Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubomorni muž ranio šuraka  (Pročitano 1164 puta)
23. Jan 2006, 03:38:43
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ljubomorni muž ranio šuraka
Kojić teško ranio ženinog brata Žarka Obradovića (38) i pucao u tasta Radosava Obradovića, ali je promašio. Prema rečima njegove supruge Danijele, Dejan je bio patološki ljubomoran, sumnjao je da ga vara

BEOGRAD - Žarko Obradović (38) ranjen je juče ispred porodične kuće u Resniku pošto je na njega iz malokalibarskog pištolja pucao šurak Dejan Kojić (27). Nesreća se desila oko 10 sati u ulici Ličkih radnika broj 13 ispred kuće porodice Obradović. Kojić je posle ranjavanja rođenog brata svoje supruge Danijele, ispalio još dva hica i u pravcu tasta Radosava, ali je promašio. Posle pucnjave pobegao je u nepoznatom pravcu. Ranjeni mladić je sa teškim telesnim povredama u predelu prepone prebačen na Urgentni centar i oporavlja se.

Vodio suprugu u policiju na detektor laži

-U subotu smo otišli, mislim u OUP Rakovica. Tamo nas je primio jedan inspektor kome smo ispričali da smo došli kako bih se ja podvrgnula detektoru laži i tako uverila Dejana da su njegove sumnje da ga varam neosnovane. Inspektor se nasmejao na sve to i gledao nas u čudu. Potom nas je ispratio i rekao Dejanu da, ako mi ne veruje treba da se raziđemo - kaže Danijela i dodaje da do nesreće ne bi došlo da je policija reagovala drugačije i ozbiljnije shvatila njen problem jer im se ne bi ni obraćala da joj nije bila neophodna pomoć.

Motiv je, kako smo saznali od Kojićeve supruge Danijele, patološka ljubomora. Naime, Dejan je sumnjao da ga vara zbog čega je dan pre nesreće došao kod nje na posao i pored tvrdnji da to nije istina, tražio da idu u policiju na detektor laži kako bi se uverio u njene reči. Ona je na to pristala, ali su u policiji rekli da ne mogu ništa da učine povodom njihovih problema.

Sutradan, u nedelju ujutru, Dejan Kojić je došao u tastovu kuću.
- Rekao je mojim roditeljima svašta o meni. Imao je kod sebe pištolj. Raspravljao se sa mojim ocem i bratom Žarkom. Nekako su uspeli da ga smire, a Žarko mu je oteo pištolj - priča Danijela.

Pošto se smirio, Kojić je krenuo ka izlazu, a šurak za njim u nameri da ga isprati. Tada mu je vratio i pištolj. Dok je Žarko Obradović stajao na vratima kuće, Kojić je potegao pištolj i pucao u njegovom pravcu. Pogodio ga je u levu preponu na samo par milimetara od arterije. Iz kuće je tada istrčao Radosav Obradović, i na njega su ispaljena još dva hica. Posle toga Kojić je pobegao u nepoznatom pravcu ostavivši svoj auto parkiran u dvorištu kod Obradovića.

Teško ranjeni Žarko Obradović prebačen je odmah na Urgentni centar a njegova familija kaže da je preživeo jer je sportista. Inače Danijela i Dejan Kojić u braku su tri godine i imaju ćerku. Poslednjih šest meseci nisu bili u dobrim odnosima zbog čega je ona sa detetom stanovala kod roditelja. Viđali su se povremeno uglavnom kada je dolazio da vidi devojčicu. Iako Danijela tvrdi da prema njoj nije bio agresivan, njen otac kaže da je zet bio nasilan, naročito kad popije. Kojić je po zanimanju stolar, ali u poslednje vreme nije bio zaposlen.
A. Savić

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.