Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:20:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubavni problem  (Pročitano 2081 puta)
05. Sep 2012, 19:02:08
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 89
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Nadam se da nisam otvorio temu na pogrešnom mestu. Ovako. Idem u srednju školu od septembra. Smile U mom odeljenju ima jedna devojka koja mi se sviđa. Međutim, ona ima navodno dečka. Kada ja nešto provalim ceo razred se smeje! Smile Inače, moj i njen pogled sreli su se više puta danas. Ona se samo nasmeje.
Kako da je šarmiram? Kako da joj stavim do znanja da mi se ona dopada? I kako da se rešim tog dečka?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Resenje tvog problema mozesh naci na podforumu psihologije gde je pregrsht ovakvih tema:
Psiholog-online-burek-savetovaliste

Konkretno ajde da izdvojimo - 256986 saveta kako smuvati devojku koja vam se svidja (ali budi slobodan da "sharash" po tom podforumu i obilazish i druge naslove koji ti se uchine slichnim tvom problemu)  Smile

U svakom sluchaju, ukratko od mene:
Kako da je šarmiram?
Kako da joj stavim do znanja da mi se ona dopada?
I kako da se rešim tog dečka?

Budi svoj i spontan.
Skupi hrabrost i budi otvoren.
A sto se treceg pitanja tiche - i ti ces sutra biti neciji dechko koga ce neko hteti da se reshi pa razmisli josh jednom o tome - koliko je to zapravo moralno sa tvoje strane... narocito za nekog ko je tek sada poshao u srednju shkolu i ima citavmo "more" novih cura za upoznati, od kojih su verovatno bar polovina bez dechka i slobodne...

P.S. O tome shto hoces da muvash bash drugaricu iz odeljenja postoji posebna "nauka" ovde na forumu, sa bazama dobrih i loshih iskustava, pa bi i to sigurno zeleo da uzmesh u razmatranje... narochito poshto ste tek startovali srednju pa vas chekaju josh minimum chetiri zajednichke godine  Smile

Edit: Evo par tema i o tome  Smile
(sortirano po starosti otvaranja, moj ti je savet da krenes redom)
Kako smuvati drugaricu iz odeljenja?
Kako da smuvam drugaricu iz razreda?
kako da smuvam drugaricu iz odeljenja...zaljubio sam se!!

« Poslednja izmena: 05. Sep 2012, 20:23:57 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Skupi muda,pridji,caskaj sa njom,zovi je na pice,prosirite teme,setajte,nadji se par puta sa njom i budi otvoren i dirrektan,stavi joj do znanja da zelis da budes sa njom! Jebes njenog decka,to se moze i prekinuti...
Samopouzdanje ti je kljuc svega... Srecno  Smile
« Poslednja izmena: 05. Sep 2012, 20:52:22 od ArmandHammer »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Sloboda nije slobodna!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 515
Zastava Leskovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Ako si ti maja, a ona je nata, ko je onda and? Dečko kog treba da se rešiš?? Buhahahaa...
No dobro, ostavimo se parapsihopatoloških tripova mog alter-ega, i pređimo na stvar!

Vidi ovako, momče. Nema ti tu mnogo filozofije. Danas vlada vreme izopačenih vrednosti (iskreno se nadam da nisi takva sorta ljuda) tako da oni stari dobri šmekerski fazoni šarmiranja devojaka danas više ne prolaze. Nažalost. I s tim u vezi, ti moraš ići u korak s vremenom (što bi rekli ovi urbani seljoberi), a to znači da jednostavno trebaš da zažuljiš pače, raširiš muda, priđeš toj maloj (gledaj da te ne vidi dok joj prilaziš, jer žene poseduju zajebanu intuiciju pa se brzo polakome i beže pizdom bez obzira, to jest, dignu nos do plafona i umisle da su apile boga za đoku, da su ribe do jaja pa ti sad moraš da šeniš pred njima i da im ko štene jedeš iz ruku; znači zišpa da te ne vidi; hvataš je na prepad, iznenada) odjednom joj svojim očima probodeš njen pogled, ali tako da se ona zaledi (ne od straha, već od zbunjenosti; fazon: otkud ovaj ovde na milimetar od mojih očiju), ne čekaš limun, već istog sekunda odvališ (umerenim tonalitetom glasa, naravno; nemoj da se dernjaš da je ne bi strefila srčka) sledeću upitnu rečenicu: jel te mnogo bolelo kad si ispala iz raja? Ne čekaš odgovor već odmah nastavljaš dalje (ona će verovatno da zine i pokušaće nešto da ti odgovori, ali ti to nikako, ali nikako nemoj da dozvoliš). Tako prekrasne oči (bez obzira dal ih ona poseduje ili ne) ne smeju gubiti vreme u ovom okruženju (ma gde se god vi nalazili u tom trenu) nedostojnog tebe. S toga smesta kreni sa mnom, jer ja posedujem dve karte za edenski vrt. (Ne objašnjavaš joj šta mu dođe taj edenski vrt, nit dozvoljavaš da ona dođe do daha). Iz fundamenta je hvataš za ručicu (ali nežno, nemoj da zapneš ko sivonja) izvlačiš je lagano iz tog mesta na kome se nalazite (više je ne gledaš, niti je šta pitaš, da ne bi zasrao) gledaš preda se, gaziš ubrzanim korakom, držiš je za ruku (ideš obavezno korak ispred nje, ne zastajkuješ, ne osvrćeš se, nek ona kaska za tobom) i vodiš je na mestu koje tebe opušta (briga te za nju i njene želje jer je ona već u tvojim šakama; samo nemoj da je smotaš u taksi pa na gajbu, il u neki kafić, pogotovo ne oni fensi i ostala kič sranja, nego nešto kao šetnja kraj reke, park, šumarak, livada s cvećem (livade s cvećem su zakon jer tu možeš za džabaka da joj nabereš cveće i pokloniš; žene to vole; ne znam zašto a nije ni bitno, cveće je cveće, lepo miriše, lepo izgleda i tačka). Kad se budete našli u tom "edenskom vrtu", nemoj da počneš da lupetaš gluposti, da mucaš, nemoj uopšte da pričaš, nego ćuti. Stani naspram nje, gurni joj prste u kosu (nežno; nemoj da si slučajno zaboravio da posečeš nokte, jer ako je ogrebeš - najebo si), znači, prsti su u kosu, palčevi na njenim jabučicama (jel znaš šta su jabučice? to ti je ona kost ispod oka) znači, palčevima lagano šaraš po njenim jabučicama, i dalje ćutiš, gledaš je ravno u zenice, onda palac desne šake polako prebacuješ na njene usne, dodiruješ ih nežno i kratko (ne odugovlači mnogo, jer, nema se vremena), zatim palac vraćaš u prethodni položaj, a istovremeno približavaš svoje usne njenim, i onda je lagano poljubiš (nemoj ko neki ljakse da joj trpaš svoju jezičinu u usta, nego lepo, fino svojim usnama miluješ njene) znači ovlaš poljubac. Onda se na kratko odvojiš od nje, ali samo na kratko, tek toliko da joj se ponovo zagledaš u zenice, onako prodorno, osvajački, a zatim se lagano vratiš poljupcu. E tad možeš i jezik da upotrebiš, ali nemoj da joj ga guraš u resicu, udavićeš nevino čeljade, nego laganica, surfovanje po jeziku. A onda joj se prepusti. Ona će početi sa svojim jezikom da šara, a ti je samo prati. I nemoj da si kojim slučajem ispao konjoslav da je vataš za sise i dupe! Rekli smo gde stoje šake. I to ti je to. Nadalje sve ide samo od sebe. Ona će da se raspriča (žene ko žene, one naprosto obožavaju da blebetaju) ti samo klimaj glavom, smeškaj se (nemoj non-stop, nego s vremena na vreme) i ubaci po koju reč, tek toliko da ne ispadneš mutavac, ali ne previše, da ne bi ispao muška jezičara. Eto, to ti je to, u suštini.

PS. - Što se njenog frajera tiče, ako ga uopšte ima, ne brini ništa, čak i ako dobiješ preko pičke, jer ribu si mu već skinuo, a batine ko batine, dođu i prođu. Tako ti je to batice, nema i jare i pare. Ajd pa nek ti je sa srećom. Živ bio i javi obavezno šta si napravio, da znamo dal si likčina koja je smotala ribu na keca, il si ispo sisa pa se popišmanio. Uzdravlje!!!
IP sačuvana
social share
Čudiš se što me ponovo vidiš. Ali da…To sam ipak ja, tvoj pali anđeo, tvoj prognani sin, onaj sa mnogo imena...
Beliog, Asterox, Belfabio, Aplexas, Mefistopulos, Satana… Sećaš se, zar ne? Ti i ja imamo jedan hitan razgovor starče! Slušaj me dobro sada!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Hvala vam ljudi na savetima. Smiley Inače, danas sam se više puta okrećao i gledao je, ali svaki put kad se okrenem da je pogledam ona gleda u mene, msm da gleda u oči, pričali smo dns, smejali se i tako. Dal' nije to neki znak? Nismo prijatelji na fb, ima sve iz razreda osim mene? Da joj pošaljem zahtev ili da čekam nešto?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Sloboda nije slobodna!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 515
Zastava Leskovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Jes ti lud!? Kakav bre fb!? Kakvo prijateljstvo!?? Reko sam ti šta da radiš. Idi hvataj tu malu dok je neko drugi nije skinuo. Onda ćeš da se češaš tamo gde te ne svrbi. Sutra kreni na posao, ko što sam ti reko. Man se priče, fb-a i ostalih koještarija. To je odugovlačenje, a kad odugovlačiš, onda obično i gubiš. Baci se na šljaku.
IP sačuvana
social share
Čudiš se što me ponovo vidiš. Ali da…To sam ipak ja, tvoj pali anđeo, tvoj prognani sin, onaj sa mnogo imena...
Beliog, Asterox, Belfabio, Aplexas, Mefistopulos, Satana… Sećaš se, zar ne? Ti i ja imamo jedan hitan razgovor starče! Slušaj me dobro sada!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
SonyEricsson k 850i
Mogao si da stavis naslov bracni problem  Smile

Jedini nacin da vidis kakve su ti sanse je da pridjes direktno i kazes o cemu se radi,sto duze cekas sve su manje sanse.

Decka ne mozes ti da se resis,osim ako ga ne ubijes,nego ona Smile
« Poslednja izmena: 06. Sep 2012, 18:59:14 od shke crew »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Hvala vam ljudi na savetima. Smiley Inače, danas sam se više puta okrećao i gledao je, ali svaki put kad se okrenem da je pogledam ona gleda u mene, msm da gleda u oči, pričali smo dns, smejali se i tako. Dal' nije to neki znak? Nismo prijatelji na fb, ima sve iz razreda osim mene? Da joj pošaljem zahtev ili da čekam nešto?

Jebes Fb,tu se ne muvaju ribe!
To ti ne treba...
Muda sine i uzimaj to dok se moze!Svidja ti se,uzimaj,otimaj.Jebes sve ostale,rece ti rebel lepo,Nema vise starih smekerskih fazona.Samo ostro i u cevanicu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Citat
Samo ostro i u cevanicu!
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung GT-S7580
 Smile Smile Smile Smile

Е доста ми је више ових с љубавним проблемима, мајке ми.. имате 2146245 тема..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:20:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.