Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:43:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lepota zivljenja  (Pročitano 8363 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens m45
Dodao bi jos i prijatelje...
Ali ima tu jos i blizih ljudi nego sto su prijatelji...
IP sačuvana
social share
Skromnost je moja vrlina!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Joj Dopud, pa sto bas ti da me podsjecas na taxe koje se nadaju zaobici ... Smiley

Ali nema veze to, ja njima ipak nedam da mi se opasno priblize. Neka uzme aga sto je njegovo, meni opet dosta ostane. Pare za religiju znam da ja ne finansiram, za nauku takodje. A ako, ima sistem neki koji se zove demokratija, ima kazu nade za sve nas. Ima isto posla za sviju nas a opet pola planete nezaposleno. Nemoj sada da me bacas u crnjak. Smiley

Ja hocu da zivim kako ja hocu i gdje hocu. Znam da od azdaja ne mogu da pobjegnem skroz ali pokusavam da ja sama se bi stvaram zivot i da ga zivim a ne da me oni upucuju gdje, kako i zasto. Zato sam buntovnik!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1047
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Urke, daj se malo upristoji. Mislim, "misaono". "Misaono", ti si ovaj svoj tekst nabacao na gomilu - ko drva! Daj malo, slozi to, lijepo,  "balvan na balvan".

Pusti ti mene u vezi sa tahnikom. To je nevazno ovdje. Pitanje je koliko narod ima od te tehnike, a koju finansira. Tehnika je upravo postavila stvari tako da, tehnicki, narod nema sanse da lijepo zivi.

I sam si lijepo primjetio kako narod nema potrebu za filozofijom. A ko ima - pitanje je! Filozofi su "isfilozofirali" stvari upravo tako, da je ljepota zivljenja postala stvar filozofije, a ne djela, cina akta. Filozofski, narod nema sanse da lijepo zivi.

Itd.

Svi su se tu postavili upravo onako da jadni narod nema nikakve sanse - a na putu ka ljepoti zivljenja! A u isti tren, svi govore kako su upravo tu za narod, i za njegovu ljepotu zivljenja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens m45
Kako je nebitna tehnika? Pa jesi li se zalio sto ti skinu od plate? A je si li se pitao zasto su ti skinuli?
"Pitanje je koliko narod ima od te tehnike, a koju finansira"
"narod"?Svako ima svoj ugao gledanja ne mozes sve da stavis u isti kos.
Ima mnogo koristi od tehnike.Lepo sam objasnio da se to sve moze zaobici, a to da li ti hoces da zobidjes nauku ili samo hoces da je koristis dzabe to je druga stvar...
Posto smo se slozili da narod nema veze sa filozofijom on je i ne finasira i ne vidim kako si ti to opet doveo u vezu.To sto su filozofij isfilozofirali isfilozofirali su za sebe a ne za "narod".

Pusti ti moje balvane na miru.Mozda sam  malo nepovezan ali sustina je bitna a ne forma...

IP sačuvana
social share
Skromnost je moja vrlina!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1047
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dragi Urke. Ti znas da pojenta nase mislenije nije vrijedanje, ali ja moram primjetiti da tvoje "filozofiranje" zaista podsjeca na cjepanje drva: postavis drvo, udaris, i cjepanice vrcaju na sve strane!

"Filozofirati" tako sto ces "isfilozofirati" da je ljepota zivota u "filozofiranju", pa tako zanemariti - stvarnost, cin, djelo, akt - znaci da si potpuno u mraku Srednjeg vijeka.

Kako je bog unistavao covjeka Srednjeg vijeka, e upravo tako ga danas satire "filozofija", koja cjepa drva, pa odvraca pogled covjeku od - stvarnosti! cina! djela! akta!

Znas li ti, dragi moj Urke, sta bi moglo biti to, sto  hebe nase koke - a nije pjetao!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens m45
Mozda dva petla? Smile
Svidja mi se ovaj opis moje filozofije.To je kad da si rekao da stvar koju razmatram razbucam iz samog jezgra...
Srednji vek je i filozofiji doneo isto sto i narodu.
A ti imas potpuno pogresno vidjene filozofije.Ti sve ovo ne bi mogao smisliti i napisati da nisi filozofirao.Osim toga opet kazem da se ozbiljnom filozofijom (zivotnom se svi bave) bavi izuzetno mali procenat ljudi pa stoga nije moguce da filozofija nanosi zlo narodu.
IP sačuvana
social share
Skromnost je moja vrlina!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Opet u opsajdu zavrsi jos jedna tema ....

dopud - prvi zuti karton ... Smiley

Ajde nam samo napisi kako ti zivis , ili bi zivio, svoj idealni zivot pa da mi znamo da si ti u stvari covjek od krvi i mesa, koji samo ponekad filozofira. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 255
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Nauka prepreka lepom zivljenju? Kojesta!!! Zasto? Pa upravo naukom ce covek sebi ulepsati zivot.
Treba uzivati na sve moguce nacine. dok god time ne cinis zlo drugima, ili jos gore sebi samom.
IP sačuvana
social share
Sta je brze ili zec?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens m45
Pa nije  ovo potpuno off.Ako razmriso sta je to sto zivot cini gorim ukazace se i to sta ga cini boljim...
@Pedjanbg Dugo te nije bilo...Ali bitno da si se vratio.
IP sačuvana
social share
Skromnost je moja vrlina!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1047
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Urke, burazoru, ovoga puta si potpuno u pravo. Kada se razmrsi podlo klupko u koje su se splele, zaplele, ispreplele, itd., religija, filozofija i nauka, kada se preciozno utvrdi kako to religija, filozofija i nauka orgijaju nad covjekovom nesrecom, nad nesrecom naroda,itd., daljnji postupak, a u vezi sa ljepotom zivljenja - i sam ce se pokazati!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:43:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.