Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Linija 92 za žrtve policijske torture  (Pročitano 524 puta)
03. Jul 2011, 04:19:34
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 5.0
03. 07. 2011

Nedelja... Mihailo Medenica
Linija 92 za žrtve policijske torture

Ministarstvo unutrašnjih poslova poziva žrtve policijske torture da se jave na dežurne telefone i prijave svoje slučajeve, uz napomenu da će svako dovođenje aktuelnog ministra u vezu sa torturama iz „preddemokratske" ere biti tretirano kao antievropska provokacija i biti najstrože sankcionisano (a možda i snimljeno mobilnim telefonom, u zavisnosti od trenutne inspiracije i trajanja baterije)

Pratite navedena uputstva:

Za pismeno izvinjenje Ivice Dačića pritisnite taster 1 i sačekajte dok u pozadini ne nazrete jedva čujni glas Jovana Krkobabića: „Koalicija SPS-PUPS-JS, bićemo tvoja mala, bezobrazna demokratska robinja za samo 99,99 dinara po minutu", a zatim viknite u slušalicu mesto i vreme torture. Najbliža patrola će u najkraćem roku biti poslata na vašu kućnu adresu, i neka vam je bog u pomoći ako niste član nijedne od navedenih stranaka, ili neke od koalicionih priprata.

Za telefonsko izvinjenje ministra pritisnite taster 2, i dok čekate kraj Mrkonjićeve hotlajn melodrame o opravdanosti trošenja miliona na infrastrukturno carevo novo odelo, zapitajte se da li je čemu vredeo taj 5. oktobar pre 11 godina. Ukoliko je vaš odgovor negativan - prekinite vezu pre nego što vas najbliža patrola locira i kontaktira, jer se pravo na slobodu mišljenja otelo kontroli i primećen je porast stope upotrebe istog. Zapamtite, to nije demokratija - to je moja „šauma", politički poredak u kojem crno ostaje crno čak i posle nebrojeno pranja...

Za Fejsbuk izvinjenje uz „lajkovanje" i muzičku čestitku sa himnom vladajuće koalicije „Ako te odvedu glasači čergari, ili te ukradu strašni cenzuski čuvari, ako te odvedu, ja ću da poludim" pritisnite taster 3 i sačekajte da Slavica sakupi kvorum. Posle nekoliko dana čekanja prekinite vezu i pokušajte ponovo, oponašajući iritirajući glas Branka Ružića koji će automatski aktivirati brojilo, koje će adekvatno tarifirati vašu torturu. Sav prihod namenjen je deci socijalizma smeštenim u sigurnim kućama javnih preduzeća. Za prekid veze glasno recite „koferče" i u najkraćem roku sve će vam veze biti prekinute... Ne trudite se da ih obnovite, vaš glas će u najboljem slučaju biti proglašen nevažećim na predstojećim izborima.

Za lično izvinjenje ministra Dačića, rukovanje i zajedničko fotografisanje u njegovom kabinetu pritisnite taster 5. Posle zvučnog signala: „Borise, javi se, znam da je kasno ali moram da te čujem, ne mogu da zaspim" javiće vam se ministrov portparol i uzeti osnovne podatke kako bi upriličio spontani susret bez prisustva medija izuzev onih desetak koji se tu slučajno zateknu.

U slučaju da ne želite susret u kabinetu, već samo telefonsku utehu ministra pritisnite tastere 7, 8, 3, pa 4, 6, 2, zatim 7, 8, 6, 5, 8 i na kraju 2, 3, 6, 8, povlaka 2, 3, 2, 2 kako biste poslali poruku: „Sve ima svoju cenu - Ceca", i sačekajte da sa druge strane žice čujete: „Ćao, ja sam Ivica, imam 45 godina, visok sam, atletski građen, navijam za sebe i volim sve što vole mladi - vlast, vlast, vlast i u slobodno vreme ponekad vlast, ali ne po svaku cenu, već samo onu koju sam spreman da platim, a široke sam ruke inače! Uzgred, mogu li da te zovem Boris"?

Ukoliko odgovorite „ne", uslediće pitanje: „O čemu onda da razgovaramo ako ne mogu da te zovem Boris", tako da vam je najbolje da prihvatite ponuđenu soluciju.

- Kako mogu da vam pomognem?

- Nedavno sam bio žrtva policijske torture!

- Nemoguće, ali aj' da čujem i tu bajku. Jesu li vas snimali mobilnim, možda?

- Nisu, ali jesu rendgenom tri puta!

- Ima li tih snimka na Jutjubu? Ako nema, onda uzalud trošite moje vreme, a vreme je novac, a novac sam ja!

- Pa, nema, ali verujte mi na reč!

- Aha, hoću, al' za malo... Verovali ste i vi nama na reč, pa? Zato i nema naših predizbornih obećanja na Jutjubu, što znači da nikad nisu data...

- Ali, ja sam zaista žrtva policijske torture, i to one najbrutalnije - psihičke!

- Ajte, molim vas, pa nisu moji ljudi psiholozi, već manualci, primenjena umetnost...

- Zar višednevna šikaniranja u redovima i pred šalterima nisu brutalnosti, i to psihička, ministre?

- Ni slučajno! To je iživljavanje, odnosno, diskreciono pravo svakog našeg službenika da se ponaša k'o malo božanstvo, što smo profilisali našim koalicionim dogovorima. Ukoliko nemate realan problem, ili niste gej, pa makar i nemali problem, molim vas da oslobodite vezu i vratite se na opciju 1!

Za vezu sa operaterom pritisnite taster 0 i sačekajte do izbora. Ukoliko se ni tad ništa ne promeni (ne budite optimista, ne priliči vam) udarajte se slušalicom po glavi do dolaska najbliže patrole...

Mihailo Medenica

Press
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.