Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:38:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ljubav?  (Pročitano 11834 puta)
05. Okt 2009, 11:54:33
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Linux
Browser
Mozilla
Radi se o meni,mojoj devojci i njenoj kcerki.Ja sam razveden vec pet godina a moja devojka iliti zivotna saputnica jos nije ali ce uskoro biti.Zajedno zivimo cetiri godine,znaci nas troje.Njena kcerka je imala sesnaest godina kad smo poceli da zivimo zajedno.Ja i moja devojka se znamo skoro dvadeset godina,znaci da ja i njenu kcerku poznajem jos dok je bila malo dete, ali nikad nismo niti mogli pomisliti da cemo jednoga dana ziveti zajedno jer sam ja bio ozenjen a ona udata.Ja sam mislio da je ona sretna u braku,isto to je i ona mislila za mene,ali ispostavilo se da nije bilo tako.I tako malo po malo,sretnes se negde razmenis par reci i tako sve pocne.Kad je izmedju nas pocelo ja sam vec bio jednu godinu razveden.I tako nakon nekog vremena mi smo odlucili da se njih dve presele kod mene.Sve je bilo u redu,slagali smo se i sve islo normalnim tokom.Moj odnos prema njenoj kcerki je od prvog dana bio ocinski,sto je i ona prihvatila(ovde moram dodati da ja nemam svoje dece) i sto je mene naravno obradovalo.Sve je bilo u redu do pre nekoliko meseci.Njena kcerka je imala vezu sa jednim deckom i ta veza je trajala tri godine ali su se uvek cas rastavljali pa opet bili zajedno i tako citavo vreme.Ja sam pokusao da joj sve to olaksam davajuci joj savete i pricajuci sa njom,posto je i ona trazila razgovore sa mnom.Znaci da me je prihvatila jednim delom kao oca i jednim delom kao prijatelja.
Medjutim pre nekoliko meseci se nesto cudno desilo kod nas u kuci.Ja i moja devojka imamo super odnos i slazemo se,nikada nismo imali neku svadju i slicno.Uvek se poljubimo,zagrlimo,mislim onako normalno kao sto to radi celi svet.Odjedno je to pocelo njenoj kcerki da smeta i ona je to otvoreno pocela pokazivati,nekad bi pocela da vice,nekad bi jednostavno otisla u svoju sobu i zalupila vratima uz komentar da ona to ne moze vise gledati.
I tako je ona (kcerka) pocela da trazi savete od mene ali o intimnim stvarima,najpre o osecanjima u jednoj vezi pa onda i o seksualnim pitanjima sto meni nije bilo bas prijatno,jer te razgovore je ona skoro uvek trazila kada bi nas dvoje bili sami.I tako sam ja nj jednom pitao zasto njoj smeta ako se ja i njena mama zagrlimo i ona je opet odgovorila da njoj ta slika ne treba pred ocima i da ona to ne moze da podnese.Mislim ako joj to nije smetalo kada je imala sesnaest,sedamnaest godina zasto joj smeta sada kada ima dvadeset?
Onda sam ja poceo malo da razmisljam o cemu se radi i dosao sam do zakljucka da je ona mozda zaljubljena u mene,jer ona uvek pazi gde ja idem i pita gde idem,kada cu se  vratiti.Uvek gleda da li je neka zena pored mene ili ne,uvek pazi sa kim ja razgovaram i sa kim se druzim.Jednostavno receno ljubomorna je na svakoga ko je u mojoj blizini pa tako i na svoju majku.
A,ja?Nikad nisam ni pomislio na nesto a kamoli pokusao,jer sam je prihvatio kao svoju.
Medjutim u zadnje vreme se i to promenilo,jer nekako je ne vidim vise kao dete nego kao odraslu zenu i svaki sekund proveden sa njom je neka vrsta uzitka.Razgovaramo o svemu i svacemu,smejemo se,jednostavno razumemo se.Njoj godi kada je sama sa mnom a isto tako godi i meni kada sam sa njom.Ne bih zelio da sad neko nesto pogresno shvati,nije do sada bilo ni poljupca (osim u obraz) niti bilo cega drugoga.Ali situacija je,ne znam kako da kazem,ne fali mnogo pa da zavrsimo u krevetu.Uz sve ovo moram jos dodati da je ona prava lepotica i da fantasticno izgleda i da kada smo kod kuce ona se uvek obuce nekako izazovno i da se tako i ponasa.
Nemojte me pogresno shvatiti ali ja njenu majku volim,volim i nju(kcerku) ali vise nisam siguran na koji nacin je volim.Njenoj majci sam ispricao sta mislim i pazi sad iznenadjenja i ona isto to misli,ali vise nece sa mnom da o tome razgovara sto ja u jednu ruku i razumem ali opet mislim ako ne razgovaramo otvoreno da ce biti mozda jos gore,jer ja ne zelim izgubiti ni jednu od njih.
Razbijam glavu svaki dan ali ne znam sta da radim i pojma nemam sta se sa mnom dogodilo,jesam li mozda i ja zaljubljen u nju i ako jesam sta i kako dalje? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ergh... ona ima 19. godina? Iznajmite joj stan. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Mozda joj je samo potrebna paznja, ljubav...  Smile
Jadna njena majka ako je oboje ispalite  Smile
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 17:45:39 od pljevljani »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Samsung S8
Lepo ti Anea rece covece, iznajmite joj stan pa neka zivi sama. Naci ce decka for sure.

IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Kao prvo, svaka čast na ovolikoj iskrenosti i otvorenosti, najpre pred sobom.
Treba biti prilično snažan pa sebi ovakve stvari priznati.  Smile

Drugo, ta devojka (ćerka) je, koliko god tebe prihvatila kao očinksu figuru, dete razvedenih roditelja.
To je zasigurno imalo uticaja na nju, a ima ga i na njeno ponašanje.
E sad, kakvog uticaja, o tome ne bih da spekulišem, jer postoji zaista velika verovatnoća da ću otići u neke nebulozne pretpostavke.

Dakle, i meni se ideja da je izdvojite iz kuće nekako najviše dopada.
Ona jeste u neku ruku solomonsko rešenje, ali zaista ne mogu da se setim nijednog boljeg.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3220
A ako nemate  uslova (para) da joj iznajmite stan, mozda joj pomogne i odlazak kod psihologa na primer.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
Jadna njena majka ako je oboje ispalite  Smile

   Zamisli to... Smile

   Ma, ne vredi, ona ne moze biti sigurna u svoja osecanja jer su joj se pomesala prilikom razvoda roditelja, tako mi deluje. I kada joj iznajmite stan, opet ce se u toku zivota pojaviti nesto sto ce je zbuniti, pa ce reagovati tako nekako. Ako neko zna sta sam ja sad rekao... Uglavnom, psihijatar/psiholog je verovatno najbolje resenje, ako zelite i njoj stvarno da pomognete.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
da kada smo kod kuce ona se uvek obuce nekako izazovno i da se tako i ponasa.

Mala sa 20 godina vec zna znanje ,nista cudno kad su danasnje devojcice u pitanju .Na vama je dakle da se obuzdate i ne ponasate kao da ste njen vrsnjak .A ako ne uspete ,bice jako teska i mucna sitacija u kuci .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Vesela neka porodica.  Smile

O tome šta ona misli i oseća možemo samo nagađati, i postoji realna šansa da odemo u pogrešne pretpostavke.

U svakom slučaju bi trebalo da razmišljaš mozgom a ne srcem (htedoh reći nečim drugim, al nema veze   Smile ), odnosno razmišljaj na duže staze i na dugoročne posledice koje će ostaviti tvoji postupci.
U tvojim godinama, čovek bi trebao da bude principijalan i da se drži svojih pravila.
Koje naravno tek treba da postaviš, izgleda.

PS. Ne može to biti ljubav, to može biti opsesija (možda hir), zbunjenost... Nikako ljubav.

PSS.
kada smo kod kuce ona se uvek obuce nekako izazovno i da se tako i ponasa.
Osim ako ti ne šeta u tangama i podvezicama ispred nosa...  To ništa ne znači.
Današnje devojke sve izgledaju neukusno i vulgarno. Dovoljno ti je da prošetaš gradom i zapazićeš istu stvar.
A to kako se ponaša je možda pogrešno protumačeno.
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 16:02:22 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Moram da primetim da i pored nasiroko objasnjenog problema nisi napisao sta je sa devojcinim ocem ,i njegovim odnosom sa kcerkom... da li se vidjaju, kontaktiraju, koliko, i sl...
Neke devojcice sa svojim ocevima razviju poseban odnos: Otac je "kul", mator ali sa mladalackim nacelima, urban tip, zna tvoje drustvo, mozete da pricate o svemu... i prosto se vremenom prevazidju granice klasicnog otac-kcerka odnosa, i prica se podigne na malo prisniji nivo.
To je tacka savrsenog odnosa izmedju oca i cerke.
U tvom slucaju je najverovatnije doslo do deformisanja ove dijade, i pogresnog usmeravanja seksualnosti devojcice.
Sta je razlog tome, a s obzirom da je devojka u godinama kada se izlazi i zabavlja sa muskarcima, samo ona zna...

Imas u kuci zgodnu devojku od 20 godina, provokativno se oblaci, ponasa, flertuje... prirodno je da se muskarac uzbudi, i ja potpuno razumem tvoje nagone i emocije, ali to ne znaci da uvek moras da odreagujes u skladu sa njima.
Imala 15, ili 20, it doesn't make any difference... ONA je dete, a TI si odrastao covek, i kao takav moras izbegavati da postupke svodis na guranje kite u sve zensko u blizini, posebno ako imas partnerku, i posebno ako je ona partnerkina cerka.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:38:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.