Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:50:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lilit  (Pročitano 94131 puta)
14. Okt 2005, 15:57:30
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
mob
SonyEricsson 
LILIT-CRNI MJESEC

.
         Položaj Lilita u astrologiji ukazace nam na nase najmračnije seksualne porive.  Ona(Lilit) iz dubine našeg uma, izvlači tajne našeg uma i energetski ih solobadja kroz sex.

         Njegov uticaj ogleda se ,prije svega,na najdubljem psihološkom nivou seksualnosti
         Lilit gotovo nikada ne predstavlja običan sex, već onaj animalni,koji nema granice i mjere.
         Serafial istaknuti naučnik,u knjizi »Nauka predvidjanja« u poglavlju »Novi satelit«navodi da ga je prvi put vidio 01.01.1989.g. na 115 st geografske duzine,na petom stepenu Škorpije.Njeno pojavljivanje  u ovom sazvezdju govori da posjeduje osobine ovog znaka.U Suštini,Lilit podsjeća na Škorpiju,koja takoodje vlada sexom,razaranjem,smrću i magijom.

          Litit predsatvlja tamnu stranu ljudske psihe koja u sebi nosi primjese animalnog.Ona vuče na mračnu stranu nebi li zadovoljila strasti,nebi li žeđ ugasila na kakvoj žrtvi,koja je pred njom bespomoćna.Ona je genije razaranja.Živi da bi uništila,prkosi stvaranju,jer je na život bijesna.Bijesna na sve koji je progonise,koji je bacise daleko od svijeta,da noćima luta,jer želi slobodna biti.Nece se potciniti jer je volja njena da nezavisna bude.
      
          Kada Lilit nesto hoce,to bezuslovno dobija,jer se njenoj moći niko ne moze oduprijeti.Svjesna je nje i koristi je da dodje do cilja.Borac protiv sentimentalnosti i romantike,jer predstavlja niske nagone koji na strast vuku.Ona je najljepša i najstrašnija,najprivlačnija i najneuhvatljivija.

        Samostalna je i harizmatična,majstor opsene i iluzije.Čarobnica koja sexom osvaja ali njime i ubija.

         Snaga joj je u pogledu ledenom,koji u trenutku i srce zaustavlja.Vatra i led su na njenim usnama slimbol strasti i hladnoce.Ona u sebi miri sve suprotnosti jer je strasvena i nezamljenjiva.Njeno doba je noć,tu je kraljica,jer, ona je sveštenica noci.

        Ova sila nije slijepa jer je jak intelekt vodi.Ona krv u zilama ledi,a u tijelu rasplamsava najvece strasti.
       Da li joj se smijete prepustiti i uci u rajski vrt strasti,pa poslije toga izgubiti sebe i kontakt sa stvarnošću?Mnogi su poslije nje ostali bez razuma,a kad se ona na nekog namerači, tu spasa nema.
        U zenskom horoskopu položaj Lilita govori o tome koliko ce osoba imati slobode nezavisnosti i slobodnog pristupa sexu.Želja za poslovnim, uspjehom takoodje moze biti naglašena.
       Jak Lilit, nalazimo kod ljudi ,koji žele da budu predvodnici u svom poslu.Oni su samouvjereni i moćni i ostavljaju snažan utisak na okolinu.


Lilit je koristan za razmatranje u sinastrijama-uporednim horoskopima.Obzirom, da se njoj  niko ne moze oduprijeti,kad se nadje na necijem Suncu ili Mjesecu,u sinastriji,moze da na cudan nacin djeluje, na drugu osobu.
Ako neka osoba ima Mars i Lilit u istom znaku,npr u Ovnu,ona jako privlaci osobu sa Suncem,Mjesecom,moze i Venerom u tom znaku.Jaka sexualna privlacnost,dovoljan  je i Mars na necijem Suncu ,a kad se tu doda i Lilit,to je zaista eksplozija strasti Smile

Lilit mozete pronaci na sledeci nacin:

Kad odete na www.astro.com idite na Free Horoskopes,spustite se na Exstended Chart Selektion
Udjite u njega,ispod House System,nalazi se additional objects,treci po redu je Lilith,kliknete na njega,da ga oznacite,pa idete na opciju:
Click hereto show the chart,ugledacete ga izgleda kao mali crni polumjesec sa krsticem ispod njega.



« Poslednja izmena: 18. Okt 2006, 14:44:38 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)

Postoji stvarni planetoid Lilit, otkriven 1970-tih (koji se u astrologiji vrlo retko koristi),

postoji u teoriji nevidljiva "misticna planeta" kojoj teozoficarka autorka daje ime Lilit,

i postoji ono sto se u Srbiji i nekim delovima konzervativne evropske astrologije naziva "crni Mesec", a sto je samo jedna tacka, dakle rezultat kalkulacije, a ne bilo kakav fizicki, ili cak imaginarni ("nevidljivi") objekat.

Dakle ne treba mesati "crni Mesec" -- renesansnu tacku kalkulacije blisku arapskim tackama tipa Tacke duha ili Tacke srece, i donekle slicnu po svojoj sustini zapadnim dvadesetovekovnim novotarijama tipa npr. Verteksa -- sa planetoidom koji je dobio ime u drugoj polovini 20. veka.
« Poslednja izmena: 22. Jun 2006, 20:09:46 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Bluewave

Pa evo sam ja nesto postavila o Lilitu,sastavljeno od raznih autora,tu sam izgleda nesto pobrkala,Tralalalala je nesto ispravljao,pa procitaj i njegov tekst,al za ovaj Lilit,sto ga nalazis na astro.com,kad ti izbaci natalnu kartu,ako uspijes da ga pronadjes,da ti ga izbaci,izgleda kao polumjesec sa krsticem ispod,mogu ti reci da jako djeluje u konjukcijama,u sinastrijama u uporednim horoskopima,,posebno procitaj zadnji pasus teksta,to provjereno djeluje,ispitano Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


dubine plavog beskraja su moj dom

Zodijak
Pol Žena
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala ti, Andjela, sto si se potrudila da izvadis to za mene.
Mene izuzetno interesuju misljenja ljudi koji su donekle upoznati sa Lilitom, jer sam skoro pocela da je proucavam.
Bas sve me interesuje, i njena pozitivna i negativna strana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala ti puno Andjela mislim ,da se to i meni dogodilo sa osobom,osjetila sam tu moc Lilita ali sam utekla glavom bez obzira ,za svaki slucaj,da ne poginem Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Citat

Nego, od cega potiche tvoje interesovanje za Lilit?

Ima nesto jako pozitivno u tebi,ili bar tako djelujes na mene,sto se tice Lilita,nije me bas posebno on nesto zainteresovao,cak,prvi put kad sam ga primjetila na nekoj natalnoj karti,prepala sam se od njega,tako mi je djelovao zastrasujuce,morbidno,neznam,to je bio moj dozivljaj njega,rekli su mi da je to Crni Mjesec,nek mi oprosti Tralalalala ako se on tako ne zove.


E bas sam ti se raspricala,Lilit je dosao onako uzgred,zainteresovao me,neznam zasto ako umijes da radis sinastrije,uvjek pogledaj dal tvoj Lilit,poklapa koju planetu suprotne osobe i obrnuto i da ti ne ponavljam,sve napisano djeluje provjereno,mozda to bude samo jednom u zivotu a nekome ni jednom.

Samo jednom sam vidjela u uporednom horoskopu slusaj sada

konjukciju osobe X Sunca, sa Marsom i Lilitom osobe Y i  konjukciju Marsa i Lilita osobe X sa Mjesecom osobe Y znaci u jednom horoskopu,jednom u cijelom registratoru ispitanika,koje cuvam i povremeno prevrcem.....

Ma to sve nije bas ni mnogo vazno za jedan ljudski odnos nego smo se ja i ti raspricale  kao dvije brbljivice,vise ja nego ti.
Interesuje me misljenje na ovu temu Tralalalala,posto drugo nikoga tu nemamo ni da pitamo pa moramo njega da davimo Smile
« Poslednja izmena: 20. Jul 2006, 00:22:48 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Pa ima li neko da nam doda svoje iskustvo sa Lilitom ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


dubine plavog beskraja su moj dom

Zodijak
Pol Žena
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Pa definitivno je ocigledno da Lilit nije toliko poznat medju ljudima.
Bas steta.  Smile  Imam volju da cujem odnosno procitam druga misljenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 843
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Nokia n70
LILIT U ZNACIMA

OVNU daje preteranu impulsivnost i napadnost. Osoba tesko kontrolise svoju senzualnost i vatrenu strast, sto je tera da ide iz avanture u avanturu.

BIKU uspavljuje zelje i uzbudjenja. Potrebno je mnogo napora da se pritajena senzualnost probudi.

BLIZANCIMA daje hirovitu, nestalnu strast. Osoba ima premalo stvarne zelje, sve vise shvata kao igru, najcesce je neodlucna.

RAKU stvara duboku culnost koja je rezultat ljubavi. Osoba zeli da upije partnera i stopi se s njim. Teskocu u odnose moze da unese preterana sentimentalnost i patetika.

LAVU ne dozvoljava osecanjima da se razviju. Ono sto osoba ispoljava nisu stvarne zelje, vec izvestacenost, jer ponos gusi svaku strast.

DEVICI cini da osoba vise promislja i analizira, odmerava koliku dozu senzualnosti moze ispoljiti ili primiti. Zato je uvek nezadovoljna i razdrazljiva.

VAGI stvara potrebu da se i culnosti da ravnoteza i izbegne preterivanje i neukus. Zene ne ispoljavaju svoju senzualnost prve, dozvoljavaju da budu nagovorene.

SKORPIJI pojacava privlacnost. Osoba ume da manipulise svojom senzualnoscu jer je vesta i prepredena u tome, a pokazuje i egoizam i posesivnost.

STRELCU ispod hladnog spoljasnjeg izgleda krije tihu senzualnost koja trazi duboku ljubav. Osoba u sebi nosi ceznju za nekim stranim i dalekim ljudima.

JARCU daje stalno nezadovoljstvo i neispunjena ocekivanja. Osoba nije u stanju da materijalizuje ljubav koju nosi u sebi.

VODOLIJI stvara pomalo raspojasanu senzualnost koja tezi zadovoljenju tela i duse. Osoba se ne ustrucava i ne sakriva svoje zelje.

RIBAMA daje neku naivnost u odnosu na senzualnost. Osoba najcesce nije svesna svoje culnosti i lako dopusta da bude zavedena. Cesto pati zbog nesrecne ljubavi.

----

Lilit u kucama ima znacajnije delovanje na pocetku i do sredine kuce, a dalje samo ako svojim aspektima sa drugim planetama potvrdjuje ostale faktore.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 mislim da definitivno funkcionise kada se poklope kockice i da je to tada neka stvarno jaka energija i medju dvoje ljudi koja se osjeca u vazduhu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:50:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.