Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Legalno dobijanje Bugarskog drzavljanstva  (Pročitano 54263 puta)
06. Maj 2011, 03:56:42
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Informacije o legalnom dobijanju Bugarskog drzavljanstva, kompletna legalna procedura za predavanje i vadjenje svih neophodnih dokumenata.  
Mogucnost dobijanja novog Bugarskog drzavljanstva i pasosa za 12 meseci.   Za sve Srbe!!!
 
- Podizanje drzavljanstva (drzavljanstvo zemlje clanice Evropske Unije)
- Izdavanje pasosa (pruza pogodnosti lakog studiranja u zemljama Evropske Unije, lakog zaposljenja u zemljama Evropske Unije uz neograniceni rad i vremenski neogranicen boravak u tim zemljama.  .  .   Odnosno sve pogodnosti koje ima jedna zemlja clanica Evropske Unije!)
- Izdavanje licne karte (pruza pogodnosti neometanog prolaska kroz zemlje Evropske Unije, deo pogodnosti koje nudi pasos, i mnoge druge pogodnosti.  .  .  )

Kontakt telefon: 064/28-46-111 (zvati od 14:00 do 22:00)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
koliko to kosta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Sve zavisi na koji nacin bi tebi trebalo da se radi ... od toga zavisi i cena!
Pozovi me na ovaj broj pa cu ti objasniti proceduru!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ovo je jako dobra stvar za one koji planiraju da rade negde u Evropi.   Ortak moj koji je u velikoj britaniji ima pasos i tacno znam koje sve prednosti ima i koliko to znaci.   
Interesuje me za drzavljanstvo, znam da mogu da podnesu zahtev srbi koji imaju bugarsko ili makedonsko poreklo, a da li mogu i srbi koji nemaju to poreklo???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Pa da ljudi koju su u evropi znaju najbolje koliko im znaci bugarski pasosh zbog posla i mnogih drugih stvari!
I mogu naravno svi srbi da dobiju ... naveo sam u oglasu "za sve srbe" ... samo je mala razlika u predaji dokumenata za one koji imaju bugarsko ili makedonsko poreklo i za one koji su srbi i nemaju to poreklo!

A za saudijsku arabiju ne znam stvarno ... nisam u toj prici! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
SonyEricsson k 850i
 Smile

Kako se to Bugarskoj isplati?A kako nekome ko uzme?
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Koliko kosta procedura i dobijanje full papira? Nije nikakva zurba, dakle koliko to kosta?

Nemam kredita da zovem, jbg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Dzabe da zoves kad broj ne radi...ili nije taj..ili je decno neozbiljan...ili su ga ukebali...ili....mislim ili....\\

Inace to je protivzakonito cisto da se zna...

I kaznjivo Smile
« Poslednja izmena: 08. Jun 2011, 12:47:51 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ae redom da wam odgoworim! Smiley

- (Shke Crew) - Bugari najbolje znaju kako se to njima isplati ... oni daju drzavljanstva ... to je cinjenica ... mnogim okolnim zemljama ... pocev od makedonije, srbije... daju i moldaviji i ukrajni preko porekla ... u to sam se licno uverio kada sam sredjivao papire za sebe i ishao u Sofiju u ministarstvo!!! To su oni usvojili zakonom ... a da li se to njima isplati ili ne ... oni najbolje znaju!  ................  A shto se tice tebe...sa tim drzavljanstvom imash veoma velike prednosti u Evropi ... Bugari su sa Rumunima ushli u EU 2007-god ... i sa njihovim pasoshem mozesh da radish kao i svaki drugi drzavljanin EU ... ne zezash se sa radom na crno i raznim uslovljavanjem o duzini boravka ... npr mozesh da odesh u Nemacku i da ostanesh 10 godina i da radish legalno sve vreme! ... dao sam ti bzv jedan primer... znaci bukvalno mozesh da se krecesh po evropi gde hocesh i zelish bez ikakvish ogranicenja! ... Uglavnom uzimaju ljudi koji zele da idu preko da rade!!! ... To je to ...

- (Crowz) - Cena zawisi od osobe ... na koji nacin bi se njoj radilo ... zavisno od dokumenata ... da sad ne kucam ovde celokupnu proceduru ... kad budesh imao kredit ... okreni me na broj koji sam postavio! ... pozzz

- (Inicio) - broj mi radi .. sve vreme ... moze slobodno da se zove od 2 popodne do 10 uvece ... i nisam neozbiljan ... i sve je to legalno ... jer sam i ja sebi to uradio ... prvo se za sebe nikad ne bih zezao sa necim shto je lazno ... jer nikada ali NIKADA u zivotu nisam imao problema sa zakonom ... A ti poshto si neupucen u pricu i nemash pojma o cemu se radi ... najbolje bi ti bilo da ne komentarishe i pishesh neshto u shta se ne razumesh ... eto toliko!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
Hajde jos jednom napishi broj...nesto nije ok
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.