Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:17:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubomoran sam sta da radim?  (Pročitano 12165 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 433
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson K750i
Ma samo lagano  Smile I ja, a sigurno i mnogi drugi smo prosli kroz nesto slicno kad smo bili prvi put u vezi. Nije to nista nenormalno. Ono, nije to klasicna ljubomora na nekog drugog muskarca, nego jednostavno u svojoj glavi kreiras svijet u kojem zivite samo ti i ona i krivo ti je ako tu tvoju "fantaziju" bilo ko ometa. Tj. smeta ti sto za nju osim tebe postoje i drugi ljudi s kojima se prijatno osjeca.
Like I said - nista nenormalno, ali ces morati to sebi izbiti iz glave ako mislis ostati s njom. Kad-tad ce poceti da je gusi i ostavice te!

Zato  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Citat
nije to klasicna ljubomora na nekog drugog muskarca, nego jednostavno u svojoj glavi kreiras svijet u kojem zivite samo ti i ona i krivo ti je ako tu tvoju "fantaziju" bilo ko ometa. Tj. smeta ti sto za nju osim tebe postoje i drugi ljudi s kojima se prijatno osjeca.
E ovo si 100% upravu od reci do reci. Nadam se da cu se toga osloboditi sto pre, jel to stvarno ubija. I da nadam se da ona to nece provaliti kod mene, posto se trudim da sakrijem tu moju ljubomoru (kao kazem joj da sam srecan kad se provodi bez mene)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ljubomora je grozna stvar... Čovek se muči, razmišlja, razvija filmove u glavi... Ali vrlo često je to kao i svaka stvar u životu iskustvo kroz koje moramo proći da bismo nešto naučili... Kod tebe postoje dve dobre stvari, znači prva devojka, i iskrenost u suočavanju sa problemom (ti si prepoznao to kao lošu osobinu kod sebe i želiš da to prevaziđeš)... Ljubomora je u osnovi nesigurnost u sebe, a to je problem s kojim se svi ljudi nose manje više čitavog života na različitim nivoima, a lek koji uvek pomaže je iskrenost i samo iskrenost. Vreme kada si s njom je verovatno nešto najlepše, ali vreme kada nisi iskoristi da radiš stvari koje takođe voliš, da se družiš sa svojim ortacima, da radiš posao ili učiš (ako studiraš) ono što voliš, da neznam pomažeš svojim roditeljima itd. Onda ti susret s njom dođe kao šlag na tortu. I sve je uvek dobro. Nema straha, nema problema. Ako si uspeo da je osvojiš to znači da joj se sviđaš, i da imaš nešto u svojoj ličnosti što je privlači. Mislim da je to dovoljan razlog da lakše dišeš. Kako bude raslo tvoje samopuzdanje, videćeš sve više i više dobrih stvari i moći ćeš vaš odnos da sagledaš iz pravog ugla. A onda ćeš već znati i sam. Stvaraćeš uslove da ti se još više približi, ako to zaista želiš. Samo opušteno i uživaj!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E72
Pazi kod mene recimo, pošto je sad samo simpatija jer se nikad nismo smuvali zbog nekih mojih tripova, opet stalno se čujemo i dopisujemo uvek se oseća neka erotska tenzija u vazduhu, ali ja nikad nisam ljubomoran kad je ona sa svojim društvom koje ne poznajem i kad se jurca sa meni nepoznatim tipovima, a kad je u mojem društvu, prosto kiptim od ljubomore da se nešto ne desi između mojih ortaka i nje. . . A da ne pričam koliko sam zaljubljen u nju.

Dakle, ok je sa njenim društvom koje ne poznajem,

Nije ok sa mojim društvom . . .
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Svaki pocetak je tezak...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Љубоморни,
како ти уопште можеш да поднесес самог себе?
Све што радиш, потпуно је погрешно и сигурна сам да си само корак даље од праћења, копања по телефону, прислушкивања и ко зна чега све још. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
@Livingston

Хе, хе.

Познате су ти све методе. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Наставил бих ја са набрајањем, него нећу да му дајем даље сугестије.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Život je prekratak zato prvo pojedi desert!

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1064
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 
veza,odnos između dvoje ljudi da bi odlično funkcionirao (tj.funkcionirao na duže staze) treba da bude spontan, prirodan ,opušten, lepršav i ISKREN,sve ostalo prije ili kasnije dovodi do rasula
jer kad čovjek nije opušten ni iskren prema sebi i prema drugoj strani,kad je pun strahova, kočnica, predrasuda, ljubomore, posesivnosti i ostalih "razarača" kvalitetnog odnosa stvar ne može štimat.

stoga opusti se i uživaj,jer ako je nešto dobro onda nemoj to kvarit nekim svojim idejama koje si zabrijao u glavi!
 Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje stvari u životu su one koje su zabranjene, nemoralne ili debljaju!

Najvažniji trenutak je sadašnjost, najvažniji čovjek je onaj koji ti upravo stoji nasuprot i najvažnije djelo je ljubav!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Da , fora je sto uvek stavljas godine kao pokazatelj necega ... one ne moraju da znace nista , to sto on radi je tako kako je bez obzira na to sto je on mladji od tebe, i sto je ljubomorni klinac mladji od tebe 3 godine  .
Samo sam ti skrenuo paznju da je broj godina los argument, a ne to sto on radi nesto pogresno.

I stvarno lose zvuci kada r.a.d.i.s. o.v.o.

Odrasti vec jednom Mali Veseljace...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:17:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.