Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:28:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubavne SMS poruke  (Pročitano 84747 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mi smo tim i borićemo se za to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 20629
Zastava tamo gde nebo ljubi more...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Ace 5830
Istina je da ne znamo sta imamo dok to ne izgubimo,
i  ne znamo sta nam nedostaje dok to ne nadjemo...
IP sačuvana
social share
Never drive faster than your guardian angel can fly!!!



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
1. Ponekad poželim da ti čujem glas, da srušim sve između nas. Ponekad poželim da vrisnem snažno: ''Ja te jos uvek...'', ma nije važno!

2. Dani prolaze, vreme se gubi, ne daj me, ljubavi, žele me drugi, ne daj me, ljubavi, čuvaj me za sebe, kunem ti se, ljubavi, volim samo tebe!

3. Traži mi život - tebi ću ga dati, traži da umrem - srce će mi stati, ali nikad ne traži da odeš od mene - jer umesto krvi tečes mi kroz vene...

4. Ako me voliš, reci mi to tiho, da za našu ljubav ne čuje niko. Ako me ne voliš, reci mi glasno, da mi već jednom sve bude jasno!

5. Nemoj da patiš, suze da liješ, ako me voliš, nemoj da kriješ. Ne muči srce, ne muči sebe, jer možda i JA VOLIM TEBE!

6. Noćas se nešto lepo sprema, ti si kraj mene, iako te nema, osećam ti usne i tvog dodira moć, ljubavi, zelim ti laku noć!

7. Klečim ispred slike tvoje, suze se slivaju niz lice moje. Sklopljenih te ruku molim: ''Vrati mi se, jer te volim!''

8. Duboko veruj u ono sto želiš, i ne zaboravi: ''Izgubljeno je samo ono cega si se odrekla'', a u život želi samo jedno: ''Da ne voliš izgubljeno, i ne izgubiš voljeno!''

9. Ja ne znam gde si, ne znam s kim si, ne znam sta radiš, ni kako živiš, ni gde se krećeš, ali znam da iz mog srca nikad izaći nećeš!

10. Živećeš u mom srcu i mojoj dusi, i ako se nasa sreca stvarno rusi, proci ce vreme i jos mnogo toga, a ti neces iz zivota moga!

11. I ove noci, sanjajuci da si pored mene, zagrlicu jastuk umesto tebe i u tami trazicu odraz tvoga lica, jer daleko je sada moja spavalica!

12. Ti si najlepsa ruza sto u mojoj basti mirise, tvoje ime u mom srcu vecno ce da pise. Zelju za tobom vreme ne brise, svakim danom volim te sve vise!

13. Ovde je noc i svuda je tama, moja dusa bez tebe je sama, nebo je tamno, a mesec vec drema, kako je tuzno kad tebe nema!

14.  Kad kazem zivot, setim se Boga, kad kazem ljubav, pomislim na znas vec koga, sta je ljubav, kad pitaju mene, ja se osmehnem i pomislim na tebe!

15. Lezim u sobi, srce mi tuce, misao stalno ka tebi me vuce, pitam se gde si i sta li sada radis? Da li me sada u mislima nezno mazis?

16. Ne prekidaj nit koja donosi kraj, zauvek ces ugasiti u mojim ocima sjaj, ako tvoja ruka prestane poruke da mi pise, bacicu telefon ne treba mi vise!

17. Daleko si, duge su mi tamne noci, al' mi ljubav daje snagu da izdrzim u samoci, daljina nas deli, ali ljubav spaja, al' znaj tesko je bez tebe i tvoga zagrljaja!

18. U tihoj noci, dok srce strepi, seti se mene, andele lepe, i ne ljuti se sto ti pisem, jer bez tebe tesko disem, i jos jednom te molim, ne ljuti se sto te volim!!!

19. Da ti kazem volim te - malo je, da ti kazem ljubim te - rano je, da ti kazem ne mogu bez tebe - necu radi sebe, ali znaj da ipak mislim na tebe!

20. Nocas lazem sebe, dobro mi je i bez tebe, ali srce tajnu krije, nikad gore bilo nije. Nocas necu plakati, jer suze nisu lek, ali zapamti ove reci: volecu te zauvek!

21. Greskom ce ti stici poruka sa mog broja i pisace: VOLIM TE LJUBAVI MOJA!!! Zbog stalnog prisustva tvog lika u mojoj glavi, srce cesto NAMERNE greske pravi...

22. Okrecem broj, cujem ti glas, ti i ja, al' nema nas! Ako te iko pita ''volis li koga'', seti se mene i reci ''nikoga''.

23. Muzika svira, srce place, ja te volim sve jace i jace. Ako me zaboravis nek' ti je srecno, ja tebe volim i volecu te vecno!

24. Ako umre ljubav,umiru i snovi,camac bez vode ne moze da plovi,ko nebo bez sunca,mesec bez noci,i ja bez tebe znam da necu moci!!!

25. Mozda ja nisam kisa, ali tiho padam, mozda sam prazna, ali se tebi nadam. Mozda ja nemam srece, ali ti si mi sve. Mozda ja tebe volim, a ti mene vise ne!

26. Bicu tu, veruj mi, kad te svi ostave, ljubicu te kao niko, kad te svi zaborave. Znaj zivecu vecno da budem pored tebe, jer hocu tvoju ljubav samo za sebe!

27. Like NIKE without AIR, like TEDDY without BEAR, like SKY without BLUE,... would be MY LIFE without YOU...?

28. Voleti nekog, a ne biti sa njim, isto je kao biti kaznjen, a ne biti kriv.

29. I want to have you by my side, without you I can't sleep at night. The only thing I want to do is to be in love with you...

30. Ako ti sneg zaveje prozore, hladan mraz zaledi najdrazi cvet i razbesni te nevreme, ne dozvoli da ti zima zaledi secanja na mene!

31. Sedim i drhtim, u srcu hladnoca, nije to zima, to je samoca, nocima te sanjam, u mislima molim, ne znas i ne slutis koliko te volim!

32. Kad se poklope kazaljke na satu, i kad otkuca ponoc, ti zatvori oci i stisni ih jace, seti se onoga ko zbog tebe place.

33. Ti nisi cvet koji jednom mirise, ti nisi bice koje se voli jednom i nikad vise. Ljubav je na svetu najvise, a ti si mi i od ljubavi vise!

34. Treba mi osmeh tvoj, treba mi ljubav tvoja, hoces li da budes momak moj, a ja devojka tvoja?!

35. Sedim u mraku sobe svoje, suzama pisem ime tvoje, jos uvek se tebi tiho molim, oh, kada bi znao, koliko ze volim!

36. Veceras cu, kao mesecev zrak, stici do tebe, tiho kroz mrak. Stavicu poljubac na obraz tvoj, lepo mi spavaj, andele moj.

37. Nemoj da me gledas, dok te gledam, jer ce oni sto nas gledaju, gledajuci kako se gledamo, pomisliti da se volimo!

38. Pisem ti ovu poruku, ne za uspomenu, jer ona bledi, ne za secanje, jer ono nestaje, vec za ljubav, koja nikad ne prestaje!

39. Voli, ljubavi, nemoj se kajati, jer ovaj zivot nece dugo trajati!

40. Jedan poljubac na lice tvoje... lepo spavaj, sunce moje! Jedan poljubac na usta tvoja... lepo spavaj, ljubavi moja! Jedan poljubac na vrat tvoj... lepo spavaj,andele moj!

41. Kazu ljudi da je lepo u raju, a ja kazem da je jos lepse u tvom zagrljaju!

42. Prolazi jesen, uskoro ce zima, sve manje nade za nas ima. Mozda cu naci neke slicne oci, ali sta mi one vrede, kad bez tvojih necu moci!

43. Nije bitno gde si ti, a gde sam ja. Nije mi bitna ova daljina sto nas razdvaja. Bitno je da si ti tu gde treba da budes - vecno u mom srcu.

44. Odvedi me sreco, negde daleko, tamo gde more ljubi obale svoje, vodi me tamo gde zive srecni, gde ljubav postoji samo za nas dvoje!

45. Neko te mnogo voli, necije srce za tebe gori, iz necijih ociju suze teku, neko ti zeli ljubav i srecu... a, taj neko sam ja, koja te voli od kad te zna!

46. Ti si jos tu na usnama sto gore, ti si jos tu gde je srce moje, ti si jos tu, jos teces, i kroz vene, ti si jos tu, a nisi pored mene!

47. Kad se nase oci sretnu i moj pogled padne dole, treba da ti bude jasno, da se nasa srca vole!

48. Daljine razdvajaju ljude, zbog njih se tuguje i place, ali onome ko voli, daljine nista ne znace!

49. Na tebe cu prestati misliti kad tisina progovori, kad se spavalica obraduje zori, kad cvece poraste iz stakla i kad se smeh procuje iz pakla!

50. Ovo malo duse sto u meni dise, sve cu tebi dati, da nemam nista vise.

51. Lomio me zivot, varali me ljudi,s ad mi ljubav treba, ti mi ljubav budi...

52. Ha! Kao stigla ti je poruka i ti mislis da sada neko misli na tebe!? E, niko ne misli na tebe, nikoga nije briga za tebe i bas niko te ne voli,... vise od mene!!!

53. Obecavam da te necu zvati, obecavam da ti necu poruke slati, obecavam da te necu cekati, da te necu sanjati, da te necu voleti,... ali isto tako ti obecavam da ova obecanja necu ispuniti!

54. Ne znas ti mene i moje cari, samo mi jedno vece podari. Najlepse zelje nosim sa sobom, bas mi se nocas ljubi sa tobom!

55. Kada se sretnu oči naše, spustiću pogled dole, neka ti bude jasno da te moje oči vole. Teram te od sebe, sa sobom se borim, želim da te mrzim, a prokleto te volim!

56. Ti ne poznaješ noć kao ja, ti mirno spavaš, dok ja nemam sna. Tvoja duša je puna, dok moja nema dan, niko te nije voleo kao ja!

57. Razloga je milion, a opravdanja nema, večnost je duga, a vremena nema, život traje dugo, a sreće nema, mislim o tebi, a tebe nema!

58. Moje srce nije staza da prođeš i odeš. Moje srce nije kamin, da se zagreješ i odeš. Moje je srce božji hram - uđeš jednom, ostaješ zauvek!

59. Crvena ruža na mom stolu, jedina uteha u mom bolu,, stoji u vazi i tiho vene, jer ti ljubavi nisi kraj mene!

60. Možeš da me ne čuješ danima, da me ne vidiš nedeljama, da me se ne setiš mesecima, ali ako ti i za 100 godina zatreba neko, znaj da ću uvek biti tu samo za tebe!

61. Anđeo mi noću dolazi u snove, anđeo noće stalno me zove, anđeo noću želi me za tebe, ali ja neću anđela, ja hoću samo tebe!

62. Živi, nemoj stariti, ponos nemoj dati, život često zna da boli,ali imaj nade da te neko voli,možda neko za tebe diše i upravo ti poruku piše!

63. Kad se po nebu raspu zvezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, znaj da te volim, anđele moj!

64. Zatvori svoje srce i čuvaj ga za mene, doći će možda i za nas vreme. Ja nisam osoba koja voli laži, zato me čekaj, jel važi?

65. Nema poruke, nema poziva, a moja duša tebe doziva. Strašno ubija ova samoća, oko srca je velika hladnoća.

66.Ti na jednom, ja na drugom kraju, kao anđeli u nebeskom raju. Anđeli se sastaju sa Bogom, a ja se nadam da ću se sastati sa tobom.
« Poslednja izmena: 30. Dec 2006, 16:08:33 od crvena djavolica 07 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
#Moje raspolozenje nije uvek isto... ali u svakom od njih te jednako volim!

#Svaki sekund je ispunjen tobom, cak i kad nisi tu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 20629
Zastava tamo gde nebo ljubi more...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Ace 5830
"...Svoju snagu prepoznacesh po tome,
   koliko si u stanju da prebrodish trenutak.
   Jer trenutak je tezi i strashniji i duzi
   od vremena i vechnosti."
IP sačuvana
social share
Never drive faster than your guardian angel can fly!!!



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Ja sam tvoje pile, što plače za tobom, ja sam tvoje mače, što mjauče za tobom, i imam srce, što kuca samo za tobom.

Anđeo mi noću dolazi u snove, anđeo noće stalno me zove, anđeo noću želi me za tebe, ali ja neću anđela, ja hoću samo tebe!

Živi, nemoj stariti, ponos nemoj dati, život često zna da boli,ali imaj nade da te neko voli,možda neko za tebe diše i upravo ti poruku piše!

Kad se po nebu raspu zvezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, znaj da te volim, anđele moj!

Ako ti ikada padne na pamet da me povredoš, nemoj mi zabijati nož duboko u srce, povredićeš i sebe... jer si ti već dugo u njemu!

Zvezde trepere i ja sam tu, tiho ti govorim I LOVE YOU. Pričaš mi priče, glas ti je tih, nežno ti govorim ICH LIEBE DICH!

Pogledaj na sat i sve će ti biti jasno, niko nikome ne piše ovako kasno. To rade samo oni kojima je do nekoga stalo, a zašto ja to radim, razmisli malo!

U kasne sate duboke noći, kada su svima sklopljene oči, mislim na tebe, polako dremam, ne mogu da zaspim, jer tebe nemam!

Neko ko mi treba, pored mene nije, neko ko mi treba, u snu mi se krije, neko ko mi život znači, u mislima mi skita... Neko koga volim, sada ovo čita!

Ja ti nudim ljubav, ja ti nudim sreću, nemoj da se plašiš, prevariti te neću. Ja ti pružam ruku, ja ti dajem sebe, a sve ostalo zavisi samo od tebe!

Neću da te napustim nikad, jer mi je do tebe stalo,uvek ću biti kraj tebe, čak i kad ne bude trebalo. Ti si moja sreća i moje sve, kratko ću ti reći: da, ludo volim te!

Zatvori oči i utoni u san, biću pored tebe, dok ne svane dan, grliću te jako, maziti polako, a kad dođe novi dan, poželećeš da to nije bio samo san...

Stani na prste i pogledaj iza sebe - zar ne vidiš ljubav koja gori za tobom? Možda je prepoznaš, a možda i ne, ali zapamti - značiš mi sve!

Postoje noći kada suze same teku, kada čoveka srce boli, kad nema hrabrosti da moli, kad oseća samo jedno, da te beskrajno voli!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 20629
Zastava tamo gde nebo ljubi more...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Ace 5830
* Ne mislim ja na tebe, nego mi ti stalno dolaziš u misli.

*Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

*Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

*Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

*Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

*Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

*Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

*Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!

*Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...

*Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.

*Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

*Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...

*Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj

*Zvijezde mogu pasti, sunce moze nestati, ali te voljeti necu prestati.

Smile
IP sačuvana
social share
Never drive faster than your guardian angel can fly!!!



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Žuta ruža tiho vene, nemoj nikada zaboraviti mene. Ni ja tebe neću, dok mi smrtnu ne zapale sveću i dok sveća tiho gori, još će srce moje da te voli.

Poslaću vetar da ti miluje kosu, za svako dobro jutro, poslaću ti rosu, poslaću ti mesec da ti noću sja, a što se tiče poljubaca, to ću lično ja!

Put do zaborava je kratak, zato koračaj sporije, da me se duže sećaš!

Zatvori oči i videćeš kakav je moj život bez tebe!

Onaj ko kaže da te voli - možda ima pravo, onom ko kaže da te obožava - njemu veruj malo, ali onog ko ćuti i tajno pati - njega voli i pamti!

Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne može svako! Koliko te volim, to se teško piše, jer svakog dana, volim te sve više!

Ja ne znam da živim, niti sam to znala, za trenutak sa tobom, ja bih sve dala, ne treba mi život, to imaju svi, ja sam izuzetak - meni trebaš ti!

Eh, da mogu u zagrljaj ti doći u ovoj hladnoj noći, da stavim usne na tvoje, i kažem ti - volim te, milo moje! Bio bi to poljubac vreli, al' uzalud, daljina nas deli!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 20629
Zastava tamo gde nebo ljubi more...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Ace 5830
Traze se najljepse okice, bez dokumenata su presle granicu prijateljstva, bez dozvole ukrale moje srce. Posljednji put vidjene u mojim snovima.


Trazi mi zivot, tebi cu ga dati, trazi da umrem i srce ce stati, al nikad ne trazi da odes od mene, jer umjesto krvi teces mi kroz vene...


Trazila sam neke druge oci ljepse nego sto su tvoje, ali kako da ih nadjem kad takve oci ne postoje!!!!!!


Trebas mi kao zori sunce, kao suncu zrak, kao kisi kap, kao plimi oseka, kao tisini nemir... kao krv veni, tako ti trebas meni.


Trebas mi... da ti pruzim ono cega sam puna: paznju, njeznost, ljubav, poljupce, srecu... cekam i cuvat cu sve ovo za tebe, jer znam da to zasluzujes!


Trenutak je dovoljan da se upozna, trenutak je dovoljan da se zavoli. Ali samo trenutak moze razoriti sve sto je trenutak uspio stvoriti.


Tvoj osmjeh stoji kao sunce. Tvoj pogled pogadja me u srce. Tvoje oci mi nocu nedaju mira, a tvoj poljubac me u dusu dira!


Tvoja ljubav je kao potok sto iz raja tece, zbog tebe je moj zivot pun srece. Saljem ti poljubac sladji od meda, ti si ono sto meni u zivotu treba!


Tvoje su oci dva bisera koja svijetle u tami ovog mracnog svijeta i koje osvjetljavaju put mojoj dusi!

@djavolice...  Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Never drive faster than your guardian angel can fly!!!



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Sviđaju mi se tvoje usne, samo da znaš. Ali još više bi mi se svideo tvoj poljubac koji nikako da mi daš!

Probudi se, srce, kad te nežno ljubim, probudi se, srce, želim da te ljubim. Poljupci moji, lepši su od sna, probudi se, ljubavi, jer volim te ja!

Noćas se nebo na oluju sprema, toliko te želim, a tebe nema. Opet će padati one letnje kiše, kako da ti kažem da od tebe želim više?

Smem li da te volim, često pitam sebe. Ne smem da ti kažem, da mislim na tebe. Šta tražiš od mene, reci mi, jer te molim. Onda ću znati, smem li da te volim!

Noćas misli na mene, jer ovo nebo ima magičnu moć, možda se stvorim kraj tebe, i poljubim te za laku noć!

Nije vreme prekrilo tragove tvoje, nije tačno da smo prošlost postali nas dvoje. Nije ljubav reč što se lako briše, nije tačno da te ne volim, jer volim te sve više!

@ mis_sp
ne zahvaljuj se meni, nego onome ko mi šalje ove poruke...
svaka čast i tebi!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:28:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.