lončar bio u lošim odnosima s Urošem Tripkovićem i da je to glavni razlog otpuštanja bivšeg reprezentativac Jugoslavije.

Nikola Lonačar, sada bivši košarkaš Partizana, nije hteo da komentariše odluku kluba da raskine ugovor s njim, jer će se početkom sledeće nedelje obratiti javnosti.

- Molim vas, sačekajte još neki dan, jer želim da čujem njihovu pravu stranu. Ono što je objavilo rukovodstvo Partizana smešno je, klasično prodavanje magle. Sve ću reći veoma brzo - rekao je Lončar.

Sportski direktor Partizana Dragan Todorić demantovao je takve glasine napominjući da su u pitanju samo sportski motivi.

- Razlozi su samo sportske prirode. Nema ni govora o insinuacijama koje su se pojavile u medijima. Stručni štab je utvrdio da nam je potreban drugi profil igrača, jer približava se Kup, prvo veliko takmičenje u domaćem okviru, i neophodan nam je košarkaš koji će da odgovara zahtevima Partizana. Odmah posle božićnih praznika održaćemo sastanak na kojem ćemo razgovarati o mogućim pojačanjima za nastavak sezone.

Postoji mogućnost da angažujemo i košarkaša s naših prostora, ali sve zavisi od ponude na tržištu. U ovom trenutku je veoma teško pronaći kvalitetnog igrača, ali naredni dani će nam doneti jasniju sliku po pitanju pojačanja. Moramo ozbiljno da se pojačamo, jer prioritet je odbrana titule u domaćem prvenstvu. Ponoviću da nam je veoma teško što smo morali da se rastanemo s Lončarem i nije nam bilo nimalo lako bilo da saopštimo ovakvu vest. Prema njemu ćemo izmiriti sve obaveze iz ugovora - rekao je Todorić.

Spominje se da je Nikola bio u lošim odnosima s Tripkovićem i da je to jedan od razloga što je morao da napusti klub.
- To nije tačno, naprotiv, on je sa svima bio u korektnim odnosima i pravio je odličnu atmosferu. Čak je bio omiljen među ostalim košarkašima. Ponavljam, u pitanju su samo sportski motivi - kazao je Todorić.

Nikola Lonačar nije prvi igrač Partizana koji je od početka ove sezone napustio klub. Podsetimo da je Predragu Samardžijskom dato zeleno svetlo da ode u FMP, a Dejmon Edvards nije zadovoljio čelnike kluba na jednomesečnoj probi. Džerald Braun je, takođe, u poslednjim danima 2005. godine dobio otkaz.
M. Nastić

Izvor: Start

(02. May 2007, 21:42:29)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
почело је почело!!!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
Nikola Lončar o otkazu u Partizanu
Oterali me Vujošević i Todorić!
Umesto da se večeras u dresu Partizana suprotstavi Realu, Nikola Lončar je jutros otputovao u Madrid kao turista. Otkaz koji mu je uručio klub u koji se vratio posle deset godina prilično je šokirao ne samo bivšeg reprezentativca, već i evropsku košarkašku javnost.

Nakon nekoliko dana od „oporavka“ posle začuđujućeg odlaska iz Humske, Lončar za „Blic“ priča:
- Ovo je velika nepravda, krivo mi je što sam u 33. godini doživeo najnegativniju stvar posle 17 sezona igranja i to u svojoj kući. Crno-beli dres sam nosio sedam godina, osvojio Kup šampiona, postao reprezentativac i nisam očekivao da će me se odreći na ovakav način. Kako dani prolaze, ja i dalje ne mogu da verujem šta se dogodilo.

Letos ste se puni ambicija vratili u Partizan?
- Ni na kraj pameti mi nije bilo da će se ovako završiti. Došao sam sa poštenim namerama, da ulazim sa klupe i pomažem mladima, jer u timu ima pojedinaca mlađih od mene i po 15 godina. Finansijski motiv nisam imao, vratio sam se za 40 odsto manji ugovor nego što sam mogao da zaradim van zemlje.

Obrazloženje je glasilo „da ekipi ne odgovaraju vaše karakteristike“?
- Takav sadržaj je bez osnova, zna se da je moja jača strana igra u napadu. Sumnjam da su motivi te prirode, to nije ni krivična prijava zbog sukoba sa Joksimovićem iz Hemofarma, jer i drugi igrači imaju isti problem, niti navodni sukob sa Tripkovićem.

Ko su onda krivci?
- Duško Vujošević i Dragan Todorić! Vujošević je doneo takvu odluku i svako njegovo obrazloženje ne pije vodu. Partizan treba da predstavlja evropsku košarkašku elitu, ali on to nije upravo zbog svog trenera. Tužno je da sve važnije klupske odluke donosi Vujošević. On je sve u Partizanu i zato se klub nalazi tu gde jeste. Todorić me je svojevremeno doveo iz Kragujevca, bio mi je drugi otac, očekivao sam da me uzme u zaštitu, međutim, mnogo me je razočarao. Njih dvojica svojim gestovima pokazuju na šta su sve spremni zarad ličnih interesa. Ostale članove uprave i ne poznajem.

Šta će sada Nikola Lončar?
- Ovo ostaje crna mrlja u mojoj karijeri, pokvaren mi je imidž, verovatno ću sada imati problema da nađem angažman, pošto sam prvi igrački otkaz dobio u svojoj kući. Zar sam ja toliko loš? Nastavljam da živim i igram u Španiji, u svojoj drugoj kući, nadajući se da ću izbeći neprijatnosti. Ukazaću, ipak, i tamo na stvari koje se rade u mom klubu.

Da li ćete se nekad vratiti u Partizan?
- Kad? Kako? U kom svojstvu? Vrlo teško, jer nemam direktorskih niti nekih drugih funkcionerskih ambicija.

Na rastanku od crno-belih, Lončar poručuje:
- Hoću da se zahvalim saigračima koji su me, iako sam dosta mlađi, prihvatili kao da sam njihov vršnjak. S njima ću ostati prijatelj, želim im da postanu vrhunski košarkaši. Oni to mogu, jer igraju u najvećem srpskom klubu nadaleko poznatom širom Evrope - završio je Lončar.

IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Touch Cruise
Ja kazem da bi Vujosevica trebalo najuriti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma neka ostane.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nikola Lončar u razgovoru za Glas otkrio razloge otkaza u Partizanu
Koliko ljudskosti ima Vujošević?
- Ne mogu da se ljutim na Partizan. Dobro, direktor Dragan Todorić je mogao da me stavi u zaštitu, ali nije

Sedmica je prošla kako je Nikola Lončar dobio otkaz u Partizanu. Pred današnji povratak u Madrid, bivši reprezentativac je otvorio dušu za Glas i otkrio u kakvom raspoloženju napušta "crno-bele".

- Svakodnevno razmišljam o razlozima zbog kojih sam postao prekobrojan. Međutim, nisam otkrio pravi... Nisu mi, zbilja, jasni njihovi motivi.

Pokajali ste se zbog povrtka u klub gde ste stekli "košarkaško" prezime?
- I jesam i nisam. Zbog navijača i saigrača koji su me primili kao vršnjaka, nemam razloga da žalim. U svlačionici nisam osećao da sam stariji od pojedinaca 15 godina. Dobru saradnju sa klupskim saigračima okončao sam večerom, što je demanti priče da sam bio u sukobu sa pojedincima. Iz sveg srca navijam za momke da osvoje sve titule. Pretpostavljam da im je krivo što odlazim.

Zbog čega žalite?
- Krivo mi je što sam ispunio sve što sam se letos dogovorio sa ljudima iz Partizana, a tako lako sam otpušten.

Ljuti ste?
- Jesam, na trenera Dušana Vujoševića! On je doneo odluku o raskidu, ne mogu da se ljutim na Partizan. Dobro, direktor Dragana Todorić je mogao da me stavi u zaštitu, ali nije.

Da li ste priučali sa trenerom posle otkaza?
- Sa Vujoševićem sam imao dva razgovora u četiri oka. Letos, kada sam se vratio i na sastanku kada mi je saopšteno da ne računaju na mene. Tom susretu je prisustvovao i Todorić. Ostale ljude iz Uprave i ne poznajem, tako da nisam mogao da dobijem pravo objašnjenje.

Poznajete Predraga Danilovića.
- Nisam video Sašu od prošlog četvrtka kada sam dobio otkazÖ Ne želim da se prepucavam sa Partizanom preko medija. Možda je Vujošević precenio moje kvalitete, pa nije zadovoljan. Bitno je da je zadovoljan novim dvogodišnjim ugovorom koji je sam potpisao.

Pojasnite.
- Ne znam kako u Partizanu tvrde da su Duleta tražili evropski klubovi, kada na starom kontinentu razgovore sa trenerima vode na kraju sezone.

Gde će sada Nikola Lončar?
- Imao sam dve ponude naših klubova, ali primaran cilj mi je da pronađem angažman u Španiji. Pristao sam da igram u Partizanu za trećinu novca koji sam dobijao letos na Pirinejima, a sada ne mogu da objasnim španskim prijateljima kako nisam igrao očajno u Srbiji. Logično je da su poslodavci sada nepoverljivi, ali verujem da ću se uskoro udomiti. Vraćam se, konačno, porodici koju sam zbog Partizana ostavio u Madridu. Sami onda procenite koliko je ljudskosti bilo u odluci Dušana Vujoševića.
N. Radojević

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Oterali me iz moje kuće
Bivši košarkaš Partizana duboko razočaran načinom na koji je usred sezone otpušten iz Humske

Oteran sam iz svoje kuće, iz Partizana, a ja i dalje ne znam glavni razlog otpuštanja. U saopštenju su rekli da nisam opravdao poverenje. Vujošević mi je pri otkazu lično kazao da nije zadovoljan mojom igrom u odbrani. Oni su dobro znali pre mog dolaska kakve su moje igračke karakteristike. Razočaran sam načinom na koji su to uradili jer zna se koliko volim Partizan. Porodicu sam ostavio u Madridu i došao da pomognem - priča za Start, sada već bivši, košarkaš crno-belih Nikola Lončar.

Član Partizanovog tima iz 1992, koji je osvojio titulu prvaka Evrope, kaže da sve što se dešavalo oko njegovog otkaza nije korektno i da takvo poniženje nikad nije doživeo. On je očekivao da će čelnici kluba izaći u javnost sa jačim razlozima za raskid ugovora. Lončar je demantovao glasine da iza svega stoje navodni planovi za njegovo imenovanje za sportskog direktora Partizana sledeće godine.

- Ambicije da postanem neki funkcioner u klubu su apsolutna izmišljotina. Košarkom planiram da se bavim kao igrač još nekoliko godina. Naravno, čovek koji govori četiri jezika i ima veliko iskustvo, a pored toga poznaje dosta ljudi u svetu košarke može samo da bude od koristi za klub. Očigledno da nekima ne odgovara takav profil čoveka - kazao je bivši reprezentativac Jugoslavije.

Spominje se da niste bili u dobrim odnosima sa trenerom Vujošević i da među vama nije bilo komunikacije.

- Maksimalno sam se trudio da pomognem i na svaki trening sam dolazio sa osmehom i imao veliku želju. Možda sam u nekim utakmicama Evrolige odigrao loše, ali ne verujem da su me zbog toga oterali. Nikad nisam prekršio klupsku disciplinu i mnogo teško mi je sve ovo palo, jer smatram da nisam zaslužio ovakav rastanak sa timom koji najviše volim i koji mi je dosta pomogao u mojoj karijeri.

Čelnici Partizana su pored vas pred novogodišnje praznike otpustili i Džeralda Brauna, jednog od najiskusnijih košarkaša crno-belih.
- Za razliku od nas dvojice, koji smo zbog, navodno, loših igara i rezultata dobili otkaze, Vujošević je nagrađen novim dvogodišnjim ugovorom kako bi u "miru spremao ekipu za nastavak takmičenja". Sve pobede i uspesi su, verovatno, njegova zasluga, a za poraze i neuspehe su krivi igrači.

Koliko su tačne informacije da u ime kluba sve odluke donose dva čoveka Duško Vujošević i Đorđe Čolović?
- Ne znam. To su stvari za dublju analizu, ali očigledno da neki ljudi sami sebi daju previše ovlašćenja. To bi trebalo njih da pitate. Moje namere su bile da za Partizan učinim sve što je u mojoj moći, čak me ni novac nije zanimao. Znam da je sportski direktor Dragan Todorić bio protiv odluke da mi daju otkaz, ali razočarao me je što nije istrajao do kraja u tim namerama. Njega sam smatrao drugim košarkaškim ocem, odmah posle Željka Obradovića.

Lonačar je demantovao da je bio u lošim odnosima sa nekim igračima i sve što se prethodnih dana provlačilo kroz novine nije tačno.
- Među igračima je vladala sjajna atmosfera. To su sve izvanredni momci. Krivo mi je što sa takvim ljudima neću više deliti svlačionicu. Bukvalno smo postali vršnjaci, iako sam od nekih stariji više od 10 godina. Tu Vujošević ima velike zasluge, jer od njih pravi dobre ljude - rekao je na kraju Lončar.
Partizan nije Vujošević

Danas ćete već biti u Madridu, gde ćete pratiti utakmicu Evrolige između Reala i Partizana.
- U jutarnjim satima putujem i uveče ću biti u dvorani i gledati moj klub. On će uvek ostati u mom srcu i neki ljudi nikad neće moći da me promene. Nadam se da Partizan nije samo Duško Vujošević - kazao je sada bivši košarkaš šampiona SCG.
Sramota me da se vratim u Španiju

U ovom trenutku malo je verovatno da će Lončar naći angažman, jer je završen prelazni rok u Evropi.
- Biće veoma teško, pogotovo da zaigram u nekom timu koji igra Evroligu. Biće me sramota da se vratim u Španiju i da me kolege pitaju kako to da su me oterali iz moje kuće, pogotovo što znaju koliko volim Partizan.
Ne treba mi njihov advokat

Koliko će klub stati iza vas, s obzirom na to da je podignuta krivična prijava zbog incidenta na utakmici između Partizana i Hemofarma?
- Pojaviću se na svakom ročištu i ne treba klub da mi angažuje advokata, pošto ću to uraditi sam. Od njih mi ne treba pomoć.
M. Nastić

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Smiljanić, Kamings ili neko treći
Posle otkaza Braunu i Lončaru, Partizan traži nove igrače

Partizan, posle otpuštanja Nikole Lončara i Džeralda Brauna, užurbano traži adekvatne zamene. Najbliži dolasku u redove crno-belih su Aleksandar Smiljanić i Vontigo Kamings. Bivši igrač FMP, Budućnosti i Marusija, kako prenose ruski mediji, napustio Lokomotivu iz Rostova i već je došao u Beograd. Sportski direktor crno-belih Dragan Todorić potvrdio je da je razgovarao s nekoliko igrača, ali da će se nešto više znati posle njihovog dolaska iz Madrida.

- Za sada je sve otvoreno i pregovori se obavljaju sa četvoricom, petoricom igrača. O imenima još nećemo da govorimo, iako se kroz novine provlače razne informacije. Jedna od solucija je i Smiljanić - rekao je Todorić.

Trebalo bi napomenuti da je Partizan i pre početka sezone bio zainteresovan za igrača Lokomotive, ali na tome se sve završilo.

Što se tiče Kamingsa, tu nije sve gotovo, iako je njegov dolazak bio najavljen za početak januara. Prema poslednjim informacijama, postoje velike šanse da se bivši igrač Hemofarma pojavi u Partizanu posle 15. januara.
M. N.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
Ja kazem da bi Vujosevica trebalo najuriti.


To je zelja svakog ci..,pardon,zvezdasa,ali Dule ostaje do 2008.
Nego sta je Loncar uradio za ova 4 meseca u Partizanu sem sto je iznabadao onog jadnika???
Putuj Nikola,nek ti je sa srecom...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Divac: Lončar to nije zaslužio

Naš proslavljeni reprezentativac i bivši predsednik Košarkaškog kluba Partizan Vlade Divac, koji je trenutno član Upravnog odbora šampiona Srbije i Crne Gore, izjavio je da Nikola Lončar nije zaslužio da ode iz kluba na način na kakav je otišao.

- Nijedan igrač, a pogotovo Nikola Lončar, ne zaslužuje takav tretman. Ipak, o tome su odlučivali ljudi iz kluba koji su zaduženi za kadrovsku politiku i oni bi trebalo najbolje da znaju šta rade - izjavio je Vlade Divac juče kada je u Humskoj posetio čelnike Fudbalskog kluba Partizan.

Nikola Lončar je prošle nedelje dobio otkaz, a pre dva dana je u razgovoru za Start je rekao da je odluku o njegovom otpuštanju doneo trener crno-belih Duško Vujošević uz blagoslov sportskog direktora Dragana Todorića. Član Partizanovog tima koji je 1992. godine u Istanbulu osvojio titulu prvaka Evrope je razočaran činjenicom da on i Džerald Braun jedine žrtve loših rezultata u Evroligi.

- Za razliku od nas dvojice, koji smo oterani iz kluba, trener Vujošević je nagrađen novim dvogodišnjim ugovorom. Sve pobede i uspesi su, verovatno, njegova zasluga, a za neuspehe su krivi igrači - rekao je tada Lončar.

Vlade Divac juče nije hteo da komentariše otvoreno pismo bivšeg predsednika Jovice Pavlovića u kojem se tvrdi da Divac i Danilović nemaju pravno valjanu dokumentaciju o ličnim ulaganjima u klub za vreme njihovog mandata.
D. I.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.