Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Le­gi­ju odao maj­čin DNK!  (Pročitano 628 puta)
27. Avg 2006, 03:24:09
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
BIV­ŠI rad­nik Dr­žav­ne bez­bed­no­sti Mo­mir Ga­vri­lo­vić ubi­jen je po­što je su­kob iz­me­đu nje­ga i ta­da ak­tiv­nog pri­pad­ni­ka iste Slu­žbe Mi­lo­ra­da Ule­me­ka Le­gi­je - do­sti­gao vr­hu­nac. Ne­tr­pe­lji­vost iz­me­đu njih dvo­ji­ce tra­ja­la je go­di­na­ma, a po­vod sve­ga bi­li su uno­sni po­slo­vi sa ove, ali i one stra­ne za­ko­na.
Do ovih sa­zna­nja do­šla je is­tra­ga o ovom zlo­či­nu, a njih pot­kre­plju­je i sve­do­če­nje De­ja­na Mi­len­ko­vi­ća Bag­zi­ja to­kom is­pi­ti­va­nja za do­bi­ja­nje sta­tu­sa sve­do­ka sa­rad­ni­ka. Ga­vri­lo­vić je ubi­jen 3. av­gu­sta 2001. go­di­ne na par­kin­gu u No­vom Be­o­gra­du.
- Ako "ma­li se­ljak" pro­go­vo­ri, mi smo go­to­vi - go­vo­rio je Le­gi­ja svo­jim "mom­ci­ma" to­kom su­đe­nja u Spe­ci­jal­nom su­du. Ta­kav na­di­mak ko­ri­sti uvek ka­da go­vo­ri o Bag­zi­ju.
"Ma­li se­ljak" je pro­go­vo­rio pred spe­ci­jal­nim tu­ži­o­cem, a da li će to što ima da ka­že ču­ti i jav­nost osta­je da se vi­di 7. sep­tem­bra za ka­da je za­ka­zan na­sta­vak su­đe­nja za ubi­stvo pre­mi­je­ra Zo­ra­na Đin­đi­ća. Od Mi­len­ko­vi­će­vog sve­do­če­nja se oče­ku­je da za­o­kru­ži ce­lu op­tu­žni­cu i pri­ve­de su­đe­nje kra­ju.
"No­vo­sti" su o Bag­zi­je­vim sa­zna­nji­ma o ubi­stvu Ga­vri­lo­vi­ća pi­sa­le pre dva me­se­ca, od­mah po­što je po­stao za­šti­će­ni sve­dok. On je ta­da, a i ra­ni­je, go­vo­rio da mu "Ga­vri­no ubi­stvo mi­ri­še na JSO", a da o to­me ima i ne­ka po­sred­na sa­zna­nja.
Sum­njao je da je Ga­vri­lo­vi­ća ubio Sret­ko Ka­li­nić, glav­ni "iz­vo­đač cr­nih ra­do­va" ze­mun­skog kla­na. Da iza sve­ga sto­ji Le­gi­ja i JSO do­dat­no se uve­rio ka­sni­je, po­sle in­si­sti­ra­nja vo­đe "ze­mu­na­ca" Du­ša­na Spa­so­je­vi­ća Šip­ta­ra da se zlo­čin "pri­pi­še" Lju­bi­ši Bu­hi Ču­me­tu.
Na me­stu zlo­či­na pro­na­đe­ni su opu­šci ci­ga­re­ta. Sa njih je ski­nut DNK uzo­rak. DNK upo­re­đi­va­nje ura­đe­no je sa mno­gim uzor­ci­ma uze­tim od pri­pad­ni­ka JSO, ali ni­je bi­lo "po­kla­pa­nja". Sve dok is­tra­ga ni­je do­šla do DNK uzor­ka Na­ta­li­je Ule­mek, Le­gi­ji­ne maj­ke.
Po­što sud­ska do­zvo­la da se Ule­me­ku uzme DNK uzo­rak ni­ka­ko ni­je sti­za­la, a i on ni­je bio "odu­še­vljen" tom ide­jom, iz­laz je na­đen u uzi­ma­nju uzor­ka od nje­go­ve maj­ke. Da li je to ura­đe­no po za­ko­nu, dru­ga je pri­ča. U sva­kom slu­ča­ju ta ana­li­za "sme­sti­la" je Le­gi­ju na me­sto ubi­stva Mo­mi­ra Ga­vri­lo­vi­ća.


Izvor
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: odao DNK maj

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.