Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:22:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubavni jadi !  (Pročitano 5314 puta)
10. Mar 2013, 00:41:30
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
Browser
MSIE10.0
Posto sam zaboravio pw od starog naloga,odlucio sam posto znam da je ovde najbolja ekipa i da je ovo najbolji forum da vam se obratim za jedan problem koji imam. . Nadam se da nisam pogresio mesto teme :). .
Mozda je bilo slicnih tema,ali zelim da mi se obrati neko ko je uspio da resi ovaj problem i neko ko mi zna dati pametan predlog,pa da krenem onda :

Malo vise od mesec dana veze sa najljepsim Bozijim stvorenjem,sa curom cija lepota ne moze da se opise recima,o cijoj lepoti bi mogao pricati danima bez prestanka,samo jedina i najcesca greska koja se dogadja uopste kod omladine je ta da sam ja to prekasno shvatio,nazalost. Kada sam usao u vezu sa njom nisam bio zaljubljen u nju,nego sam u njoj nasao utehu za curu koju sam tada volio,iako je ona zasluzila mnogo vise od toga i mnogo vise od te druge cure. .   :cry: Ali nasa veza se nije odvijala uopste lose,da  bi jednog dana kada sam se dogovorio sa drugovima da izadjem u grad,ona me pitala ocu li moci vcrs,ja sam rekao da necu,jer sam se dogovorio sa drugovima (morao sam da ih ispostujem,ali nije realno prema njoj),mada je problem bio zbog toga sto sam par dana prije bio odsutan,pa se nismo mogli videti,sto ju je verovatno uvredilo najvise. . Raskinuli smo,ona je presla preko toga i rekla da je spremna na pomirenje,ali ne znam sta se u tom trenutku desavalo sa mnom,nisam joj odgovaralo,da bi para dana kasnije nasla zamenu. . Iskreno,nije me previse bolilo,nisam bas bio zaljubljen,ali sam osjecao djelic ljubavi prema njoj. . Medjutim vreme je prolazilo,taj djelic se nije previse povecavao,ali nakon koncerta Miroslava,setio sam se nje  :(. . I imao sam sansu,dopisivali smo se,ali sam je video sa nekim,nisam htio da joj kvarim bilo sta,povredio sam je,mislio sam ne treba joj to vise od mene  :?. . . Dani,meseci su prolazili,prosla je godina i sada sam shvatio sta mi je ona znacila u zivotu,sada znam koga sam imao,sta sam propustio,kako sam bio glup,cura zbog koje su mi svi zavidili,koja me istinski voljela,koju sam pa 100% sam siguran u to razocarao,cura zbog koje mi srce iskace kada je vidim,zbog koje ponekad zaboravljam na sve,na koju nema dana da ne pomislim,ciji osmeh obara  :cry: :cry:. . Ajde u redu to,ne vredi patiti,ali kako da joj pridjem,da joj se obratim,da joj bilo sta kazem,sramim se svojih postupaka Smile Smile :-k Smile4. . Pokusao sam za Novu godinu,da preko druga saznam imam li prolaza,odgovorila je ono sto sam i zasluzio. .  Ali prosle sedmice mi je prisla u kabinetu sela kraj mene i krenula sa pricom,ne dugo na 5-10 min,nista konkretno,nisam znao kako da se odnosim prema njoj,dobro sam razmislio prije svakog odgovora/pitanje,nisam htio da je povredim opet. . Zatim primetio sam da me ponekada pogleda onako "u prolazu",ali me ipak pogleda,sto mi daje nadu,koliku toliku,iako imam strah od toga da bi se mogao razocarati,pa ne dajem sebi neku preveliku u tehu u tim pogledima. . Pa sada ne znam sta da radim sta mislite vi,ima li neko ko je prosao kroz nesto slicno,da mi moze pomoci,molim vas,svaka pomoc je dobrodosla :) Molim vas ljudii,hvala svima unapred. . Poz za sve  :D :[115]: :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
zakljucavajte ovu temu dok bambina ne dodje da je vidi  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
У међувремену, дајте онај клип са Божовићем.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
У међувремену, дајте онај клип са Божовићем.  Smile
Smile



Inace @narodnjak, ako ti je stvarno stalo pa probaj ponovo. I da te odbije pa makar ces znati na cemu si ako nista vise...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
...ali nakon koncerta Miroslava,setio sam se nje

awww... that's so sweet  Smile

Saznaj da li ima dechka, ako ima, ostavi je na miru i posveti se drugim stvarima, ako nema, isprichaj joj sve ovo shto si nama, odnosno upravo to - kada si i shta si sve shvatio, zashto si se tako ponashao i slichno, ali nemoj da forsirash pomirenje, nego olakshaj dushu pred njom, pa neka ona "presudi" shta ce dalje biti...

Tvoje je za pochetak da ispadnesh chovek, a da li ces pritom da postanesh i ponovo njen dechko, vreme ce pokazati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 6300
Прогони је, пиши јој писма сваки дан, шаљи јој руже на кућну адресу, прати је, чекај је око њене куће, где год крене, успећеш сигурно  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
sto volim ove sto se uclane da otvore temu sa proksija pa se vise nikad ne uloguju na forum, pritom mesaju sve dijalekte  po malo  Smile

sto se teme tice, ubuduce izbegavaj Miroslavove koncerte, obzirom da ti skode  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
sigurno je puno lijepa...cim si u njoj trazio utjehu...zbog neke gruge lijepe.. Smile
te utjehe i zamjene u oba slucaja musko-zenski...
su obicno neki skart  Smile  Smile
staka.. Smile da se poguras malo i sutnes je... Smile
a ti se zaljubio u staku i skarat  Smile
kad si zaljubljen...i nasminkana svinja ti lici na leticiju kRastu  Smile

da  ti ja ka'em nesto... Smile zene su ti ko i godine..dolaze..odlaze....i uvijek ce ih biti  Smile
i sto ih vise upoznas ..i sto ih vise konzumiras...sve si umorniji i stariji.. Smile
a one su sve mladje i ljepse... Smile

sve u svemu...neces se ti njih tek tako lako rijesiti... Smile
ako jedna vidi da si povredjen i emotivan..is ta znam..obavezno ce jos najmanje tri doci da te malo
sjebu... Smile onako iz zajebancije  Smile Smile Smile Smile
ima sto puta da ti zivot sjebu i upropaste  Smile

one ti traju koliki im je rok trajanja...to ti je zavisno od modela...gdje je i kako uzgajan... Smile
i znaj kad  jednu takvu koja te sutnula... zoves i trazis.....nece se nikad javiti i vratiti... Smile
pre ce ti se vratiti da je poslaljes u pi** materinu i kazes...kravo jedna.. zvaljava Smile
i da je ne fermas tri posto...a ni  dva posto... Smile
...nego kad je zoves..i pizdis...nece se vratiti...
ali obavezno druga ce se javiti... i pocet motat oko tebe... Smile
ja ne znam zasto to...ali je tako...uvijek  Smile

i nemoj da budes lud da to propustis...bolje je da ona tebe gotivi i da te voli..nego da ti nju volis...
jer tako je drzis dok ti treba i dok ne naleti nesto normalno... Smile
i onda je sutnes..a ako je ti zavolis..i ona to zna..onda....ce ona tebe sutnuti...
jer ti je vec vbolis..i to ona zna.sad treba neko drugi jos da je zavoli... Smile  Smile Smile Smile Smile

uglavnom... jednom te je sutnula i opet ce.... Smile
zato zaboravi tu malu rospiju i nadji sebi normalnu i postenu curu..
koju mozes vucat za nos i vrtit oko sve i jednog prsta... kako ti hoces... Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
hahah bobak za predsednika Smile

Prvo nadji drugu... ODMAH
Drugo smanji kontakt sa njom na minimun minimuma
Trece nemas sanse kod nje! (iskusio isto)
Cetvrto Batali je imas mnogo drugih.
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
Hvala ljudi svima na savetima,iako su pogleda na ovaj problem razliciti skoro kod svih,pokusat cu nesto iskombinovati,pa sta bude islo,bude :D

I da, PS.  Javila mi se na fb :D Ako Bog da mozda bude nesto :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:22:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: jadi Ljubavni

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.