Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 01:25:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav na daljinu?  (Pročitano 11817 puta)
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2979
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Ја бих рекла да она убија досаду мало, чисто да има неку занимацију током дана.
А и вероватно се 'охладила' из разлога што си јој скидао звезде са неба, па се сморила, јер је добила шта је хтела и нема за шта да се бори више.
Мој савет ти је да батаљујеш све то, пре него што се још више заљубиш, касније ће бити горе.
IP sačuvana
social share
Да ли ме волиш или мрзиш?
У сваком случају имамо проблем.
Dr House
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ili ima drugog.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
bolje, Ljubav na duzinu? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
a ljudi su jednostavno procitali naslov teme i odgovorili a napisao sam u prvoj recenici da problem bas nema veze sa naslovom  ..aj valjda neko procita cjeli tekst pa kaze nesto Smiley

1 od 100 da ces naci emocionalnu srecu na netu sa kojom ces imati nesto vise. to ti je otprilike kao kad frajer i riba odu u knjizaru misleci da ce tamo upoznati nekog pametnog i razlicitog od svih onih koji su ti dosadili jer lice jedan na drugoga ....i nadju se bas u knjizari...  Smile

tako ti je i na netu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5701
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
pa covjece,ti si lud  Smile
izadji u grad pa upoznavaj djevojke,nije net za toga  Smile
IP sačuvana
social share
- Besramno, Mefisto, zaista besramno - reče zgađeno Gospodar Raja i stade pred mene, ne skrivajući docrtane rupe od zarđalih eksera. Apostolke rupe, masna kosa preko ramena i belo haljinče. Gospodar Raja. Tužno i smešno u isti mah.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung 111111
Sto ja nemam ovako smesne probleme u zivotu , pisam se na zivot Smile

Brate,prvo..(naslov) .. Veza na daljinu moze da uspe samo ako je ovo 1975 a ti si otiso u vojsku na 3 godine,pa te prekomanduju sa mesta na mesto na godinu dana  Smile
Realno izbegavaj tako nesto..
A vidim ima 18 godina.. Smile
Dobro ajde..devojka sa 18 je kao neko sa 22/23 .. Zene kao sazrevaju ranije XD Taj bulsit kad cujem uvek se smejem ali dobro neka bude tako Smile
Ta devojka koja ima 18 godina ne moze tu tvoju vezu da shvata kao ti koji nzm kolko imas godina.
Poenta..ti si njenu neozbiljnost,shvatio preozbiljno  Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Poenta..ti si njenu neozbiljnost,shvatio preozbiljno
Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
hvala ti na odgovoru i dobar je..ali curi je ok veza na daljinu i nije protiv toga..ali samo kaze da nemamo tu neku hemiju ali opet ima tu nesto jer da je samo do te hemije nebi ovoliko se culi i nebi joj tesko palo da se necujemo vise...htio sam nekako opisati je pa da mi neko kaze kako da pricam sa njom kako da je zadivim..osvojim...

Iako postoji nesto,ne znaci da je hemija...Mozda joj je stalo do tebe samo kao do osobe,jednostavno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 141
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
wow stvarno dobrih odgovora ima i hvala vam na vremenu i trudu..
a sad..nisam ja ni trazio vezu neku na netu to je slucajno i nije to veza sad..znamo se godinu ali mi se skoro pocela svidjati i od skoro sam takav prema njoj ili sam tek skoro to shvatio..ona nema drugoga..nema momka ali sa nekim bude tu i tamo..znate na sta mislim ne sa istim..ali to mi bas i ne smeta..
a nisam joj dosadio i nisam skudao zvjezde jer kazem to je skoro pocelo

Poenta..ti si njenu neozbiljnost,shvatio preozbiljno

e vidis..mozda mi se bas toga i svidja jer mislim da je ona bas dobra i ozbiljna cura..jednostavno nije o neko ubijanje dosade i slicno vec joj je uvjek drago cuti me i nedostajem joj kad se necujemo neko vrijeme..mislim dan dva..
ona se zapravo kao pravi onako hladna ali mislim i siguran sam da nije takva osoba vec da je bas suprotno ali mi je tesko doci do toga..dobro tesko je to ovako..ali mislim da mi se radi toga bas i svidja..
da istina je da ne zli vezu zbog nekih stvari jer mislim da je ta hemija samo izgovor ali ni sam neznam sta je zapravo..pa sam se zato i javio i pokusao sto bolje objasnit sve pa da cujem druga misljenja..
ugl je neznam zapravo neznam sta zapravo misli i hoce jer nekad jedno kaze nekad drugo kao sto sam rekao nije skroz otvorena prema meni..ali to je ok jer ipak je net ovo a samo se jednom vidjeli...
ona kaze da joj se svidjam i da joj je stalo do mene i da zna da bi joj samnom bilo fino..a onda kaze da fali neka hemija sto bi je zadrzala..sto mislim da je glupost..
kaze da mi vjeruje i da se osjeca sigurno uz mene..ali kao da uvjek unisti nesto dobro jer ulaže u budale..

ugl stvar je u tome da mi se cini da je ona zapravo super osoba..dobra i emotivna i da mi se zbog toga i svidja jer mislim da bi mi odgovarala bas..ali me zbunjuje jer neznam sta zapravo misli i hoce a kad pitam ne kaze nikad ono pravo jer kao da ni sama nezna sta hoce zapravo ali sam siguran da joj je stalo do mene i to dosta..

ko zna sta sam ja sad sve gore ispisao haha ali dobro valjda je nesto razumljivo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Imaj u vidu da na netu ljudi u vecini slucajeva stvaraju nerealnu sliku o sebi.
Svi su dobro,fini,i jaki na recima.Moze se lako desiti da je uzivo to ustvari peta osoba(sto je izgleda slucaj).
Idealizujes previse,ne treba to da radis.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 01:25:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.