Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:06:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 183 184
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Linux ~ Problemi ~ Saveti  (Pročitano 126074 puta)
Svakodnevni prolaznik


ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 289
Zastava Krusevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone7
Ovako... na kompu imam dual boot Win7 + Lubuntu 13.10 ... kada sam, iz ne znam ni ja kog razloga hteo da se izlogujem, u gornjem desnom uglu su se pojavile 4 ikonice ... pritiskom na prvu pojavljuje se padajuci meni, i jedna od opcija je Lubuntu ... ja sam medjutim pritisnuo neku drugu, i sada kada pokusam da se logujem pojavljuje se samo crni ekran i uokvireni kursor "x" ... na Ctrl+Alt+Del pojavljuje se spisak dostupnih update-a za racunar... osim toga nista!Sta raditi da se vrati na staro???!
IP sačuvana
social share
Makijavelizam je stanje uma - sve ostalo je iluzorno!!!




Edit by chelavi1: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 289
Zastava Krusevac
OS
Linux
Browser
Chrome 5.0.342.9
mob
Apple iPhone7
Da li neko zna da li je ikako moguce instalirati Skype na Lubuntu 10.04? Skinuo sam  precise, lucid , Dynamic, cak je instalirao i pojavila se ikonica u menijuinternet , ali kada pokrenem - NISTA! Mozda nesto iz terminala ili neka starija verzija???
IP sačuvana
social share
Makijavelizam je stanje uma - sve ostalo je iluzorno!!!




Edit by chelavi1: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
pokreni iz terminala pa će pisati ako nešto fali
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 289
Zastava Krusevac
OS
Linux
Browser
Chrome 5.0.342.9
mob
Apple iPhone7
skype : komanda nije nadjena
IP sačuvana
social share
Makijavelizam je stanje uma - sve ostalo je iluzorno!!!




Edit by chelavi1: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
U folderu gde je instalirano. Ne znam gde je to. Ili možeš nevezano za to što si instalirao da skineš Dynamic verziju, raspakuješ negde gde ti odgovara, i tu otvoriš terminal i kucaš ./skype
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 60
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 39.0.2171.65
mob
HTC 
Pogamajte ljudi, instalirao sam linux mint, pre toga sam imao windows 7, formatirao mi se ceo hard, sve slike, klipovi i ostalo je nestalo. Kad sam instalirao linux mislio sam da ce ostati fajlovi, ali sam se žestoko zajebo. Recite mi jel postoji mogućnost da preko nekog besplatnog programa vratim fajlove? Ja bih sad najradije instalirao opet win 7 pa s njega vraćao jer sam na linux-u ko riba na suvom, prvi put ga koristim. Jel mi savetujete da ostanem na linuxu i s njega pokušam da vratim podatke ili da instaliram windows pa s njega da pokušam i koji program da koristim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 35.0


Imam pitanje upgrejdovao 12.04 na 14.04 Ubuntu sve to online dakle iz ubuntu 12.04 samo sam odabrao nadogradnju pojavljuju se sljedeci problemi kao zamrzavanja svega sem misa koji ne moze ni na sta kliknuti samo pri pukom pokretanju bilo cega poslije cega mi ostaje restart -- inace recimo firefox radi ostali su podaci naravno na novom desktopu nema onih podataka i fajlova koji su bili na prijasnjem desktopu pa da li postoji mogucnost samoizlijecenja to jest da se kroz online rad downloaduju asutomatski ti nedostaci ili je problem u ovoj verziji da jednostavno nije bas stabilna
« Poslednja izmena: 31. Jan 2015, 02:28:39 od šofr_dva »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 183 184
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:06:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.