Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Licemerstvo Raiffeisen banke  (Pročitano 14843 puta)
25. Okt 2012, 17:31:04
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Odem ja danas na sajt moje vrle banke u potrazi za najblizim bankomatom, kad vidim link sa natpisom:
4.000 dinara za Vas !
rekoh mora da je to manje od cene obrade kredita za iznos od zilion eura koje cu otplacivati u narednih 10000 godina zajedno sa mojim jos uvek nerodjenim potomstvom, al ipak odem ja na fakin link iz ciste pohlepe kad tamo pise sledece:

U želji da sa klijentima podeli svečano raspoloženje povodom otvaranja svoje nove poslovne zgrade, Raiffeisen banka je odlučila da prvih 10.000 novih klijenata koji otvore tekući račun u banci nagradi uplatom od čak 4.000 dinara odmah po prijemu prve zarade na ovaj račun. Ovim lepim gestom banka želi da na najbolji način proslavi svoju važnu poslovnu investiciju i obraduje svoje nove klijente.

Molim? Banka daje neke pare?!  Smile Prvi put cujem ali dobro, kapiram, ljudi hoce da kupe nove klijente, neko je sabrao i oduzeo i zakljucio da se isplati. I naravno, sad mislim 'gde sam jebote ja u toj prici? gde je meni fakin 4000din?'  :evil:odem ja, naravno, brzebolje u banku da ih to pitam samo ne bas tim recima, kad tamo lik kao: 'da, jeste ali samo za nove klijente.' ja: ' znaci ne vredi da zatvorim racun koji vec imam i da otvorim novi?' on: 'ne vredi, mislili smo na to.'i naravno ja tu izgorim pitam: 'koliko kosta zatvaranje racuna?' on: 'nista.' ja: 'dobro zatvorite mi racun.' naravno tu me upute na cicu kojoj nije kao jasno zasto hocu da zatvorim racun i kao to je zbog otvaranja nove zgrade bla truc strc..kazem joj ja da se evo i ja radujem samo tako ali da ipak hocu da mi legne 4000din na racun...elem, da malo skratim, ubedi ona mene da sacekam 5 radnih dana ponudu banke kojom bi me eventualno zadrzali.

Zaista ne verujem. Nekog boli qrac za stare klijente a deli 4k dinara prvom Peri Pericu koji useta u banku i zatrazi da mu se otvori racun. Pri tom ga ja pusim jer vec imam racun u toj jebenoj banci i svi drugi mogu da pokupe pare - sem mene?! Smile
Jel cuo neko za tako neki slucaj u svetu da banka otvoreno kupuje klijente? Cudi me da recimo u US ne bi palo brdo tuzbi starih klijenata koje banka na ovaj nacin diskriminise.. Smile
« Poslednja izmena: 25. Okt 2012, 17:31:38 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Um pa to nije prvi put da se radi diskriminacija na ovaj ili onaj nacin starih klijenata.
Najvise se moze videti kod stednje tu uvek "novim" stedisama samo sada daju super cool kamate, vanstandardne...isl. samo da privucu klijente.
Intesa je jedno vreme delila neke popuste/bonove za kupovinu u maksi diskonte za nove klijente itd.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Otimanje za trziste...

Zato ja ne odustajem od Intese...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Provalio si to tek danas, nakon skoro mesec i po dana reklamiranja na televiziji? Smile

U jednoj poruci se hvalis kako ti je plata interkontinentalna, u drugoj kukas na kredu, sada hoces 4k dinara?

VIP je ove godine, povodom 5 godina rada u Srbiji, delio vaucere od 50% manje preplate za postpaid, a inace obicno bude 25%. To je poslovna politika neke firme. Nema tu nikakve diskriminacije. Banke se kao i sve druge kompanije trude da na bilo koji nacin namaknu jos klijenata. Ajd da je temu otvorio bulmasoft, njega bih razumeo...

P.S.

Evo reklame:



« Poslednja izmena: 25. Okt 2012, 17:42:01 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Ко'а буђава реклама јбт Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Provalio si to tek danas, nakon skoro mesec i po dana reklamiranja na televiziji? Smile

U jednoj poruci se hvalis kako ti je plata interkontinentalna, u drugoj kukas na kredu, sada hoces 4k dinara?

To je poslovna politika neke firme. Nema tu nikakve diskriminacije. Banke se kao i sve druge kompanije trude da na bilo koji nacin namaknu jos klijenata.


jbg kad ne gledam televiziju. mada nisi prvi sa tim komentarom tipa: 'alo Pozega gde si do sad?'

za 4k dinara menjam veru, prodajem zenu, decu, roditelje u belo roblje. odricem se Srbije za cokoladu (al da ima dosta kakaa). Smile

pazi, i lelekom kad ima akciju, ti mozes da raskines stari ugovor i potpises novi. ovi se prave ludi. sta ako sam ja imao mesec dana racun u Raiffaisenu a zadnjih 8 godina i Intesi i sad ope ocu u Raiffaisen? ne moze? pa koji je smisao ponude onda? ajde da su to ponudili samo u poslovnici koja je novootvorena. ali ovako bas jedu govna.

odjebacu ja njih ali najverovatnije cu otici u banku koja ce sledeca ponuditi tako nesto pa eto meni jos malo pusangije.

i stvarno me interesuje, da li bi ovo moglo u US da prodje? tamo se tuze za svako malo. ovi drkosi bez blama te jebu i ne pitaju nista... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
pazi, i lelekom kad ima akciju, ti mozes da raskines stari ugovor i potpises novi. ovi se prave ludi. sta ako sam ja imao mesec dana racun u Raiffaisenu a zadnjih 8 godina i Intesi i sad ope ocu u Raiffaisen? ne moze? pa koji je smisao ponude onda? ajde da su to ponudili samo u poslovnici koja je novootvorena. ali ovako bas jedu govna.


Zato taj lelekom i propada. Pazi ovako, zamisli da se svi vode tvojom nelogicnom logikom i svi danas zatvore racune u rajfajzen banci, pa nakon 5 minuta otvore. U prevodu, svima sleduje 4000 dinara. Toga nema ni kod brace Grim. Ovde se misli na nove korisnike racuna, a ne na neke reaktivirane korisnike.




odjebacu ja njih ali najverovatnije cu otici u banku koja ce sledeca ponuditi tako nesto pa eto meni jos malo pusangije.

i stvarno me interesuje, da li bi ovo moglo u US da prodje? tamo se tuze za svako malo. ovi drkosi bez blama te jebu i ne pitaju nista... Smile

Ova reklama, kao i njohov marketing je i osmisljena na zapadu, sigurno je nisu Dafina i Jezda smislili, ima ovoga i na zapadu, pa cak i u US.

Koliko god moze to da bude danas, meni je rajfajzen dobra, izasli su mi u susret svaki put kada mi je nesto trebalo, nerviraju me samo cesta cimanja od njih da uzmem neki kredit, kao i mesecno odrzavanje racuna ali takva je situacija kod svake banke u Srbiji.


« Poslednja izmena: 25. Okt 2012, 18:12:13 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
 Јбг. Кредит је зло, треба избегавати ал' ко мора... Smiley 1
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 17.0
pazi, i lelekom kad ima akciju, ti mozes da raskines stari ugovor i potpises novi. ovi se prave ludi. sta ako sam ja imao mesec dana racun u Raiffaisenu a zadnjih 8 godina i Intesi i sad ope ocu u Raiffaisen? ne moze? pa koji je smisao ponude onda? ajde da su to ponudili samo u poslovnici koja je novootvorena. ali ovako bas jedu govna.


Zato taj lelekom i propada. Pazi ovako, zamisli da se svi vode tvojom nelogicnom logikom i svi danas zatvore racune u rajfajzen banci, pa nakon 5 minuta otvore. U prevodu, svima sleduje 4000 dinara. Toga nema ni kod brace Grim. Ovde se misli na nove korisnike racuna, a ne na neke reaktivirane korisnike.


moja logika je da cu ja da odem od njih zbog njihovog postupka, a ako bi se jos 10000 trenutnih klijenata vodilo mojom logikom, banka bi popusila belosveCki i onaj ko se setio akcije ne bi mogao da nadje vise posao u okolnih 100 galaksija...

i prvi put cujem da banka 'izlazi u susret' a da nema korist od toga. pa makar samo tu da te zadrze kao klijenta.
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
чек...ти рече да имаш 1.000 евра плату а цимаш се за 4.000 динара? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.