Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 10:38:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljudi,pomagajte!  (Pročitano 4972 puta)
29. Okt 2005, 12:53:46
Ucesnik diskusija


Sustina je ocima nevidljiva.Treba traziti srcem...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 157
Zastava :):):)
Evo kako je bilo...Posvadjale smo se...Ona je klosar,ulicarka,ja dobro dete.Okupila je pola skole uglavnom devojke)da me tuku.Tako i bilo.Pretukle me.Imam povredu rebra.Ali nije to bitno.Posle toga posla sam u policiju i podnela prijavu za svih koji su bili na njenoj strani.Ne znam sta je policija uradila,ali cula sam da ce doci u skolu i da ce zvati roditelje.Moji su saznali tako sto je zvala razredna,ali ok.Pedagogica,psiholog i sekretarica me zvale da me pitaju kako sam.rekle su da ce zvati njihove roditelje u skolu.E sada ja se pitam hoce li ponovo da me  Smile?Sta vi mislite?Jos su mi zapretile da slucajno ne kazem nikome  Smiley 1.
p.s.Ja sam nova u skoli....
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Dobro se kajati znaci dobro ziveti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sustina je ocima nevidljiva.Treba traziti srcem...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 157
Zastava :):):)
e da...policija bila kod svake kuci.
IP sačuvana
social share
Dobro se kajati znaci dobro ziveti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Hoce sigurno ako ne kazes nikome. Ti razglasi na sav glas i budi sigurna u sebe. Ako ti one opet zaprete ti njima zapreti policijom i zatvorom pa domom pa uslovnoj (izmisljaj). Ako cutis one ce se osiliti i opet ce to uraditi. Znaci, pricaj na sva zvona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sustina je ocima nevidljiva.Treba traziti srcem...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 157
Zastava :):):)
thanks
IP sačuvana
social share
Dobro se kajati znaci dobro ziveti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
No problemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
shone je u pravu
takve smardine treba samo zaplasiti,da nisu plasljive nebi se okomile na tebe u tolikom broju..veruj u sebe i pokusaj da pronadjes prave prijatelje,a ovih da se klonis sto je vise moguce
jer i da ne dobijes nove batine..ponizenja i ko zna sta sve ne, ces od takvih ljudi uvek dozivljavati,zato menjaj prijatelje i iskuliraj bolesnike
Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Slazem se sa prethodnicima. Ti, koji napadaju u gomilama su najvece kukavice, a i prilicno su glupi... A ti im zapreti, bas kao sto Kombinezon rece, disiplinskim merama, popravnim domovima i sl. Pokazi im zube, da ih se ne plasis, i vise te nece dirati, garant!  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


**I jA sAm LoOdAk AlI nA sVoJ nAcIn**

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1698
Zastava Beograd>Vozdovac
mob
SonyEricsson K750i
 Smile Auuuuu jeeeee... Devojke pa da to rade... Sram da ih bude... Smile
U svakom slucaju slazem se sa ostalima pre mene. Ja nisam takav trebao bi i ja da se derem na sva zvona.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
**Ne BrInI nEcHe OvO lUdIlO pReCi TeK tAkO gLeDaNjEm Na TeBe**
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pravda je spora,ali dostizna!!!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1232
Zastava SCG
mob
SonyEricsson k700i
E imala sam slicne probleme,kada sam bila kao ti,ali hvala Bogu na vreme sam sprecila katastrofu.Prvi put kada sam se posvadjala i kada su mi zapretile da me biju,nisam obracala paznju.Posle toga,vredjanja i pretnje su usledile sve cesce i umesala sam razrednu,mamu,tatu,jednom recju SVE da rese to sa njima jer su glupace bile iskompleksirane,ljubomorne i htele da me biju bez velikog razloga,jednosatavno sam "smetala".Hvala Bogu reagovala sam na vreme pa se sve dobroi zavrsilo.Dobro je sto je policija intervenisala i sto ce zvati njihove roditelje u skolu,zamoli roditelje ili nekog starijeg da te prati do skole dok se situacija ne smiri.
Mada ja smatram da su se posle ovoga sa policijom preplasile nacisto jer su ti zabranile da kazes bilo kome bas iz tog razloga-boje se policije.
Sada ti je verovatno tesko i bojis se da te opet ne napadnu,ali one sigurno nece proci nekaznjeno za to sto su ti uradile i sve ce da se sredi.
Smile
P.S.Ta devojka koja je htela da me bije sada ide sa mnom u srednju,niko je ne voli,ne druzi se ni sa kim,ne izlazi,tata je vozi u skolu i iz skole jer je ceo grad mrzi(jer ja nisam bila jedina kojoj se ona zamerila i koju je htela da bije) i ne sme sama da se vrati kuci jer ce neko da je saceka i prebice je...
« Poslednja izmena: 29. Okt 2005, 15:34:09 od Mikica_013 »
IP sačuvana
social share
Life is not measured by numbers of breath we take,but by moments that take our breath away...

And just like the ocean under the moon
Well that’s the same emotion that I get from you
You got the kind of lovin that can be so smooth
Gimme your heart make it real
Or else forget about it!

Cudno je to kako nam malo treba da budemo srecni,a jos cudnije je to kako nam to malo uvek nedostaje!
 :giggle: :hug: [smilie=35s.gif]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
As i said before... sto nemam mladju sestru.. Znaci vezao bi ih za ogradu a onda bi igrali fudbal nema veze jel musko il zensko... jebem ti stoku...

I ubuduce... Prijavi kome treba i slobodno sa sobom nosi sve sto mozes naci, elektro sok ako ima, suzavac, i naravno nezaobilaznu omanju metalnu sipku ili bokser.. i slobodno udri.. u samoodbrani.. a posle i iz uzivanja.. picke su to.. razbeze se odmah...

U srednjoj skoli... imao sam profesora .. nebitno koji predmet, nebitno ime.. anyway... davao je mnogo keceva jer su deca naravno stoka i ko god je bio iole pravedan nije mu zamerao cak iako mu da keca.. za vecinu je uvek bio i ostao kralj.. neka deca se naljute.. hoce da ga sacekaju da ga izmlate... naravno niko nije znao da je covek sem sto je masinski inzenjer i majstor nekoliko borilackih vestina.. par ih je polomio od batina ostali se razbezali...

Ako imas nekog starijeg da te makar malo zastiti , u najgorem slucaju caleta, buraza... samo lepo kazi tom skotu da ako te ne bude dirala neces ni ti nju.. ali ako te pipne da ce joj to biti zadnje sto je dozivela.. ili jos bolje nek to uradi taj neko...

Damn.. kako popizdim kad citam ovakve stvari
« Poslednja izmena: 29. Okt 2005, 17:28:06 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 10:38:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.