Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:11:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav na daljinu  (Pročitano 13862 puta)
22. Jun 2007, 15:59:17
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Razmisljala sam da li da ovu temu postavim u psihologiju ili ovde, ali s obzirom na to da najvise ima veze sa ljubavlju, onda joj je valjda ovde mesto . Smiley

Sta mislite o ovakvim vezama, da li realno mogu uspeti, da li biste se ikad upustili u vezu na daljinu?
Koje su mane, a koje prednosti (ako ih neko uopce vidi  Smile )

Do pre 2 godine, i ja bih kategoricki odbila mogucnost postojanja takve veze, dok se moja drugarica nije pocela zabavljati sa momkom iz Zagreba. sve je pocelo kao ljetna romansa, a sad evo traje vec 2g. Oni su sretni, zaljubljeni, on joj dolazi svake 2 sedmice, i tako se vidjaju. Ona planira da se preseli kod njega kad zavrsi studij, sto je za 3g ( znam  Smile ) ..

Ja licno ne verujem da bih opstala u vezi na daljinu.  Smile

Pa da vas cujem Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N82
Dok sam bio mladji takve veze su mi bile najomiljenije mada ne i najozbiljnije .
Prednosti nikad ne zna gde si i skim si, izlazis i zezas se sa drustvom, obilazis i upoznajes druge krajeve,geadove ljude kad se vidite, veza nikad ne predje u naviku itt.
Mane su sto se ne vidjate po zeljama nego po mogucstvima, voz, autobus, autostop i nisu bas pouzdana prevozna sredstva, daleko od ociju- daleko od srca
Mada sa strankinjama je najznimljivije, ne kazem da tu bas i ima ljubavi. ali je zabavno i smesno do suza.
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mozda pomisao na daljinu samo podgreje hormone ali ljubav svakako s vremenom izbledi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.01
Pravilo je ..Da pravila nema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Upravo to: pravilo je da nema pravila Smile

Sve zavisi od toga koliko su oboje spremni na taj korak. Ukoliko postoji iskrena zelja da veza "na daljinu" opstane i uspe, nema problema. Da je jednostavno = nije, ko god kaze da jeste, zavarava iskljucivo sebe. Uvek se dogodi momenat kada neodoljivo osetis potrebu da doticna osoba bude pored tebe, a to nije moguce jer vas kilometri razdvajaju. Cak i cesta putovanja mogu zadati problem, da ne govorim upravo o nedostajanju, izlascima, slobodnom vremenu, pa cak i onim sitnicama koje, nekako, cine jednu vezu... I jos nesto... iskrena ljubav, ona iz dubine duse... ne bledi.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5200
Ljubav na daljinu?Teska ili isplativa. . . Ja sam iz Srbije, on iz Makedonije. . . i sada zivimo zajedno u Mk. . . Sve za ljubav!!! :mrgreen: :flower:
IP sačuvana
social share
Ne glumi za Oskara-to sto jesi-to si ti!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Riba ribi grize ribicu - 21. vek!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N97 black
Moguce jeste, ali treba raditi, njegovati i na kraju ocuvati ljubav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
... uz dosta tolerancije i razumevanja  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E870
Hm...mozda je moguce, ali...ni ona prava ljubav ne moze da opstane ukoliko su hiljade kilometara u pitanju i siromastvo sa obe strane (znam slucaj...) Smile  Mozda ako se opet sretnu,ali sanse su minimalne, verujte...Tesko,jako tesko...Ukoliko se nadju takve osobe svaka im cast...Koliko ima slucajeva za koje znate???
Zao mi je , ali tako je i nikako drugacije... Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Pa eto, ja znam taj par iz prvog posta i jos uvek su skupa Smiley

Moja rodica iz Bg-a je hodala sa deckom iz Sarajeva, rastali su se nakon tri godine koliko pamtim .. ne zbog udaljenosti, vec jer se nisu nasli.

Valjda sve zavisi od toga kakav je ko; ima ljudi koji ne bi ni probali, opet ima onih koji bi se borili i kad vise nema smisla .. Nema nekog generalnog pravila Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:11:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.