Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:45:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: lekovi za potenciju  (Pročitano 41564 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Mac OS X v: 10.11.6
Browser
Safari 601.7.7
Probao sam i jedno i drugo (cijalis i bilive) i osim cene moram priznati da ne primecujem nikakvu razliku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Mac OS X v: 10.12
Browser
Safari 602.1.50
imao sam priliku nekoliko puta da uzmem bilive kad sam procenio da mi treba i nisam ostao razocaran ni jednom, stvarno ima iste efekte kao cijals s tim da se meni cini da mozda jos duze drzi ali to moze biti moj subjektivni osecaj

odlicna je stvar ako ti treba povremeno dodatni vetar u ledja ali ako ti treba stalno onda je zabrinjavajuce i bolje je otici kod lekara i videti sta je uzrok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Mac OS X v: 10.12.1
Browser
Safari 602.2.14
slazem se sa time da je najbolje otici kod lekara kad je problem konstantan ili se desava cesto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
Koliko često vi pijete te lekove? Šta znači da se dešava često, jednom nedeljno, mesečno ili...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
ja nikad ne pijem evo.
dize mi se i na povetarac.
sve je u glavi..
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
Nije sve u glavi, nije okej je da kazes takvo nesto, posto postoje mnogi zdravstveni problemi koji kao posledicu imaju probleme sa potencijom i to ne mora da ima ama bas nikakve veze sa glavom
Koliko često vi pijete te lekove? Šta znači da se dešava često, jednom nedeljno, mesečno ili...?
Meni se sad desi da nemam probleme mesecima, a onda paf... tako da uvek pri ruci imam Bilive jer mi se on pokazao za sad kao najbolji, posebno zbog cene. Mislim da je kod mene to povezano sa stresom

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:45:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.