Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:24:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubavni problem  (Pročitano 65178 puta)
19. Nov 2013, 19:07:44
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
Browser
Chrome 31.0.1650.57
zz
« Poslednja izmena: 19. Nov 2013, 20:31:01 od xndr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 25.0
?
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
Citat: corradoG60 link=topic=616071. msg11290305#msg11290305 date=1384893223
?
Izbrisao sam, jer nista ne moze da mi pomogne!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Probaj, napisi, nemoj da odustajes nikad... glavu gore
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
SonyEricsson W800i
Samo se ti iskuliraj, vreme ce ti pomoci.
Trazi drugu, i ulazi u sebe, vezbaj, treniraj, uci. Na kraju krajeva, i da zelis da nekada zavedes tu devojku, sigurno neces biti neka "prilika" ako se sad izbedacis, zeznes, i tako u najavi srozas svoje samopouzdanje.
Samo lagano, doci ce druga, a sasvim je moguce da ce tad i ovu da "lupi" nesto kad vidi da joj nisi sigurica. Jos ste mladi, cim si pominjao razrede, tako da su tu te igre udara na sujetu itekako delotvorne.  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
Nece vreme, jer traje vec godinama prolazio sam kroz sva razocarenja i opet se vratim na isto. Smile Lakse bi mi bilo kad me ne bi gledala, ima nesto u tom pogledu. znam devojke koje su bile zaljubljene u mene i kako je to izgledalo.. a ona je sad sa mojim drugom iz odeljenja, mrzi me sto sam ziv.. a njega cu da polomim, jer mi ide na kurac, narkomancina trula. trpim celo vreme u sebi. ja nisam bio ni sa jednom zbog nje, dok ih je ona menjala a mene gledala, i nisam jedini koji je to primetio i u postupcima.. ne kapiram je.. Mozda misli sto nemam devojku, da je on bolji frajer od mene, a go je kurac. uglavnom nacicu par njih, dok ne dodje na red neka bolja od nje, pa cu da vidim kako ce onda da se oseca, kad bude bila u mojoj kozi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
SonyEricsson W800i
Vreme i ono sto se desi u medjuvremenu. Doci ce ti druga koja ce ti pomutiti razum kada se najmanje budes nadao, a onda ce se javljati i ova ... samo sto ce tebe boleti uvo, uglavnom bude tako, svi smo manje-vise prosli kroz to.
Nema sta njega da lomis, on ti nije tu nista kriv. To je sve njen izbor, tako da treba da budes razocaran u nju, i ni u ludilu zbog neke takve koja ocigledno voli da se "zeza" i da se "smeka" dok je dragi ne vidi , napravis neku glupost sebi. Nije vredna toga.
Samo se opusti, ima devojaka gomila, menjaj ih, uzivaj u tom periodu, nema potrebe da se vezujes za jednu, pogotovo ne nju kada sad jasno vidis da je pomalo bezobrazna.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
Ma ne kazem da nisam zasluzio, lomio sam i ja srca, ali barem nisam davao laznu nadu, uvek sam bio direktan. pre nego sto je se smuvala sa njim, priznao sam joj sve, mogla je da izabere drugog, ali dobro. znam da nisam na vreme bio iskren i ok idemo dalje. po meni napravila je hrabar potez, jer znam da sam joj znacio jedno vreme, a tad nisam iskoristio priliku. Seticu se ovog posta kad budem preboleo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
SonyEricsson W800i
Samo lagano, bice to sve ok, cim si ti vec sad koliko-toliko svestan situacije...samo cepaj dalje i uzivaj u drugim stvarima koje volis, a verovatno si ih zapostavio  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
Jos da ne boli.. shvatam to kao licni poraz, da obican dripac bude bolji od mene! Al jednom kad prodje, bice igrajmo taj tango smrti, kao nekad pre.. nece mi biti ranvog..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:24:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.