Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljudi su vanzemaljci koji su došli na Zemlju  (Pročitano 23837 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Nokia 
Od svih teorija koje objasnjavaju nastanak coveka, ova mi je najrealnija. Darvinovu teoriju ce uvek jebati ta karika koja nedostaje, a biblijska teorija je dobra samo kao primer lose bajke.
Moja teorija je da smo mesavina zivotinje i tog inteligentnog bica iz svemira  Smile. I nekako sve vise vidim primere u zivotu da je to tako. Samo ja mislim da ti mikrobi iz svemira nisu slucajno dosli na Zamlju.
Mozda smo mi samo neciji propali eksperiment .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
A ako je seme života došlo iz svemira kako je nastalo tamo u svemiru?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia Luvmya 520
Od svih teorija koje objasnjavaju nastanak coveka, ova mi je najrealnija. Darvinovu teoriju ce uvek jebati ta karika koja nedostaje, a biblijska teorija je dobra samo kao primer lose bajke.
Moja teorija je da smo mesavina zivotinje i tog inteligentnog bica iz svemira  Smile. I nekako sve vise vidim primere u zivotu da je to tako. Samo ja mislim da ti mikrobi iz svemira nisu slucajno dosli na Zamlju.
Mozda smo mi samo neciji propali eksperiment .
Tako je MV, jedino sto treba da shvatis razliku izmedju price koju prica biblija i price koju prica religija. U bibliji je opisan taj proces koji su preuzeli naucnici koji su izbacili tu pretpostavku o zivotu na Zemlji.
Bas kao i sto se u bibliji nalazi prica koju ti nazivas "tvojom", a to je prica o prvom ljudskom paru koji je dobio
duh/rec/svest, mada covek nikada nije bio zivotinja a isuvise je mocan da bi mogao da mu se da bilo koji atribut koji je u komsiluku "propalog".
U prirodi/uzrocno-posledicnoj realnosti ne postoji nista sto je "propalo".
Citat: simijon
A ako je seme života došlo iz svemira kako je nastalo tamo u svemiru?
Nije nastalo, oduvek je postojalo, bas kao i energija/materija.
Covek nema mogucnost shvatanja da nesto oduvek postoji, ali moze to da razume posto mu je za to potrebna logika koju je jako lako shvatiti.
Uzmi cula coveka za primer, covek moze da razume sve sto cula mogu da osete, ali ne moze da shvati kako je do tog razumevanja doslo.
Bez shvatanja mozes da zivis i uzivas u zivotu, bez razumevanja ne mozes.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Друго пишу "нова теорија постанка", а идеја панспермије је већ дуго позната.  Smile

Е, новинари. Smile

opet ona torija o Velikoj Izdrkotini...

Pišu oni a pišem i ja svoju teoriju,koja je istinita. Smile

mislim da je Veliki SLobadidi ovim postom zaključio temu, ne trošite reči više uzalud
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Nokia 
@ eyepheelYu
Nisam ni rekao da je covek propao, covek jos uvek nije propao ali je u fazi propadanja.
Ja ne vidim toliku moc coveka o kojoj pricas. Covek je jedno potpuno izgubljeno bice, bez cilja, bez odgovora, bez znanja zbog cega uopste postoji. Jel covecanstvo ima neki cilj danas?
To sto imamo pusku da ubijemo slona i sto smo stigli do Meseca ne cini nas mocnim  Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2010, 17:00:47 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia Luvmya 520
@ eyepheelYu
Nisam ni rekao da je covek propao, covek jos uvek nije propao ali je u fazi propadanja.
Ja ne vidim toliku moc coveka o kojoj pricas. Covek je jedno potpuno izgubljeno bice, bez cilja, bez odgovora, bez znanja zbog cega uopste postoji. Jel covecanstvo ima neki cilj danas?
To sto imamo pusku da ubijemo slona i sto smo stigli do Meseca ne cini nas mocnim  Smile
Nisam ni rekao da jesi, rekao si ovo " Mozda smo mi samo neciji propali eksperiment ." ali si ovoga puta definitivno za covekom povukao lanac koji se nalazi na rezervoaru za vodu u toaletu.
Od kada covek ima svest, njegov cilj je da nadmasi svog Kreatora.
Ako ti nemas znanje zasto postojis, zasto to neznanje aplikujes na druge o kojima nista ne znas ?
Svaki normalan covek ima cilj, a to je da uziva u zivotu, da mu zivot bude najbolji u datoj okolnosti.
To sto imamo pusku nas cini mocnijim od slona ili bilo koje druge forme zivota na ovoj Planeti.
( Nemam znanje da je covek bio na Mesecu, video sam neke snimke, gde su ti snimci napravljeni, ne znam )
Nadmoc coveka na ovoj Planeti se ne ogleda samo u mogucnosti da unistava druge zivote, vidis valjda sta je kroz coveka na ovoj Planeti kreirano.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Е, новинари.  Smile

I slobadidi je novinar  Smile

Ma neka pronadju vanzemaljce. Ne bi me cudilo da postoje Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
Е, новинари.  Smile

I slobadidi je novinar  Smile

То пуно објашњава.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: ThePhilosopher

Ma neka pronadju vanzemaljce. Ne bi me cudilo da postoje Wink
Ti nisi ni procitao post kojim je Anea otvorila temu. Mi smo vanzemaljci, da ne kazem vanzemljaci.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
lol koja glupost
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.