Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Licemerstvo Raiffeisen banke  (Pročitano 14840 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Znas kako vicu kada dupe zine...nema se granica.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
Ja sam samo jednom imao pare u banci...i nikad vise....pa sto podizete...pa sta ce vam...pa dacemo vam mi drugu karticu...pa zasto...pa to treba da se najavi...pa nemamo mi toliko gotovine....

Ja ne razumem zasto bi iko normalan drzao pare u banci... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Nekim ljudima plate stižu na račun, recimo. Smile

U ovom podlom marketinškom triku fora je u tome što će toliko da te deru za održavanje računa (mada ne znam kako je u drugim bankama, znam da je u ovoj jezivo, a ja sam kod Erste na omladinskoj kartici i plaćam za sve najmanje moguće tarife), da ne bi ti, druškane, bio u bilo kakvom plusu već na čistoj nuli ako bi se zadržao u Rajfajzen banci. Jedino da otvoriš račun, uzmeš pare i ugasiš ga, ali kladim se da su i na to mislili, garant postoji neki ugovor koji te obavezuje da neko vreme budeš njihov korisnik, bar dok ne vrate te pare koje su ti "poklonili".

Nema besplatnog ručka, krilatica je kapitalizma, a svaka banka na ovoj planeti bi ti pre izvadila srce kroz dupe i naterala te da ga pojedeš ili im ga doniraš nego što bi ti dala jedan jedini dinar. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
Dobro...da....recimo... Smile

Ja nisam iz tog sveta... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Zele da privuku nove korisnike tim gestom, starii su im vec tu i vec imaju njihovo poverenje inace bi vec odavno promenili banku. Ako mene pitate, logicko razmisljanje i odlican marketinski trik. Smile
« Poslednja izmena: 25. Okt 2012, 20:59:29 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 17.0
e jbg inicio, i ja bih voleo da mi na ruke poslodavac izbroji celu brutto platu ali drzava se stalno nesto buni jer kao oce svoj deo pa je to nezakonito. zamisli... Smile

elem, odrzavanje kod ovih svinja me staje 150din mesecno; imal neka banka kod koje je 0? (znam, znam, nepopravljivi sam optimista.. Smile )
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
Jbg...oces penziju... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
1deki

Ne bi trebalo to da te cudi. Biznis ne gleda na moral i etiku, jednostavno, ne pripada toj prici. Kada bi ti i ja imali prodavnicu elektro opreme, jednu do druge i dodje musterija kod mene (ja inace imam losiju robu od tebe) i ja musteriju iskreno posavetujem da ti imas kvalitetniju robu od mene, jeftiniju itd. I tako prvu musteriju, drugu, trecu....zelim da budem posten. Sta bi se desilo sa mojom prodavnicom? Propala bi vrlo brzo...

Ti kad odes kod zubara, ne znas da li ti je zub stvarno u losem stanju, pa zahteva intervenciju ili ce zubar namerno da odradi zdrav zub, da bi ti uzeo pare da otplati kredit. Ili, odes kod hirurga, on ti kaze moras da vadis bubreg i ti sad ne znas da li bubreg stvarno mora napolje ili doktorima treba tvoj novac (ne zaboravimo, slicno se desavalo i kod nas i u svetu i desava se....).

Sto se ovog konkretnog primera tice, oni ne zele da se pretvore u monopol, odnosno da budu deo jedne velike majka-banke. Pravila, medjutim su razlicita i zavise od kapaciteta banke, jer manje banke nemaju isti pristup kapitalu kao i velike. Te manje banke rade prljav posao i svakako, kao ni ti ni ja ne znaju sve detalje. Oni su samo radnici u lancu zelenasenja i prevare.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Jbg...oces penziju... Smile

wrong again.
ja svaki mesec dam tom cudu zvanom drzava 300 jura.
300jura x 12meseci x 35 godina = 126.000 evra

ako orocim to na godinu dana, uz kamatu od 4.25 %, imacu godisnju dobit 5355 eur ili 447eur/mesecno i tako nekih 4-5 godina kada cu zasigurno vec otici Bogu na istinu. mojoj deci ce ostati lijep iznos da trose na sve ono na sta ja nisam mogao (putovanja, zene, alkohol, drogu i druge bahanalije).
ovako cu u 69-oj da se penzionisem, imacu istu tu penziju tih 4-5 godina a mojoj deci ce onda samo stici racun za sahranu. 126 tisuca evra ide fakin RS. kako mi je opao patriotizam za jos dodatnih 12364634% dok kucam ove redove. sad je negde na minus beskonacno. joj kad samo pomislim da ljudi idu dobrovoljno u rat... Smile

dakle zakljucak je:
mogu ja bez drzave ali ne moze ona bez mene! Smile
« Poslednja izmena: 25. Okt 2012, 21:23:47 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Citat
Nekim ljudima plate stižu na račun, recimo.

неким Smile

боље речено...90% популације Smile

али...разуми га,бауштелац-кешовина на руке и крмача пива...ништа друго му ни не треба Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.