Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:35:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Life story ~ Nevinost u tridesetoj!  (Pročitano 41805 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Smesno. Znaci takvi ljudi moraju zbog vas i ostatka sveta da izgube nevinost? Ako izgube nevinost-onda su normalni, u suprotnom-nisu???
I to jos mora da bude u odredjenom periodu zivota.

Ja bih pre rekao: Ako imaju bioloske potrebe kao i svi ljudi i zivotinje-onda su normalni, ako nemaju-onda je to neki bioloski poremecaj. A sto se tice sposobnosti da ostvare svoje bioloske potrebe, tu ima mnogo faktora, okolnosti, slucajnosti, hrabrosti, vere...

Neki od vas pametuju ovde, a vecina kontakata koje ostvarujete dogadjaju se uglavnom iz slucajnosti, drustvo sve povezuje.
Razmislite, neki ljudi nisu toliko drustveni, sto je jos gore-ima dosta neprihvacenih ljudi od strane drustva jer niko ne voli "bednike i slepce". Neki od vas cak vole i da zezaju takve ljude, da im se rugaju a ne daj boze da vam bude prijatelj.
Pa kako onda da se uklope kad ih svi izbegavaju?

Ili jos gore, danas se smatra slepcem i obicna siromasna osoba.
Svi nekako jure da se upoznaju sa ljudima koji imaju neku poziciju ili novac, bilo to svesno ili ne, vise ce te postovati takve ljude.

I na kraju jedan jako bitan faktor: Pa budite iskreni i recite, da li bi se  vi trudili oko neke ruzne osobe, da li bi ste voleli da imate vezu sa njom? Bezali biste kao djavo od krsta, a posle kazete da ta osoba nije normalna? Pa vi ste krivi, uzmite ruznu, neka vam bude devojka.
A pazite nijedan covek ili zena nisu svesni da su ruzni. Mozes primetiti kod nekog drugog al za sebe ces misliti da izgledas normalno, ma koliko bio ruzan. Nemojte sada pricati "Pa sto ne nadje ruznog?", to je glupo, to je ono, "svaka krpa nadje zakrpu". Pa mozda si ti krpa a ne znas to, hajde sto ne trazis zakrpu? To je strasno uvredljivo, pa svi mi kako god izgledali hocemo partnera normalnog izgleda, a tako nas i priroda tera da biramo.
Ako bi "nasao zakrpu" to bi znacilo da je covek nasao devojku samo zbog okoline a ne iz bioloskih potreba. Pa sta ce mu onda? A i ta ruzna nije svesna da je ruzna, i ona zeli lepog kao i svi ljudi.
Dakle, jedne devojke traze bar minimalno normalan izgled a druge neku korist, pa se snadjite.
Sa druge strane muska strana samo nesto komentarise kod devojaka, hoce zgodnu, lepu i sta ja znam jos, u najgorem slucaju bar devojku normalnog izgleda.
Zatim, godine... Sa preko trideset mladi te vise ne primecuju a svako hoce mladu osobu, takva nam je priroda.

E sad sto se tice toga da pronadju kurvu, pa mogli bi, ali verovatno puno njih zivi u mestima gde toga nema ili im se nimalo ta kurva ne svidja pa im nista ne znaci, nema zadovoljstva ili ne znaju koja je...  Ima i ovde raznih faktora ogranicenja.

Sve oni koji ne spadaju u nijednu od ovih kategorija mozete da komentarisete kako ste i dosad, a sve mi se cini da nasi likovi sa pocetka price spadaju bas u takve.
On misli da izgleda normalno a u stvari ko zna kako izgleda i vec je "malo mator" da bi ga neko primecivao, ova cak priznaje da ima i viska kilograma 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne treba ih osudjivati. Jednostavno nisu bili spremni, odnosno nisu pronasli srodne duse sa kojima bi podelili taj prvi "momenat", jer je blokada bila prejaka. Imali su svoje strahove, svoja mastanja, svoje zelje... Dovoljno su i mladi i zreli da bi ipak nacinili prvi korak.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 294
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Smesno. Znaci takvi ljudi moraju zbog vas i ostatka sveta da izgube nevinost? Ako izgube nevinost-onda su normalni, u suprotnom-nisu???
 I to jos mora da bude u odredjenom periodu zivota.
 
Ja bih pre rekao: Ako imaju bioloske potrebe kao i svi ljudi i zivotinje-onda su normalni, ako nemaju-onda je to neki bioloski poremecaj. A sto se tice sposobnosti da ostvare svoje bioloske potrebe, tu ima mnogo faktora, okolnosti, slucajnosti, hrabrosti, vere...

 Neki od vas pametuju ovde, a vecina kontakata koje ostvarujete dogadjaju se uglavnom iz slucajnosti, drustvo sve povezuje.
 Razmislite, neki ljudi nisu toliko drustveni, sto je jos gore-ima dosta neprihvacenih ljudi od strane drustva jer niko ne voli "bednike i slepce". Neki od vas cak vole i da zezaju takve ljude, da im se rugaju a ne daj boze da vam bude prijatelj.
Pa kako onda da se uklope kad ih svi izbegavaju?

Ili jos gore, danas se smatra slepcem i obicna siromasna osoba.
Svi nekako jure da se upoznaju sa ljudima koji imaju neku poziciju ili novac, bilo to svesno ili ne, vise ce te postovati takve ljude.

I na kraju jedan jako bitan faktor: Pa budite iskreni i recite, da li bi se vi trudili oko neke ruzne osobe, da li bi ste voleli da imate vezu sa njom? Bezali biste kao djavo od krsta, a posle kazete da ta osoba nije normalna? Pa vi ste krivi, uzmite ruznu, neka vam bude devojka.
A pazite nijedan covek ili zena nisu svesni da su ruzni. Mozes primetiti kod nekog drugog al za sebe ces misliti da izgledas normalno, ma koliko bio ruzan. Nemojte sada pricati "Pa sto ne nadje ruznog?", to je glupo, to je ono, "svaka krpa nadje zakrpu". Pa mozda si ti krpa a ne znas to, hajde sto ne trazis zakrpu? To je strasno uvredljivo, pa svi mi kako god izgledali hocemo partnera normalnog izgleda, a tako nas i priroda tera da biramo.
Ako bi "nasao zakrpu" to bi znacilo da je covek nasao devojku samo zbog okoline a ne iz bioloskih potreba. Pa sta ce mu onda? A i ta ruzna nije svesna da je ruzna, i ona zeli lepog kao i svi ljudi.
Dakle, jedne devojke traze bar minimalno normalan izgled a druge neku korist, pa se snadjite.
Sa druge strane muska strana samo nesto komentarise kod devojaka, hoce zgodnu, lepu i sta ja znam jos, u najgorem slucaju bar devojku normalnog izgleda.
Zatim, godine... Sa preko trideset mladi te vise ne primecuju a svako hoce mladu osobu, takva nam je priroda.

E sad sto se tice toga da pronadju kurvu, pa mogli bi, ali verovatno puno njih zivi u mestima gde toga nema ili im se nimalo ta kurva ne svidja pa im nista ne znaci, nema zadovoljstva ili ne znaju koja je... Ima i ovde raznih faktora ogranicenja.
 
Sve oni koji ne spadaju u nijednu od ovih kategorija mozete da komentarisete kako ste i dosad, a sve mi se cini da nasi likovi sa pocetka price spadaju bas u takve.
On misli da izgleda normalno a u stvari ko zna kako izgleda i vec je "malo mator" da bi ga neko primecivao, ova cak priznaje da ima i viska kilograma
 
Mislim.........MOLIM!!! Smile
Ko je ruzan,odbacen od drustva,nezeljen,debeo,u ovom slucaju DEBELA,zlostavljan od komsije kad je bio/bila mali/mala!!!
Jel`moj IQ na niskom nivou ili sam sasvim slucajno ovo povezala s nekom osobom s ove teme. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 294
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Ne treba ih osudjivati. Jednostavno nisu bili spremni, odnosno nisu pronasli srodne duse sa kojima bi podelili taj prvi "momenat", jer je blokada bila prejaka. Imali su svoje strahove, svoja mastanja, svoje zelje... Dovoljno su i mladi i zreli da bi ipak nacinili prvi korak.
Bravo! Smile
Oblachak,pogadjas u bocu Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia N97
ali sada sam ponosna na svoju nevinost.

Da zanemarimo nevinost na trenutak.

Ti si ponosna zbog toga sto nisi nesto uradila. To nije tvoj uspeh vec prisutno stanje. Nisi nista uradila da bi do toga doslo, vec si se takva rodila. To je kao da kazes da si ponosna sto imas plave oci ili sto nisi nikog ubila.

To je tvoja stvar 100%, ali nije nesto cime bi trebalo da se reklamiras, niti, daleko bilo, da se stidis zbog toga.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
meni je to, iskreno, malo neverovatno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia N97
Kaj ?
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ali sada sam ponosna na svoju nevinost.
ovo
i sve slično

opet nisam čitala celu temu  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia N97
Tako su pricale i Bruk Silds i Britni Spirs. Ne znam sta je sa prvom, ali ova druga je zavrsila na nekoj klinici.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
ali sada sam ponosna na svoju nevinost.

Da zanemarimo nevinost na trenutak.

Ti si ponosna zbog toga sto nisi nesto uradila. To nije tvoj uspeh vec prisutno stanje. Nisi nista uradila da bi do toga doslo, vec si se takva rodila. To je kao da kazes da si ponosna sto imas plave oci ili sto nisi nikog ubila.

To je tvoja stvar 100%, ali nije nesto cime bi trebalo da se reklamiras, niti, daleko bilo, da se stidis zbog toga.
F
Da zanemarimo moju neispavanost na trenutak...tekst ti je sjajan!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:35:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.