Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Људи који не могу да воле  (Pročitano 14808 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 1395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mislim da ti ovde ne treba savet psihologa (cak ni onog sa dugogodisnjim uskustvom) vec savet ljudi koji su to osetili na sopstvenoj kozi. teorija je teorija, a praksa praksa.

sama si rekla da vec duuzzeee vreme pokusavas da ga promenis tj.otvoris. jos kad sam procitala sta ti je sve rekao Smile takve muskarce imas na svakom koraku...pa nije samo moj momak bio takav...imala sam drugaricu sa istim problemom koja je cak starija od mene.

to sto se plasis samoce i da nikad neces naci pravog, to te u potpunosti razumem, ali opet, nemoj da gubis nadu.

ako si spremna da ceo zivot provedes sa takvom osobom, osobom koju ces svaki cas morati da menjas...e pa stvarno....ne znam gde si ti onda u svemu tome?? ko ce zadovoljiti tvoje potrebe i zelje? kad ces ti biti zaista srecna i 100% uzivati u carima obostrane ljubavi??
IP sačuvana
social share
U se i u svoje kljuse!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Kakav je čovek u sebi tako o svemu spolja sudi!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
Hvala Brano.. Smiley

@mačko26

a bilo je baš lepih dana.. ali ne može se živeti na staroj slavi, jel tako...?  Smile

u pravu si skroz.. a ja iako razmišljam o svemu ovome kako bi meni bilo bolje, uvek na kraju zaboravim na sebe..
IP sačuvana
social share
hxxp:|| www. youtube. com/watch?v=EC76b0VZQog
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 1395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
bre dobro razmisli...izvagaj da li je bilo vise lepih ili ruznih momenata...da li se mozes u buducnosti osloniti na takvu osobu? razmisli. ne znam koliko imas godina, zato pazi.

jednostavno vidi koliko si zaista srecna u toj vezi...kako ti je bilo u prethodnim vezama?

mene je npr. ovaj kreten ostavio (navodeci razlog da se promenio) posle skoro 2 godine. zamisli, em mi se blizio rodjendan, em godisnjica, em ispit za nedelju dana, em sam imala neke vece probleme Smile

umesto ja njega da ostavim, jer me smorio svojom hladnocom, on me preduhitrio. a sve mi bilo zao njega...kad ono Smile
IP sačuvana
social share
U se i u svoje kljuse!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Otiđite negde na odmor, ako možete...bez kompjutera...pokušajte da promenite šablon ponašanja.
Ako on ne želi...idi sama...tako ćeš videti kako će ti biti bez njega.Ali nemoj da se uplašiš od osećaja usamljenosti i izgubljenosti...jer biće ti mnogo gore, bar na početku.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
nzm samo zašto B@mbin@,Lolana i dr.đevojke neće da kažu nešto..? Smiley
Realno i iskreno, ovakve situacije izbegavam i u poslu i u privatnom životu. Kada me drugarica ili klijent pitaju za savet da li bi trebalo da ostave svog momka/devojku, uvek se trudim da diplomatski izbegnem odgovor. Zašto?

Savetovati nekoga da ostane ili izađe iz sopstvene intimne veze jako je nezgodna stvar. Ukoliko savetuješ da ode, osoba može da odluči da ostane, a ti ćeš biti onaj koji je savetovao drugačije i samim tim imaš negativan stav o toj vezi, a vrlo lako možeš i da se (najčešće od strane ostavljene osobe) smatraš odgovornim za prekid.  Smile

U situaciji da ti neko govori da ostaneš u vezi nezahvalno je to što si ti ta koja o tome razmišlja, oseća, sve to prolazi na svojoj koži, a onda se nađe neko ko, iz svoje perspektive, misli da si nezahvalna za to što imaš i da ostaneš gde jesi jer bolje nećeš naći. Ako si iole sugestibilna (a svi u nekim periodima života jesmo, posebno kad nam je teško), zakopaćeš se u vezi u kojoj nema perspektive, a to ćeš shvatiti ili kad bude prilično kasno ili kad situaciju bude još gora.

Veruj mi, draga, sve ti ovo iz iskustva govorim. Jedino što mogu da kažem je to kako bih ja postupila na tvom mestu, ali to nije ništa manje nezahvalno, već objasnih zašto.

Moj neki lični stav je da tome pristupiš racionalno: na jedan papir napiši koji su razlozi za ostanak u vezi a koji za razlaz, pa vidi kojih ima više. Naravno, nemaju sve stavke podjednaku težinu, i nećeš kod svega biti podjednako objektivna... ali u tome je i stvar, a to je ono što ti želiš i osećaš, što to je najvažnije.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Mind the cat

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hmh.... ne znam kakva si ti po prirodi, ali po onome što sam pročitala vidim da si pokušavala da nešto promeniš u vezi i da mu skreneš pažnju da nešto ne štima, da nisi zadovoljna. Vidi, to što čovek sedi ispred tv-a, kompa...bla,bla može da bude i njegov izduvni ventil, pauza u toku dana kada se isključi iz svega i naprosto sam je sa sobom, meditira. Neki ljudi moraju sebi u toku dana da daju takav odušak, nekima je pa opet lepše da to vreme provedu sa partnerom i tako napune baterije za sledeći dan. Ako je takvo slobodno vreme kod vas trajalo godinama i ništa po tom pitanju niste menjali, to je postalo normalna rutina. A svaka rutina može da se razbije samo faktorom iznenađenja!!!

Mislim da nije tačno da te taj čovek ne voli. Ako nekoga ne voliš, onda ti je mrsko da ga ujutru poljubiš, da mu pokažeš bilo kakav znak pažnje ili naklonosti, zar ne? Verovatno bi tražio izgovore da ste što manje zajedno, pa čak i da niste u istoj prostoriji. Znači da se samo  radi o tvom nezadovoljstvu kvalitetom vremena koje provodite zajedno.

Ako ti je stalo do njega, do te veze, draga moja a šta te sprečava da napraviš revoluciju i da malo podigneš prašinu?! Pusti mašti na volju, uradi nešto što ne očekuje, iznenađuj ti njega! Odvuci mu pažnju od kompjutera, raspali malo strast, začeprkaj malo po onome što je očigledno i sam  zaboravio da postoji u njemu! Kažeš da je bilo puno lepih trenutaka... zašto ti ne učiniš nešto da ga podsetiš kako vam je bilo? Kad se čovek uljuljka u kolotečinu, teško se sam pokrene, zato ga ti pokreni. Možda vredi, možda ne vredi, ali ako ne pokušaš, još koliko ćeš čekati da se sam seti da te iznenadi nečim romantičnim? Šta na kraju imaš da izgubiš? Pokaži mu šta ti nedostaje u vezi, a onda mu i objasni da si u toj vezi postala usamljena i šta ti smeta. Na kraju, i ako ne uspe, bolje je da se kaješ što si nešto pokušala i uradila za tu vezu, nego da se kaješ što nisi! Zar ne?  Smile
IP sačuvana
social share
Mrrrrr.....Prrrrr.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Takođe mislim da razlike među vama nisu nepremostive.
Nije poenta samo u pokušavanju...možeš i lupajući glavom o zid "pokušavati" da ga srušiš, pa nećeš uspeti.
Poenta je naći način koji je efikasan.
Smatram da se treba boriti do kraja za ljubav i da nijedan dan proveden u toj borbi nije izgubljen.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Jbt. cim nema Munke presahne mi umetnicka imaginacija .  Smile

A bas sam planirao da napisem dva - tri  romana na ovu temu .  Smile .... sa hepi endom , da  citaoci placu od miline ....

IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Citat
Savetovati nekoga da ostane ili izađe iz sopstvene intimne veze jako je nezgodna stvar. Ukoliko savetuješ da ode, osoba može da odluči da ostane, a ti ćeš biti onaj koji je savetovao drugačije i samim tim imaš negativan stav o toj vezi, a vrlo lako možeš i da se (najčešće od strane ostavljene osobe) smatraš odgovornim za prekid
I to je cela istina  Smile

Sve je na tebi, ja uvek savetujem pricu sa drugom osobom pa onda da na osnovu te price zakljucis sta i kako da radis  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Kakav je čovek u sebi tako o svemu spolja sudi!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
bre dobro razmisli...izvagaj da li je bilo vise lepih ili ruznih momenata...da li se mozes u buducnosti osloniti na takvu osobu? razmisli. ne znam koliko imas godina, zato pazi.

jednostavno vidi koliko si zaista srecna u toj vezi...kako ti je bilo u prethodnim vezama?

uf razmišljam svaki dan, mozak će mi eksplodirati.. i pričamo svaki dan.. i pričala sam ja sve ove godine, al ja posle iskuliram, popustim, i onda je on skontao da će uvek biti ok.. e sad ja kad dođem već dođem do ove faze, to znači da.. visi na kocu.. a on sad kaže da je spreman da se promeni.. zato mi je i teško jer mi je ovo najlepša veza do sada..

Otiđite negde na odmor, ako možete...bez kompjutera...pokušajte da promenite šablon ponašanja.
Ako on ne želi...idi sama...tako ćeš videti kako će ti biti bez njega.Ali nemoj da se uplašiš od osećaja usamljenosti i izgubljenosti...jer biće ti mnogo gore, bar na početku.

e pa zato je meni i puk'o film, prelila se čaša kada me je posle toliko vremena čekanja, i smaranja kod kuće (ponekad odemo negde do grada na piće, kafu, jelo ili do drugara - ponekad!) ispalio za odmor.. jbg. on ne može.. razumem ja posao je to, ali onda si trebao ranije da misliš i smisliš nešto.. nisam ni matora da bih sedela kod kuće toliko, a nisam ni toliko mlada da bih čekala.. I na kraju krenem sama svuda, (što se njega tiče mogu na mars da odem sama, što je u jednu ruku o.k. imam slobodu ali u drugu ruku, ja sam uvek sama..)
I sad sam baš tako sama, skontala: "o.k. ako sam sama svuda onda ću biti sama.." nije lako.. tuga me hvata.. i što ti kažeš plašim se.. ali plašim se i da ću za 5-10 godina skontati, u vezi sa njim ili još plus decom, da sam sama!..
E sad idem uskoro sama na more, pa se nadam da će mi to pomoći da skontam šta hoću..

Savetovati nekoga da ostane ili izađe iz sopstvene intimne veze jako je nezgodna stvar.

Ako si iole sugestibilna (a svi u nekim periodima života jesmo, posebno kad nam je teško), zakopaćeš se u vezi u kojoj nema perspektive, a to ćeš shvatiti ili kad bude prilično kasno ili kad situaciju bude još gora.

Moj neki lični stav je da tome pristupiš racionalno: na jedan papir napiši koji su razlozi za ostanak u vezi a koji za razlaz, pa vidi kojih ima više. Naravno, nemaju sve stavke podjednaku težinu, i nećeš kod svega biti podjednako objektivna... ali u tome je i stvar, a to je ono što ti želiš i osećaš, što to je najvažnije.  Smile

Znam da je nezgodno, tačno sve kako si rekla znam da je tako, ali opušteno, svi mi na kraju moramo sami da odlučimo.. Malo sam previše samokritična, pa zato volim da čujem tuđe mišljenje, iskustvo i sl. pa onda poredim sa svojim, da vidim da li sam objektivna/subjektivna..
Da toga se i bojim, da ću zbog straha zakopati u vezi gde će se sve opet vratiti na staro kada ja popustim, i ne mogu reći da mi nije lepo, nismo nikad uvredili jedno drugo, u prve dve godine smo i išli ponegde, i bilo nam je zabavno, ali.. više mi deluje kao da imamo jako dobar poslovni odnos nego ljubavnu vezu.. i njemu je to ok.. sve je neka rutina bez mnogo trzavica.. i njemu tako odgovara..
kažem sad mi obećava da će se to promenuti ali.. kaže da je radio tako mnogo da bi nama obezbedio budućnost pa ja još ispadnem malo i nezahvalna..  Smile

@Mala Ana i BrunoM
Ja sam ta koja je inicijator za sve, i da možda se on navikao sad da će biti tako, ali ja sam od početka vukla za rukav, kumila, predlagala, pričala da se to malo promeni, i pokušavala sa raznim faktorima iznenađenja, al nije vredelo.. Takva sam da dajem sve od sebe, i kuliram i pokušavam dugo, dugo, a kad počnem da pričam to svima e to je onda već problem.. Tek je ovaj faktor iznenađenja da mi je dosta svega malo upalio.. A to ne volim, kad ti lepo govorim ne vredi, a sad tek kad je frka, e sad možeš da se trgneš..
Borila sam se ja, ali mi je dosadilo da se borim samo ja! Zar u ljubavi ne bi trebalo oboje da se bore..?
Pa nisam ja baš tako za baciti da se ne treba i za mene malo boriti.. Neću da budem neskromna ali.. nije fer..

Marko 284
"Priču sa drugom osobom.."? Misliš da nađem nekog drugog pa da kao uporedim?? Malo to teže.. Prvo što nekako volim da završim jednu priču da bih počela drugu, pa ne mogu to, a drugo ne mogu da se zamislim sa drugim..  4 godine ni pomislila nisam na nekog drugog..  Smile

pozz svima i hvala svima
 Smile
IP sačuvana
social share
hxxp:|| www. youtube. com/watch?v=EC76b0VZQog
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.